• vjeko1701
    5.9k
    Realno, Oršić je prva zamjena za Perišića na mjestu lijevog krila i za to ga ima a recimo u današnjoj utakmici ga ni ja ne bi stavio u drugom poluvremenu jer mislim da bi onaj teren bio užasan za njegov stil igre.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ko3g4whr94didcbd.jpg

    Ron Jeremy i Lile. :heart:
  • Mali Zeus
    9.2k
    Zasluženo na kraju i to teško. Rusi, ajd igrat na bod, al ne pokazati nikakvu ambiciju prema naprijed, onda ti se dogodi ono kaj s enjima dogodilo. Još je dobro i bilo s obzirom na teren, u drugom je bio takav da sam si mislio da jedino nekim ružnim golom ili krumpirom možemo dobiti i tako je i bilo.

    Sad lijepo godinu dana pripreme za Svjetsko iako u međuvremenu počinje opet ona glupa Liga nacija (kad ono?)

    Ova mi se momčad po širini klupe i kvaliteti općenito čini i bolja od one iz 2018.

    I na kraju, atmosfera. Dobra do pred početak utakmice (a i tad niš posebno). Jebiga dogodi se to tak kad one silne udruge navijača organiziraju spontanu atmosferu. Jednom rječju hrba klobučara i ekipe koja ne zna da Rakitić više ne igra za repku.
  • deda
    27.4k
    Liga nacija je u prokletom lipnju kad mi trebamo imati pripreme :rage:
  • Guinness
    1.9k
    Sad lijepo godinu dana pripreme za Svjetsko iako u međuvremenu počinje opet ona glupa Liga nacija (kad ono?)Mali Zeus

    Lipanj, 4 utakmice
  • deda
    27.4k
    Al je neke zasmetala Hercegovina na kraju tekme. Bogati, pisma je pisma.
  • Eduardo
    17.1k
    Plačko Dalić, iskreno ne volim ga jer ga smatram populistom, ulizicom i pomalo proračunatim likom koji jako dobro pazi i važe svaku riječ koju će izgovoriti. S druge strane kao izbornik mislim da ipak zaslužuje veliki respekt. Lagao bih kad bih rekao da mu i sam nisam ljubio majku milijun puta, opravdano, ali često i ne.

    4 godine mandata, treće veliko natjecanje; viceprvak svijeta, na EURO-u drugi u skupini te ispadanje u 1/8 finala, nakon Rusije bezbolno odrađena smjena generacije glatkim plasmanima na EURO i SP. Preživio taj EURO koji je bio katastrofalan na svim poljima, izuzev nekog rezultatskog okvira i stvorio je reprezentaciju za idućih 10 godina, a Katar je tek njen početak dok vrhunac možemo očekivati u razdoblju od 2026. do 2030.!?

    • Livaković (26)
    • Ivušić (26)
    • Grbić (25)
    • Ćaleta-Car (25)
    • Pogrančić (24)
    • Barišić (29)
    • Gvardiol (19)
    • Juranović (26)
    • Stanišić (21)
    • Sosa (23)
    • Ivanušec (22)
    • Majer (23)
    • Vlašić (24)
    • Kovačić (27)
    • Sučić (19)
    • Jakić (24)
    • Brekalo (23)
    • Oršić (28)
    • Petković (27)
    • Pašalić (26)
    • Livaja (28)
  • marcio amoroso
    31.8k
    Grbic je baš smeće. Osim one izjave da je hajduk najzaslužniji za karijeru mi na živce ide da se nije sjetio Livakovića ni spomenuti.
  • Jaro
    5.3k
    ono kad skuzis da Kovacic s 27 godina ima 3 sezone Premier League, 3 sezone La lige, sezonu i pol Serie A i sezonu i pol HNLa iza sebe... osim Intera, sve klubovi koji su top u domacem prvenstvu, real i chelsea i u LP...
    Jos k tome dodati 75 nastupa za reprezentaciju...
    A ima ispred sebe jos 5-10 godina ako ga zdravlje i volja posluzi...
  • Mali Zeus
    9.2k
    Plačko Dalić, iskreno ne volim ga jer ga smatram populistom, ulizicom i pomalo proračunatim likom koji jako dobro pazi i važe svaku riječ koju će izgovoriti. S druge strane kao izbornik mislim da ipak zaslužuje veliki respekt. Lagao bih kad bih rekao da mu i sam nisam ljubio majku milijun puta, opravdano, ali često i ne.Eduardo

    A gle, realno najuspješniji naš izbornik ikada.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Grbic je baš smeće. Osim one izjave da je hajduk najzaslužniji za karijeru mi na živce ide da se nije sjetio Livakovića ni spomenuti.marcio amoroso

    Hajduk koji ga je šutirao najzaslužniji, a o Lokomotivi ni a...
  • Nolifer
    6.4k
    mene ovaj ruski izbornik podsjeća na hajdukovog stranog trenera, pognuta i tužna glava, trkelja o atmosferi, a igra im bila nikakva, klasika :lol:
  • deda
    27.4k
    Onaj za stolom i ispod stola misli jednako. Tako je moj pokojni djed govorio za Srbe tj. Jugoslovene
  • masacusec
    3k
    ptgsc4vb4r29nipq.jpeg
    Ovaj kolindin izmet se i dalje gura u prvi plan
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Liga nacija je našim legla jako dobro. Smjena generacija uradita, jaki ali dobri protivnici, vidiš na kog možeš računat, i ko će ti biti uzdanica za ubuduće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.