• Mr Anderson
    7.9k

    Gdje sam ja rekao da se bojim PAOK-a? Kažem da su najteži mogući izbor, što i jesu.
  • Nino Bule
    13.6k
    Dinamo ne bi tuzio ? Pa dorh je odbacio sve a ovo je im je bio alibi kao zajebali ih nisu oni krivi
  • Mr Anderson
    7.9k
    Stara priča bajke. Kaj bi ga se odreko Mamić ako je nanjušio zaradu kod malog. Pritisnuli bi ga na druge načine. Vlak je zajebo stvar.
  • Nino Bule
    13.6k
    Pa nema se tu sta mamic odricat, ne zele da ih njihov menadzer zastupa, zele svog covjeka i moze decko potpisat ali jebiga ko i prije cim nisi u agenciji mamica juniora ne mozes igrat
  • deda
    32.6k
    Pa ne bi ga onda baš džabe pustili, a imao je ugovor još godinu i pol. Nemoj zezat. Vlak je usrao stvar.
  • The Undertaker
    5.2k
    Kako znate da je Vlak? Zar on ima pravo potpisa? Obično je to rezervirano samo za članove Uprave.
  • deda
    32.6k
    Ne može se stavit ruka u vatru, netko je.
  • The Undertaker
    5.2k
    Znam. Samo, sve vodi prema Svetini jer je on nakon toga odletio. A imao je i pravo potpisa. Iako, čitava priča je prilično nategnuta. Meni je realnije da je netko dobio lovu da se mali pusti nego da je netko pogriješio..
  • BluePhone67
    3.9k
    Za kojeg ono igraca ide prica iz juniora ili kadeta sto je presao Dinama u Hajduk, da mu Gojun krkaci mamu po duzini i sirini pa ga je zato tamo povukao. Ne znam jel se radilo o Spikicu, ali vidim da serucka po novinama nesto.
  • deda
    32.6k
    Čini mi se da je krečio Pasaričekovu mater
  • Park
    22
    Hasic je kod Ramadanija, Ramadani je dobar s nekim deckima koji drze Svetinu u ZNS, a Svetina je bio clan uprave koji je sastavljao te ugovore.

    Nije tako tesko zbrojit 2 i 2.
  • BluePhone67
    3.9k
    7xnag8kp0cw7tc0j.jpg
    yk9cjbgfx0g501sd.jpg

    Sn 10.05.2019
  • Mr Anderson
    7.9k

    Nije problem u ugovorima. Pa Svetina je i sam rekao da je on potpisao ugovore. Problem je što je glupi Vlak poslao potpisane ugovore, i raskid i novi ugovor ljudima u Bosnu umjesto da je osobno otišao s ugovorima tamo.
  • The Undertaker
    5.2k
    Anderson, ma i to je nategnuto do bola. Ako se već tako šalju ugovori, onda se nikad ne šalju već potpisani od kluba nego se potpišu tek kad ih igrač vrati. Nemoguće je da Svetina to ne zna. Greška je slučajna kao i kad su oni u Šibeniku "zaboravili" produžiti ugovor sa Ademijem.
  • BluePhone67
    3.9k
    Jel netko zna za onu firmu footballmania https://www.footballmania.hr/ dali je hrvatska firma ili fransiza i ako je iskljucivo hrvatska firma dali moze kontakt da mi se posalje u privatne poruke. Hvala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.