• Eduardo
    20.3k
    Cvitanovic prodaje maglu. Nema od njega kvalitetnog trenera. Uvijek sam zagovarao njihov ostanak ali lagano mi ih je vec pun k ako ce ispast vise neka ispadnu. Ko ih j
  • deda
    32.7k
    A netko mora i ispast, pa nije to tragedija.
  • BluePhone67
    4.1k
    Cvitanovic prodaje maglu. Nema od njega kvalitetnog trenera. Uvijek sam zagovarao njihov ostanak ali lagano mi ih je vec pun k ako ce ispast vise neka ispadnu. Ko ih jEduardo

    Da, po meni se takodjer cini da je Cvita prodavac magle. Zvijezda Dinama koja ima svoj status u klubu i kod navijaca ali nema kapacitet za velike stvari pogotovo ako se misli na prvu momcad Dinama, vise koristi od njega bi Dinamo imao samo pojavom kao ikona u mladjim uzrastima uz kvalitetnog trenera koji zna svoj posao, nego bilo kojom drugom funkcijom u klubu.
  • reziser
    6.8k
    u hrvatskoj je uvijek tragedija ako se ispadne iz lige, ili ako se izgubi "povijesna" utakmica

    a sve je to samo sport :)
    danas si gore, sutra dolje, i obratno

    cvita kao i stimac, prodavaci magle, jaki na rjecima, a rezultati takvi kakvi jesu
    iako nije lako poceti u istri, budimo realni
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ne mogu ocijeniti kakav je trener ali Istra ima veliki problem sa motivacijom igrača. Mislim da njima ni neki puno bolji trener nebi pomogao. Ima tu kvalitetnih igrača ali svi ili većina njih smatraju ispod časti igranje za Istru. Bilo koji drugoligaš će ih izbaciti u kvalifikacijama ako dobrano ne promijene pristup.
  • 000
    946
    Ma ima Cvita odredjeno znanje, dovoljno da bude trener trece, cetvrte kategorije, ne i vise od toga.
    Ali ovo sto ta grupacija radi u Istri, nema veze sa nicim. Njima je potrebniji egzorcist nego kvalitetan trener.
    Kad smo vec kod Cvite, nikako ne razumijem tu ekipu koja se fizicki zapusti nakon igracke karijere.
  • Infinity
    16.4k
    Mislim da je Istra u zadnjih pet sezona cak tri puta bila predzadnja. Jednom ih spasilo odustajanje Sesveta, pa su izbacili Varazdina, a onda i Sibenika. Nadam se da ce im ovaj put netko od tog dvojca naplatiti. Njima je stvarno vrijeme za nizi rang. Zelim im tu 2-3 sezone, preslaganje redova i povratak u visi rang gdje ce biti normalan klub, a ne vjecna borba za opstanak. Opstaju u najvisem rangu zahvaljujuci nemoci drugih.

    Hrvatska treba 13-14 jakih klubova od kojih ce 6-7 biti standardni prvoligasi i 6-7 sa stalnim prvoligaskim ambicijama, pa da ti je svejedno tko je u visem rangu kad znas da ce igrati dobar nogomet, a ne da se uzda u neku losu sezonu nekog Rudesa i da je siguran u tradiciju izbacivanja deugoligasa u play offu i slicno, a i da se ne dogadja da nizeligasi ne zele u visi rang. HNL osim cetvorke, Belupa, pa evo sad i Lokomotive nema nista dugorocno. Inter, Istra, Varazdin, Sibenik, pa moze tu i Gorica i jos par klubova trebaju neku visu razinu, razinu s kojom ce npr. Belupo postati nizeligas. Samo je deset klubova u ligi i ovi dolje jednostavno moraju biti jaci. Gorica je ove sezone ta neka visa razina, al bio je i Rudes proljetos. Pola sezone ili 1-2 sezone su nista. Lijepo je vidjeti ponekad poneko osvjezenje, ali liga napreduje od klubova koji su dugorocno jaki i od toga da klubovi jedni druge tjeraju da budu jaci. Prije 7-8 sezona ova Gorica bi izborila Europu bez problema. Na taj nacin se treba pojacati i donji dio tablice. Imam dojam da su ovi sto se bore za opstanak losiji od onih sto su se za to borili prije 7-8 sezona.
  • xavier
    12.1k
    Hrvatska treba 13-14 jakih klubova od kojih ce 6-7 biti standardni prvoligasi i 6-7 sa stalnim prvoligaskim ambicijamaInfinity

    Bojim se da je ovo na žalost teška utopija. U Hrvatskoj imaš Dinamo i Hajduk, bez obzira u kakvom se stanju u tom trenutku nalaze. Sad su tu i Rijeka i Osijek jer su imali sreće, a mogli su veoma lako u ovom trenutku biti u drugoj ligi ili čak niže da se stvari nisu posložile tako kako jesu. Tu je još jedino Slaven kao dosta stabilan klub, zapravo puno stabilniji od Rijeke i Osijeka kojima se stvari opet mogu u veoma kratkom roku preokrenuti, a sve van toga je život u ovom trenutku gdje nemaš pojma kako će to izgledati sutra i hoće li se igrati Europa ili treća liga.
  • xavier
    12.1k
    https://hrnogomet.com/hnl/gledateljiPoKlubovima.php?lang=hr&stranica=1&sortBy=3&sortOrder=desc

    @deda, vidim da si stavio kako će ovo Hajduku i Dinamu biti 900. utakmica u HNL-u. Što onda ovi gore još računaju pod prvenstvene utakmice?
  • deda
    32.7k
    Ne znam. Ako klikneš na pojedini klub dobit ćeš pravi broj odigranih tekmi. Tu se pojavljuju nekakve 2-3 viška.
  • deda
    32.7k
    Sretan vam Sveti Dujam

    dinamo%20bad%20blue%20boys%20sveti%20duje%20split%201
  • 000
    946


    :starstruck:

  • Eduardo
    20.3k
    Službeno; Rudeš ispao, Istra u dodatne, Caktaš trenutno prvi strijelac lige sa 17.golova od čega je 8 zabio Rudešu :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.