• NORTE
    9.3k
    Tko sije vjetar žanje oluju!
  • Keyser Soze
    8.1k
    Locco?si, vrijeme je!
  • Neki tip
    19.3k
    Nisam ni znao da to postoji. Šteta što nije stožer, bolje zvuči. :rofl:Mali Zeus

    Nemre stožer, eventualno štab.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Nemre stožer, eventualno štab.Neki tip sa Zapada

    E da, da, štab je bolje.

    Što se ne pozabave s natpisima HBID po cijelom gradu ili 'I Jazovke i Ovčare' koje sam vidio blizu džamije.
  • Somport
    556
    Što se ne pozabave s natpisima HBID po cijelom gradu ili 'I Jazovke i Ovčare' koje sam vidio blizi džamije.Mali Zeus

    Premalo boje, a preveć posla. Ima tu preneseno značenje, no ne bih sad
  • The Undertaker
    4.1k
    ''Piše Mile al piše i Hund'' iliti govori Rudeš a misli na Hajduk. Samo mu malo nezgodno.
  • Markelo
    2.5k
    Tomašević fino eskivirao. Imenovao povjerenstvo na čije je čelo stavio tipa koji gle čuda razmišlja isto kao i žena Milutina Kekina
  • Dino
    2.2k
    Majko draga s kakvim tulipanima mi dijelimo isti ovaj “zagadani” zrak
  • BBB Sibenik
    4k
    Lik izgradi kampanju na Bandicu i Pripuzu. Prvog nije uspija pobijedit jer je otisa ka vječni gradonačelnik, a drugom ne može doslovno ništa. Sta ćemo sad, ajmo se uvatit grafita. Klosar!
  • og1986
    2.9k
    Sumnjam da će oni dočekati kraj mandata.

    Grad se raspada, a on saziva povjerenstvo za grafite.
    Neki ljudi trebaju shvatiti da biti aktivist i vikati parole je jedno, a zapravo raditi posao je drugo.

    Iako je on tu postavljen kao pijun samo za kamere, čini se da ni ljudi iza njega ne znaju kaj rade.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ajmo se napraviti ludi i poslati tim povjerenstvima pritužbu za neki partizanski spomenik. Tipa, znam da u podsusedu ima kip sa partizanom koji drži podignutu pušku. Fino sročiti tekst u kojem se objašnjava da nasilju nije mjesto u mirnom obiteljskom kvartu poput podsuseda. puška je strašna naprava, koja ubija, donosi tugu, bol i razaranje, kakvu poruku šaljemo budućim generacijama? Slavimo pušku, nasilje, zbog čega djeca mogu pomisliti da je to normalno, čak štoviše i poželjno.

    Zašto ne sudjelovati u teatru apsurda?
  • Neki tip
    19.3k


    Većina partizanskih spomenika prikazivalo je borbu, a mnogi i posve doslovno srp na grkljanu njemačkog vojnika.

    Ima umjetnički vrijednih, ali zaista ogromna većina bili su vrlo eksplicitni u prikazu otpora golorukog naroda okupatoru.

    Bit će da je uklanjanje tih spomenika dinamitom bio sustavan rad na otklanjanju prikaza nasilja, a ne uništavanje spomeničke baštine, tko će ga znati..
  • Neki tip
    19.3k
    btw, da ne ostane na "trebalo bi" pošalji mi točnu lokaciju molim te..

    Potražit ću ja još drugih pa uključiti.

    Složim draft, pošaljem ti u inbox, posložimo do kraja i kao Zabrinuti građani pošaljemo.
  • The Undertaker
    4.1k
    Apsurd bi bio pritužba na spomenik banu Jelačića jer drži sablju uperenu prema Splitu (po mom tumačenju) ili Fernkornov sv. Juraj ubija zmaja kod HNK, tužni prizor okrutnosti prema životinjama koji je, ako se ne varam, baš ispred škole
  • Nolifer
    6.7k
    Sad sam pročitao ovo današnje izlaganje dotičnih o muralima. Pa oni doslovce nisu normalni, ne ne mislim neki drugi riječnik pisati, jer toliko sam nesretan radi toga, da sam iskreno i tužan. Pa ne mogu vjerovati, da neko na takav način omalovažava nečiji trud, novac, ideju za ukrasit zid. Smeta im očito sve što je kontra njihove ideologije i svjetonazora, ali to su birali građani ovog grada i mislim da su ovaj put baš pogriješili.. Da dobro ste primjetili ovo za sv. Juraja i bana, a ne smeta im HR kuna recimo i to bi mjenjali da mogu.. Ko da smo se vratili natrag u prošlost prije 90tih, ne znam...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.