• über alles
    1.6k


    Za to je kasno kaj se tice Rapida,al da mislim da cu morat jer mi se neda bacat lovu na testove.
  • NitkoBitan
    17k
    Ljudi, cijepite se i rnami snabo!masacusec

    Cekam Sputnika V ili ono proteinsko francusko kaj najavljuju. Ove mrna ili vektorska ne ubrizgavam ni pod razno, izdrzat cu kaj se tice placanja testova (valjda )...
  • The Undertaker
    5.1k
    Sputnik V je vektorsko cjepivo.
  • NitkoBitan
    17k
    Kak god. Jos nisam cuo da je netko umro od srcanog/mozdanog udara nakon Sputnika za razliku od vektorske konkurencije. I dalje ostaje moj izbor
  • ZGV
    3.3k
    Svatko ima svoj izbor , ali požurite jer covid putovnicu tj potvrdu da ste se cjepili dobijete tek 14 dana od cjepljenja
  • NitkoBitan
    17k
    Ak mislis na Johnson u Austriji ti vrijedi 22 dana nakon primljene doze
  • kinfa95
    489
    ne kužim to ako je to digitalna covid EU potvrda onda bi valjda svugdje trebala vrijediti isto
  • NitkoBitan
    17k
    Mah, svaka drzava fura svoju pricu. Ali Austrijanci priznaju antitijela, da idem u Bec cijepio bih se vec sutra Johnsonom i par dana prije tekme bih se testirao na antitijela, naravno pretpostavljajuci da ih cjepiva fakat stvaraju. Za povratak u hrv je dovoljno da prode 15 dana od Johnsona da se ne ide u izolaciju.
  • Cosey
    501
    Prestao sam te stvari pratiti nakon kaj sam se cijepio sredinom srpnja, ali Covid putovnicu sam dobio/dignuo par dana nakon cijepljenja (Janssen).
  • zgšd
    174
    ne znam jel to vrijedi i za one koje ne zive u austriji, ali austrija priznaje i izdaje covid putovnice samo onima koji su primili obje doze cjepiva ili jednu dozu ovog johnsona.
  • zgšd
    174
    i onima koji su preboljeli
    ili testirani, al to nikaj ne vrijedi za tekmu
  • Tom Hanks
    3k
    "Bojkot je očito počeo, na tribinama izgleda samo cijepljeni i preboljeli."

    Potpuna podrska za ovaj bojkot,neka poruka se mora poslat za ove gluposti.Bilo bi lijepo kada bi svi to podrzali ali nista od toga.
  • xavier
    12k
    i onima koji su preboljeli
    ili testirani, al to nikaj ne vrijedi za tekmu
    zgšd

    Što ne vrijedi? Ne vrijedi test, ali preboljenje vrijedi.
  • zgšd
    174
    :up:
    mislil sam reci da se i ovima koji su preboljeli ili testirani izdaje covid potvrda, ali da testovi za razliku od cijepljenja i preboljenje za tekmu u becu ne vrijede
  • markoli
    1.7k
    Preboljenje u Beču vrijedi 6 mjeseci, na 12 kao kod nas. Ali se može test na antitijela izvaditi u Breyeru i dobiješ nalaz na engleskom. 185 kn.
    To je zadnja info koji imam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.