• masacusec
    3k
    To je nepopravljivi jaranski mentalitet u Hrvata koji odsustvo iz domovine nastoje kompenzirati što većim "brojem kockica" i sličnom nacionalnom heraldikom i ikonografijom
  • Mali Zeus
    9.2k
    Dakle što je ono bilo, još uvijek nemrem doći k sebi koliko je to bilo loše. Igrali smo dobro nekih 8 minuta na početku, nakon toga kaos. Kriva dodavanja, propuh u sredini, panika u obrani. Ovi su krenuli tuć se od prve minute i nismo do 90. znali odgovoriti na to i na njihov tempo.

    I kad misliš da će bar drugo biti bolje dogodi se to da je bilo još puno gore. Nismo prismdrili njihovom golu, to je jedna od onih tekmi koje gledaš i znaš da nemreš niš izvuć, ni s nekim krumpirom.
    I onda na kraju Krznar govori da su igrači bili prenervozni

    pa dragi Krznar imaš i ti nešto s pripremom igrača za tekmu, pretpostavljam. Ako i jesu krenuli nervozno, što jesu, mogao si ih smiriti ako ništa na poluvremenu, a malo i neku taktiku primijeniti.

    Zamjene su bile bezvezne i ništa nisu pomogle, dapače. Rapid nije odigrao niš specijalno, ali im je i to bilo dovoljno.

    Slažem se s @db-izbjeglica oko kockica. To me uvijek nerviralo, kao i obrnuto kad su na tekmama repke obilježja i zastave klubova.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ja sam sam dio te Dijaspore(2 Generacija) i jučer iz Njemačke otišao u Bec ali i meni pada mrak na oči kad vidim te Indijance.
    Potpuno si u pravu stone kaj si izjavio
    ZGBhoy

    Ma imam i ja hrpu rodbine gore, čak su i moji za vrijeme sotonske tvorevina zvane jugoslavija emigrirali i bili gastarbajteri, al ono... To sve sa zastavama je meni pomalo cringe...

    OK, ideš na tekmu, obuci Dinamov dres, ponesi šal, zastavu, kapu, jaknu... Al čemu mahanje hrvatskim zastavama? Ti isti bi j....i mater da neki bauštelci iz albanije/kosova mašu po maksimiru njihovim zastavama na utakmici dinamo-neki albanski klub...
  • superhik
    10.2k
    Ovo je opravdanje kluba za jučerašnju izvedbu. Sva sreća ljudi nisu toliko naivni pa ih u komentarima ne štede zbog igre.

    dzg.png
  • Mali Zeus
    9.2k


    :facepalm. Dobro im dođe.

    Vidio sam da je Attias davao upute na poluvremenu, očito nisu došle do igrača na pravi način.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Fakat jadno, sutkinja je bila grozna, al dinamo nije izgubio zbog nje, već zbog skromne predstave, loše pripreme utakmice i lošeg trenera.

    Dinamo gubi i on čeka 80' za konačne izmjene, a igra cijelo vrijeme ne liči na ništa...
  • markoli
    1.6k
    Ma sutkinja nas je spasila još 5-6 minuta dodatnog mučenja.
  • Infinity
    15.2k
    Ne znam jel klub pisao nesto protiv sudjenja, nemam volju citati, al ta fotografija je objavljena prije utakmice s jos desetak fotografija na kojima se igraci zagrijavaju. To sto se pojavi kao zasebna objava na naslovnici je do facebooka koji sam tako na naslovnicu baci fotografiju koja se malo vise komentira.
  • Mali dioničar
    13.9k
    skulirajte se, ako vam je toliko stalo do hrvatske, ako ju toliko volite - vratite se, nije baš da se tu kod nas umire od gladi i živi u siromaštvu. Mogu i ja otići u te zemlje za veću plaću, al neću, jer mi je tu lijepo, jer volim tu živjeti,db-izbjeglica

    Moj naklon.
  • superhik
    10.2k
    Da, sad sam otišao na stranicu i postavljena je cijela galerija zagrijavanja. Mislio sam da je stavljeno kako zasebna slika nakon utakmice.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja se evo stvarno iskreno ne sjećam kad je Dinamo izgledao ovako jadno. Ono sinoć je bilo nešto nevjerojatno i neobjašnjivo. Ako ljudi koji odlučuju i dalje daju Krznaru da vodi ovu momčad onda stvarno nisu normalni.

    Što se tiče sutkinje ona je i prije utakmice izgledala tako uplašeno da sam ja u sebi razmišljao da bi ona najradije pobjegla sa stadiona. Znam da nitko neće imati volje pratiti njenu daljnju karijeru, ali sam siguran da joj je ovo zadnja ozbiljna tekma na europskom nivou koju je sudila. Onaj produžetak od 4 minute i sviranje točno nakon 4 minute je jednostavno nešto nedopustivo.
  • The Undertaker
    3.9k
    Koliko BBB je na sebi jučer imalo neki grb Dinama, šal ili slično?
  • vjeko1701
    5.9k
    Nisam htio ništa pisati jučer sam sam imao osjećaj da bi napisao tonu gluposti sa jako neprimjerenim vokabularom.

    Nakon prespavane noći:
    1) ofenzivno Dinamo ne postoji ako ne igra Petković
    2) Gojak i Menalo su igrači kojima je (trenutno) HNL najviši rang utakmica koje mogu igrati
    3) suđenje je bilo loše, sutkinja je jedva čekala da pobjegne s utakmice
    4) kao i u drugim sportovima, austrijska "gospoda" ispadaju najveći seljaci
    5) ako ih u Zagrebu ne rastavimo na proste faktore, povlačim sve izjave u mudima u ovoj momčadi
    6) Ademi nosi 90% muda u ovoj momčadi
  • NitkoBitan
    11.6k
    kao i u drugim sportovima, austrijska "gospoda" ispadaju najveći seljacivjeko1701

    Odvratni igraci (simuliranja, bahatost i odugovlacenje), publika koja zvizdi Dinamu i boysima non stop, takozvani navijaci sa Block Westa koji su navijali i nisu ispostovali bojkot... U cijeloj prici mi je jedino zao onih par stotina pravih Ultrasa sa kojim smo u dobrim odnosima i koji se stvarno nisu pojavili zbog nakaradne 2g mjere, u svakom drugom pogledu mi se gadi sve oko tog kluba
  • vjeko1701
    5.9k
    Ispričajte me na vokabularu ali ti njemački konjušari koji se uvijek u sportu drže kao gospoda iznad nas balkanske bagre su svaki put dosad u više sportova pokazali svoju "gospodštinu", bilo preko navijača na tribinama bilo preko igrača na terenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.