• BluePhone67
    3.9k
    Jel Deranja iz Dubrovnika?Mr Anderson

    Da
  • Jaki
    100
    Po meni jesu najbolji kao da igraju godinama skupa.Teophile je sigurno najbolji stoper naravno to je moje misljenje.
  • BluePhone67
    3.9k
    j7kpt4hpndz81e6m.jpg
    xf3atnt453ydfb67.jpg
    mpqju8ccrdfz3ud4.jpg
    91iseu03qry43q25.jpg

    Sn 11.05.2019
  • BluePhone67
    3.9k
    Rijeka i Dinamo na Drosini ce igrat 7 put na razlicitim stadionima u svojoj povijesti.. Maksimir, Kantrida, Rujevica, Varazdin, u Koturaskoj, Omladinski stadion Cellina u Rijeci i sljedeca je Drosina.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Iduće godine osmi stadion finale Europa lige Gdansk.
  • deda
    32.6k
    Ili za 112 godina na Areni Franjo "Mara" Wölfl u Vrbovcu. :cool:
  • Jaki
    100
    Odlicno igramo a ovaj zebec je lud covjek ako ono nije faul na Atiemwenu neznam sta je i na Mori isto cisto.
  • Jaki
    100
    Nula na kraju malo precka i stativa i Zebec al sta je tu je,jako dobro smo odigrali Rijeka me razocarala,nije mogla do lopte,potpuno smo ih izdomirali i vjerujem da uzimamo kup sa ovakvom igrom.
  • reziser
    6.8k
    jako dobra tekma dinama, samo lopta nije htjela u gol. Šanse su bile tu, Rijeka potpuno bezopasna.

    nemojte biti kao prijatelji s juga i kmečati na nekakve odluke suca. Nisu bile ni u 16 metara za možebitni penal, tako da...faul je..nije...dosudio ga nije. i nema rasprave dalje. Bez kmečanja.
    ostaje samo žal da jedna lopta nije ušla u gol.

    U kupu će biti slična tekma samo će više lopti ući u njihov gol. :victory:
    bolji smo od njih i tu nema rasprave, niti imaju ikakve šanse protiv nas
  • The Undertaker
    5.1k
    Odlična utakmica. Samo je gol nedostajao. Gledam Murića kad ulazi. Što li se njemu vrti u glavi? Mogao je sad igrati u ovom dobrom Dinamu a sad dobija 20 minuta u lošoj Rijeci. Obrazac kako upropastiti dobrog igrača.
  • Jaki
    100
    Ma zbilja smo odigrali vrhunsku tekmu bez greske dugo nismo bili tako uvjerljivi na rujevici posebno smo igrali uspjesno visoki presing uzeli smo im bar 15 lopti i potpuno kontrolirali utakmicu od prve do zadnje minute da danas po meni najbolji bio Atiemwen koji se izgleda prilagodio i pokazao da ce bit veliko pojacanje.
  • reziser
    6.8k
    danas nam je falilo samo malo sreće, da smo im dali jedan gol, palo bi ih još, siguran sam

    a sad po KUP

    pozdrav dečkima koji su bili u rijeci :up:
    i svi u Pulu :victory:
  • BluePhone67
    3.9k
    fbut7h12bw4f4f3j.jpg
    26o3orfhbq1luyfq.jpg
    jrffzuqwag6xi9e6.jpg

    Sn 12.05.2019
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.