• NORTE
    8.4k
    "Sheriff i Tobol isti rang".
    Tobol je nakon izbacivanja tovara kasnije ispao od Žiline s ukupnih 6:0, a Žilina je onda ispala od nekakvog Jabloneca s ukupnih 8:1.
  • Papastrumf
    9.1k
    Ne razumijem zašto ne stave kamere na istočnu tribinu kad je već ista ta tribina zatvorena!?
    Kulisa Maksimira je ionako užasna, a uz prazan istok, to baš izgleda očajno.
  • masacusec
    2.9k
    Klupski inženjeri te ostala vrla tehnička struka u klubu smatraju da bi dodatno statičko opterećenje kamere/a bilo presudno u nosivosti istočne tribine, stoga izostaju...:rofl:
  • Miro93
    2.7k
    Pisalo se ovih dana dosta o podijeli ulaznica pa sam nešto gledao i naletio na još jednu relativno novu udrugu navijača iz Otoka. I evo jedne poruke kojom se oni hvala na svom fejsu. To je sa utakmice protiv Šerifa mislim kada je jug bio za "djecu". Znači, shema skoro uvijek ista kad je neka velika utakmica (jedine na koje takvi uopće i idu): pošalju popis imena i registracija automobila za parking par dana prije, karte ih čekaju (pisalo pozivnica pa vjerojatno besplatne), netko im ih može podići, a pretpostavimo da imaju nekog u Zg. Naravno, sve im se to odobri i još dobiju upute kad da dođu da ne bi slučajno upali u gužvu jer Dinamo brine o "pravim" navijačima. I onda neki drugi navijači kad je neka veća utakmica moraju ići 5,6 sati prije kako bi uhvatili parking kod Ekonomije ili negdje u krugu stadiona. Dobro, ima tu još nekih stvari koje su im na fejsu, a koje su zanimljive, ali sam ovo izdvojio pošto se o tome pisalo dosta ovih dana.

    8nifv3hpdrfkp59r.png
  • The Undertaker
    3.7k
    Po ovome izgleda da su to povjerenici, barem se spominje njihova iskaznica. Ne vidim problem. Čak mi je i u redu da se ovima koji nisu iz Zg osigura parking da ne bauljaju po gradu. Mi iz Zg barem znamo ulice pa se već snađemo. A možemo i gradskim prijevozom.
  • Jaro
    5.1k
    utakmice se igraju u pravilu poslije podne kad je sunce na zapadu... mislim da nbi bas nesto gledljivo dobio da snimas s istoka...

    P.s. asto je sramota duze u kadru, po mrni, to bolje....
  • Blue 67
    212
    Mislim da je ovdje prvenstveno mislio na europske utakmice koje se igraju u večernjem terminu,a za hnl je ionako svejedno jer je ruglo ruglo bio prazan zapad ili sa 300 ljudi na njemu
  • Infinity
    14.9k
    Prilicno sam siguran da komentatorske kabine moraju biti na istoj strani kao i kamere. To je mala investicija, al Dinamo sigurno ima ugovore za reklame pod istokom, pogotovo za Europu i istok ce ostati ta tribina koja se vidi na TV-u. Tako nesto bi se moralo mijenjati prije pocetka sezonu uz uslov da se Dinamo odrekne potencijalne zarade.

    U Koprivnici su davno govorili da zbog reklama nece mijenjati poziciju kamera. Sve je izvedivo, al zarade vise para od onih velikih panoa nego od ulaznica.

    U BiH je Radnik iz Bijeljine u istoj situaciji kao i Belupo. Napravili su platforme za kamere i to izgleda kao nesto sto je stvarno jeftino, al oni nemaju potencijal da njivu iza stadiona sakriju reklamama i logicno da su uradili tako nesto.
  • NORTE
    8.4k
    Umjesto o poziciji kamera na najgorem stadionu svijeta, za čije je stanje kriva i mamićeva postavljena uprava udruge građana, pričajmo o novom fijasku s posjetom velike tekme. I dalje su za posjetu krivi navijači? A nikako uprava kojoj bi cilj trebao biti pun stadion. Pukneš visoke cijene uz obvezu testiranja pa okolo dijeliš ulaznice da napuniš zapad. :clap:
  • Crusades1986
    9.3k
    Ne pada mi na pamet branit idiote iz uprave koji pravim navijačima naplaćuju ulaznice, a poltronima i uvlakačima u guzice dijele besplatne karte, ali:

    1. Cijena karata u paketu je za sjever bila 90kn po utakmici. Za europsku ligu po meni okej. Jedini kretenizam u toj prici je kaj nema godisnjih. Makar neki i imaju godisnje koje im ne vrijede za europske utakmice.

    2. Nauci razliku da obvezu testiranja ne uvjetuje klub vec drzava. Klub ako hoce imat vise od 100 ljudi, mora zahtjevat covid potvrde od nazocnih gledatelja.

    3. I da tih svih ogranicenja nema opet se stadion ne bi napunio. Jer West Ham nije dovoljno atraktivan za probirljivu ZG publiku.
  • Miro93
    2.7k
    https://www.dinamo-orahovica.net/index.php/najnovije/1538-obavijest-o-ulaznicama

    "Dakle, za članove Dinama će preko povjerenika biti osigurane BESPLATNE ulaznice..."
  • Dudu
    2.6k
    kako ce ta privatna klinika zgrnut pare na ovom testiranju ispred, zenska mi je u roku 3-4 minute vratila negativan test, jedini trosak je tu na papir i tonere, nema sanse da doslovno svi budu negativni i da ide tako brzo
  • jp23
    2.2k
    Ne budu svi negativni, imao sam priliku vidjet kad su testirali dvoje ljudi koji su bili pozitivni. Nakon prvog pozitivnog testa su ih testirali još jedan put čisto jer je izuzetno niska šansa od tog da je "neispravan test" i da osoba nije zaista pozitivna. I nakon što su oboje i na drugom testu pozitivni bili, dali su im maske da nose i uzeli njihove podatke
  • xavier
    11k


    Tko nam je kriv što se ne učlanjujemo preko povjerenika kao što je taj u Orahovici :brow:

    Sarkastičan sam naravno. Dijeliti ulaznice za skupinu EL je ispod svakog nivoa. Znam da mnogi ne razmišljaju tako, ali ne bi ih davao besplatno pa makar bilo 500 ljudi na utakmici.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Jel ono trans Orahovica bio na istoku svaku tekmu.? Netko mi je govorio da su jako redovni i organizirani, ali da su teški mamicevci. To vjerojatno objašnjava besplatne karte.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.