• deda
    32.6k
    Nisi ti meni za napad više, drži se samo obrane. :joke:
  • BluePhone67
    3.9k
    Nisi ti meni za napad više, drži se samo obrane. :joke:
    3m
    deda

    Tamo ne mozes pogrijesit, samo kazes da si "stup obrane" pa neka si misle dali si “stup“ jer vise nemres bezat za protivnicima ili i odradjujes posao u obrani sto trener od tebe zahtjeva... ups, zaboravio da si ti moderni trener/igrac i jos stosta u klubu :snicker:
  • deda
    32.6k
    Mogli bi ga zvati "Katica" :lol:
  • deda
    32.6k
    Inače kad bi me netko pitao koja će biti kombinacija s vratarima, kladio bih se na odlazak Live, Grbić kod nas, a Horkaš u Lokose. Ne znamo jedino što je s Čondrićem jel on potvrđen ili je to bilo naklapanje.
  • Infinity
    16.3k
    ups, zaboravio da si ti moderni trener/igrac i jos stosta u klubu :snicker:
    22m
    BluePhone67

    Mamic je mala maca za njega. On nije samo alfa i omega, on je cijeli alfabet u klubu :lol:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Samo se vi zajebavajte. Šaljem video kad krene nova sezona :grin:
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ako ode Livakovic onda bi mi Zagorac bio puno bolji na golu od Grbića, Horkaša i posebno od Čondrića. Taj mi je baš onako tip golmana koje ja ne volim. Obrani zicera i onda mu ispadne lopta koju bi ja obranio.
  • Infinity
    16.3k
    Ako Livakovic ode ja tu kao zamjenu vidim samo Zagorca. Mislim da u HNL-u nema nista vrijedno rizika, a tesko da ce se itko buniti protiv Zagorca koji se vec dokazao. Eventualno da se pojavi negdje neki 'Koch'.
  • xavier
    12k
    Ako Livaković ode, mislim da je Zagorac gotovo sigurno prvi golman. Nije da je ovu sezonu bio klasični "drugi golman" koji u sezoni odigra 2 ili 3 utakmice. Jako je često branio i znaju što mogu očekivati od njega.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako je Horkaš taj (ja baš nisam siguran) onda je realno da Zagorac zauzme poziciju Livakovića a Horkaš njegovu (hnl i kup). Horkaš može braniti i u B ekipi kada u HNL- u ne bude u prvom planu.
  • Infinity
    16.3k
    Horkaš može braniti i u B ekipi kada u HNL- u ne bude u prvom planu.The Undertaker

    Ne moze. Usvojen je pravilnik po kojem igrac koji odigra tri HNL utakmice za prvu ekipu vise nema pravo nastupa za B momcad.
  • deda
    32.6k
    Nisam siguran da li taj pravilnik kreće od ove godine već.
  • xavier
    12k
    Ne moze. Usvojen je pravilnik po kojem igrac koji odigra tri HNL utakmice za prvu ekipu vise nema pravo nastupa za B momcad.Infinity

    Da, i to je po meni totalna glupost. Koja je poanta druge momčadi ako igrač nakon 3 nastupa za prvu, više ne može igrati za drugu? Jasno mi je koji je cilj, ali zapravo nema logike. Pa nije poanta druge momčadi složiti roster igrača koji će igrati za tu momčad bez da mogu igrati za prvu. Čemu?
  • deda
    32.6k
    Veli da se održavaju seminari za VAR i da bi trebao biti implementiran na proljeće. Svaki klub će morati imati sobu za VAR suce, bez toga neće biti licence.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.