• reziser
    6.2k
    naravno da mogu, ali govorim o komociji ljudi, svi autom hoce u ducan, stadion, cjepjenje, testiranje, mc donalds....
    ja prvi sam iz zagreba i idem autom...jbg....
  • Mali Zeus
    9.2k
    I to je jedan od problema. Ljudi da mogu autom ušli bi u birc na kavu i iz auta naručili.
  • xavier
    11.1k
    Postoji tema o stadionu Maksimir, a ovdje bi trebalo pisati o ostalim stadionima...ali kad smo već kod te teme, parkiranje mi je negdje na 15. mjestu problema stadiona kakav trenutno je.
  • Neki tip
    19k
    pa ok, ali to nije problem kluba, policije i ne znam koga sve ne, već valjda vaš. :)

    I ja hoću imati 50 000 kn mjesečne plaće, ali nitko mi toliko ne želi platiti ono kaj znam pa pristojno živim s manje.

    Da, super bi bilo da imamo jeben stadion s garažom za 3000 auta. Svima bi bilo lakše i ugodnije.

    Al nemamo pa rješenje nije kukati o zločestoj policiji, redarima, klubu i ne znam kome sve ne, već parkirat 2-3 km od stadiona, sjest na neku od 8 linija i vozit se tramvajem stanicu ili dvije. Nije drama i nije teško.
  • Ali
    1.9k


    Frende, oprosti ali meni nije normalna odluka (cija god bila) da i to malo javnog parkinga zatvoris za gradjanje ! Pogotovo pod izlikom da imaju gdje zastitari i policija parkirati privatne automobile ??? Da ne kazem da imas skoro pa aerodromsku pistu za njih ak je vec potreba na cesti unutar stadiona izmedju terena br.4 i ter.6 iza juga, tam su mogli ti iz osiguranja parkirat a da barem to malo komfora u svom ludilu oko stadiona imamo.
    A znam i zakaj nam je tak. Jer velika vecina ce reci , kaj bi ti htio , uci sa autom u stadion??? Imas tramvaj?
    Zato nas i tretiraju k'o stoku (resetka na ulazu 2 na 10.000 stolica, wc u toi-boxu itd.) jer kaj, zakaj ne dodjes tri sata prije pa bus usel, ili zakaj doma neodes na toilet, isto kao i zakaj ne dodjes tramom. Vozi par sati ak nisi iz zg, pa trazi parking po dubravi i plati kartu za tram i kad zavrsi tekma cekaj da dodje tram itd...
    Nisam ocekivao rjesenje, u samom pocetku posta sam rekao da sam se izjadao jer nemas kom drugom rec, ali sad kad vidim da to dosta ljudi odobrava to me ubija u pojam, jer imamo mentalitet "potlacenih" kao, sve je dobro, nemamo nista pa kaj sad. To me samo obeshrabri jer takvim stavom cemo za slijedecih 30g na ovoj temi gledat slike drugih stadiona i sanjat...
  • The Undertaker
    3.9k
    Kolega, imate 4 garaže u dosegu od 15-20 minuta hoda od stadiona: Svetice kod Ekonomskog faksa, bolnica Rebro i Kvatrić dvije. Možda ima još koja. Cijena je par kuna po satu. Taman dok dođete do garaže gužva se rasčisti. Pa na koji stadion u gradu se može doći autom baš do stadiona?
  • Neki tip
    19k
    uvijek ću reagirati i reagiram na nepravdu, na bilo kakvu "potlačenost" i instinktivno stati na stranu slabijeg, ali osip dobijem na sve što me imalo podsjeti na "nemoćnog običnog malog čovjeka" koji vazda neku pravdu tjera, a nije spreman učiniti ono što je u njegovoj moći da si život olakša..

    Radi se o tome, da se i moglo parkirat tamo di si ti htio, da bi tamo stalo 30, 50 ili 100 auta, nebitno.

    Kaj bi trebao onaj 101.? I kaj bi mu poručio? Da je trebao doći ranije pa bi ulovio mjesto? :)

    Napisat post o tome kako gadovi nisu u stanju otvorit parking za omć-a ispod zapada? Juga?

    Uvijek će netko ostati "zakinut" za ono što smatra da mu pripada. Jebiga, resursi su ograničeni, osnove osnova ekonomije.

    Bunt cijenim, čak se i divim onima koji su pod cijenu vlastitog komfora spremni dignuti glas, ići protiv struje (čak i kad se s njima ne slažem i kad mi "struja" odgovara).

    Ali postoji razlika između bunta i "jamranja".

    I, uz dužno poštovanje, postoji razlika između bunta na uštrb svog komfora i onog zbog svog komfora.
  • SAS1987
    13.2k
    I Wenger se slaže da je akustican i kompaktan stadion jako važan segment uspjeha.

    https://www.facebook.com/LfcFansNigeria/videos/422713685889281/
  • deda
    27.4k
    Jug, istok i sjever spojeni su krovom.

    fb_img_1636401154821-jpg.2328824
  • NORTE
    8.9k
    Otvorenje Pampasa bit će korak naprijed ka rušenju ove naše sramote.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Ne znam koliko si upoznat sa procesom selekcije ali kvartovski klub uopće ne može doći u poziciju da ima Majera ni u pionirima.The Undertaker

    Reprezentivci koji su danas nastupili, a koji su igrali u zagrebačkim klubovima kao djeca;

    Juranović - Dubrava
    Gvardiol - Trešnjevka
    Brozović - Dragovoljac
    Majer - nakon tjeranja iz Dinama Dubrava i Trnje
    Petković - nakon tjeranja iz Dinama NK Zagreb, HAŠK, Dragovoljac
    Oršić - Kustošija
  • über alles
    1.4k
    Kaj nije Orsic igrao i za Tresnjevku ?
  • Mali dioničar
    13.9k
    Kaj nije Orsic igrao i za Tresnjevku ?über alles

    Je, 2003-2006 Trešnjevka
    2006-2008 Kustošija

    Hvala ti.
  • Mali Zeus
    9.2k
    :rage:

    kako sam ljubomoran, hebo ih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.