• deda
    26.3k
    U Ždralovima smo laganini krenuli i sa krovnom konstrukcijom.

    247149434_125390999866465_876335472664171651_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=5aDAwbLpU6AAX90R_ht&_nc_ht=scontent.fzag4-1.fna&oh=ce1b729caf79f3911f2176bc47828267&oe=619870C5
  • xavier
    11k


    Stadion već sad ima što Maksimir nema :monkey:
  • Krizy
    33.6k
    Gdje je parking?
  • Mali dioničar
    13.4k


    Ono kak ekipa ima birdwatching (baš prave ptice, ne za guzice i cice) tak ti imaš pampaswatching.
  • SAS1987
    13k
    Stari istok za sirotinju? :smile: Stadion Forsyth Barr Stadium (New Zeland) koji prima 30 748 duša.

    96dom9wbzh6djibz.jpg
    4v28hrh0uq7j2z5l.jpg
  • Ali
    1.8k
    Usput nemas se kome pozaliti od "nadleznih" pa je jedino mjesto tu u grupi a tice se naseg stadiona.

    Parking ispod juga (usput, jug zatvoren za goste, valjda Uefa), onaj gdje je poligon za par autobusa za goste, ajde ok...
    Ali dodjem ja nadobudno sa autom na onaj drugi prek puta maxipuba, i tamo redar (kojeg netko placa za to) stoji i kaze mrtav hladan, nemozete tu uci i parkirati to je za zastitare i policiju ???? Daj me nemoj... kronicni nedostatak parkinga i onda i ono malo zatvoris za posjetitelje, na mkje pitanje :kam da idem, snadjite se tu negdje okolo...
    Dakle , ok nema love/volje za krov, da ne kazem komolet stadion, ali da i ono malo fanatika kaj su spremni cekat sat vremena u redu za uci, ici na toilet u toi box, pa daj nam bar kad vec imas tih par sto mjesta za praking daj nam bar to, ne... vozaj se po ravnicama i furaj nekom pod prozor, da ne kazem da naravno da nemres nigdje kroz istok ili jug uci u krug stadiona, ok potres zatvorio tribinu, al ak me vec tjeras da se sparkam kilometar od stadio pa daj da bar udjem na najblizi ulaz.
    Neznam tko tu kaj odlucuje, policija, osiguranje kluba, uorava, redari, komunalni, holding, gradonacelnik tko god, al dajte ljudi tretirajte nas gradjane kao ljude a ne kao stoku.
  • reziser
    5.8k
    parking, komocija, je jedini razlog zasto bi bio za preseljenje stadiona u recimo Blato....
    iako sam vise zagovornik ostanka na maxu, ali dajte napravite neki parking..to je jos jedan veliki problem naseg stadiona i manje posjećenosti......
    naši ljudi su jako komotni, sve bi drive in...
  • Neki tip
    18.3k
    Kakav crni parking.. baš je to problem.

    Do maksimirskog stadiona sa sjevera vozi ni više ni manje nego 5 (pet) tramvajskih linija.

    S južne mu strane prilaze još 3 (tri).

    Nema kutka grada iz kojeg se putem 8 (osam!) tramvajskih linija i nekolilo autobusnih ne može doći do stadiona, ali ne, ajmo parkirat pod jugom/zapadom po mogućnosti.

    Naravno, bilo bi krasno da se može i ima gdje, ali to nije ni približno dovoljno dobar razlog za izmještanje stadiona.
  • vjeko1701
    5.9k
    A ko da se uz novi stadion ne bi mogla napraviti višekatna garaža koja bi mogla primati velik broj vozila, barem to nije neki građevinski novitet. Mjesta oko stadiona za tako nešto hvala bogu ima.
  • reziser
    5.8k
    rekoh da bi to bio jedini razlog, ali sam pristaša ostanka na maxu.

    :joke:
    I ne dolaze svi iz zagreba....
  • reziser
    5.8k
    naravno da bi
    Ali gdje smo mi od novog stadiona..
    Sam maštamo
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma jasno, samo kažem da parkirna mjesta ne smiju biti razlog promjene lokacije, posebno jer i na ovoj ima mjesta za neke solucije koje nisu SF
  • reziser
    5.8k
    budući Santiago Bernabéu

  • Neki tip
    18.3k
    ne dolaze svi iz zagreba....reziser

    Sad mi je žao kaj sam zbrisao taj dio..

    Naravno da nisu svi iz Zagreba. Oni isto mogu parkat u Dubravi i na Ferencici pa 3 il 5 stanica tramvajem ko i mi u Zagrebu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.