• BluePhone67
    3.9k
    Anderson, ma i to je nategnuto do bola. Ako se već tako šalju ugovori, onda se nikad ne šalju već potpisani od kluba nego se potpišu tek kad ih igrač vrati. Nemoguće je da Svetina to ne zna. Greška je slučajna kao i kad su oni u Šibeniku "zaboravili" produžiti ugovor sa Ademijem.The Undertaker

    Kod nas je sve moguce pa i to da netko posalje potpisane ugovore postom. Rubrika vjerovali ili ne..

    @LovroZG tnx
  • Jaki
    100
    Ovaj mali Spikic sad sere po novinama po Dinamu,malog znam osobno i njegovu obitelj stari i mali su umislili da je mali Messi uglavnom stari sere po Mamicu jer je zabrijao da je doticni za prvu ekipu a evo u Hajduku ima 10 minuta i to zadnju tekmu protiv Intera usao.Uglavnom propali slucaj definitivno a i gledao sam ga par puta i decko je prosjecan a ima dole izmedu 7 i 8 soma eura mjesecno sto je za Hajduk u vrhu placa.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ista stvar s Prširom, znam mu starog. Prezadužio se, tražio je nemoguće uvjete za malog, kad su ga odbili, okrenuo se Hajduku i ovi mu navodno dali lovu za prelazak i 5.000 mjesečno i poslao malog tamo. Navodno, mali kuka što je otišao, ovdje bi igrao barem juniorsku LP. Tamo igra povremeno za B ekipu i juniore, a obećali mu A ekipu.
  • Krizy
    43.2k
    Da išta valjaju Dinamo bi ih zadržao, rijetko nam je Hajduk uzeo igrača koji im se na kraju isplatio
  • The Undertaker
    5.2k
    Za sada se nisu baš usrećili. Pršir je imao mononukleozu, Šikiću je pukao ligament a Pasariček je na posudbi u, mislim, Rudešu.
    Mislim, dečkima svaka čast i sve najbolje u životu ali, trenutno, za igrati u prvoj ekipi Dinama baš moraš imati kvalitetu (u našim okvirima). Pa Marin jedva dobije koju minutu u HNL-u.
  • deda
    32.6k
    Takve dripce ni pod razno ne bih vratio. Radije ću gledat cijeli život Dilavera i KTC-a.
  • BluePhone67
    3.9k
    Tko god hoce ici sa konja na magarca i dvoji izmedju Dinama i Hajduka je nista drugo nego budala i siroko mu polje. Taj nije niti zasluzio biti ni minute vise u Dinamu. Razumijem ljutnju i nepravdu, moguci bolji status u Hajduku jer je slabija konkurencija, ali ne mogu se oni mjeriti sa Dinamom u uvjetima oko skolovanja, razvijanja i napredovanja sto na sportskom planu, a cesto vidimo i na ljudskim osobinama. Oni se dizu jer 20 god nisu nista radili, doslovce nista i tu su se sada malo poslozili i to je to i odmah euforija kao i obicno. Mogu izbacit pojedinca koji prodefilira kroz prvu ekipu, ali i taj je iskocio iskljucivo tamo jer njihova prva ekipa je petorazredna euro momcad, pa eto on je kao neki igrac. Niti jedan igrac govnara ne moze niti blizu prve momcadi Dinama. Da nemaju Torcidu i podrsku koja im druka u ledja da daju i vise od svojih mogucnosti, medije koji pumpaju atmosferu oko svega oni su Slaven Belupo, oni su obican drek na sibici.
  • Mr Blue
    4k
    Radije ću gledat cijeli život Dilavera i KTC-a.deda

    Jel to nešto protiv KTC-a? :brow: Meni je on osobno jedan od najboljih stopera kojeg smo imali godinama unazad.

    Slažem se s ovim drugim stvarima. Sve najbolje tim klincima u životu, ali za Dinamo trenutno nisu ni blizu kvalitetom.
  • Jaki
    100
    Sta bi bilo protiv ovakav stoperski par je najbolji ikad u Dinamu.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ne znam baš da su najbolji ikad ali su definitivno jackpot za nas obojica.
  • Mr Anderson
    7.9k
    To je sve napuhano kod njih, Gojun se napuhava, a neće osvojit ništa kod mladeži. Dinamo će vjerojatno biti prvak u kadetima i juniorima (Loksa u pionirima). Svakako da najveću težinu ima naslov u juniorima jer tu već vidiš tko je, a tko nije za A ekipu. Još kad se uzme da su se trošili i u Ligi prvaka i u Premier kupu onda naslov ima još veću težinu
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nećemo sad pretjerivati da su KTC i Dilaver najbolji stoperski par ikad u Dinamu. Daleko od toga. Ali da su jackpot za te novce, jesu.
  • Eduardo
    20k
    Gledao danas Knjazov prilog o Zvonimiru Deranji :smile: otac mu je dinamovac i kaže neka Zvone u derbiju zabije 3 komada ali neka Dinamo dobije 4-3 :smile:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jel Deranja iz Dubrovnika?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.