• Krizy
    35.1k
    Ma Daliću goni se u 3 pm taman dobili 6-0, ako se igra po trenutnoj formi (Grbić), koji će kuki Vlašić u prvoj
  • Gorica86
    278
    Ono kad nemas 11 hrvata u hajduku pa eto moras nazalost ubacit gvardiola i modrica
  • serbus
    3.4k
    Kakvo je stanje sad sa torcidom na repki sve ok od kad je tata dao trave ili i dalje sve izgubili?
  • Blue98
    721


    Kako vitar puše 1950
  • Nolifer
    6.4k
    Vlašić ispred Majera? Pa kaj je on lud?

    Ok kužim da igraju u Splitu, al to nebi smio bit razlog, da Majer ne zaigra od prve ispred Vlašića


    Predviđam 3-1 za nas
  • Rocky1986
    244
    Upravo zena sa rive predvidjela 2:1 za hrvatsku a gol ce po njoj zabit rakitic…
  • Fanboy
    2.1k
    A mislim, pomoćnici Dalića su sve bivši Dinamovci, od Olića i Ćorluke koji su dobar dio karijere izgradili u Rusiji...Ne mislim da je njima klubaštvo razlog, već oni imaju čudan sklop u glavi gdje sam baš sada čuo izjavu Ćorluke. Vlašić je igrao u Rusiji i on njih zna..Šta da kažeš na takvo razmišljanje, najbolje bi bilo uzeti Olića za izbornika jer on je bio trener CSKA, pa ih zna....
  • og1986
    2.9k
    Isto govore za Lovrena, razlog je jer zna ruske igrače.

    Koda smo u 60ima pa je teško pripremiti igrača i taktiku na protivnika pa je lakše ako netko njih osobno poznaje.
  • Fanboy
    2.1k

    Samo mi onda nije jasan Grbić na golu, pa Livi je igrao protiv CSKA i Krasnodara nekoliko puta kroz zadnju god i pol...On zna Ruse?
    Da se razumijemo, Grbić je dobar golman i dobro je branio u Lokomotivi i sada je u dobrom francuskom klubu. No, takvim razmišljanjem sam sebe uhvatiš u mrežu.
  • jp23
    2.2k
    A oni ne vide da to ide u oba smjera... Isto tako kako Lovren njih zna, znaju oni i Lovrena, znaju kako igra, znaju kako se postavlja, i itekako znaju kako pored njega postići gol.
  • immerwieder
    1.2k
    sustav isti kao država, ne cijeni se kvaliteta nego samo populizam bez granica
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Juranovic,Vlašić,Perišić, Pasalic, Grbic šta rec. Livaja ulazi Rusi znaju unaprid sve
  • serbus
    3.4k
    Paklena atmosfera... Ali ovo Perišićevo širenje ruku prema krami i Sosi pa nemre svaka lopta njemu doć napet je
  • Nino Bule
    11.3k
    krama i sosa nisu hajdukova djeca oni nemaju pravo na loptu na poljudu
  • Keyser Soze
    8k
    Fantastična atmosfera na poljudu, 100 Rusa uspjeva nadglasati 33.000 ljudi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.