• masacusec
    3.2k
    AE: "Sve je relativno". Nema apsolutne garancije ni u čemu....No, taj PCR je nešto najrelevantnije u čitavoj toj priči.
  • Baneki
    731
    Taj PCR je kruna svih problema, posebno manipulacije s brojem ciklusa s kojima možeš narihtavati broj zaraženih i prema tome određivati "mjere", recimo CDC u zadnjoj preporuci daje jedan broj ciklusa za cijepljene, drugi za necijepljene,, itd. I sam izumitelj Mary Mullis je rekao da se ne smije koristiti za dijagnozu.
  • Jaro
    5.9k
    Cjepivo je jamstvo da nećeš imati jake niti letalne simptome, nećeš biti hospitaliziran, i naposljetku, nećeš preminuti. Drugim riječima, cjepivo minimizira simptome i svodi ih na blage. OK, u to osobno vjerujem.

    nije bas jamstvo, ali poboljšava šanse da ćeš imat blaže simptome - po zadnjim brojevima u UK - puno veći broj hospitaliziranih je necijepljen. No ipak i cijepljeni umiru:
    "Of the 117 people who died with the Delta variant, first identified in India, 50 (43%) had been fully vaccinated".

    e sad se tu vraćamo na onaj početak pandemije i brojanje umrlih - to kaj imaju covid ne znaci da su od covida i umrli jer vecina je bila 80+, imala jos jednu/dvije/tri ili vise smrtonosnih bolesti, ali posto je od početka preuzet taj zastrašivački narativ, ne može se ni sada mijenjati...
    Tako da, i potpuno cijepljeni umiru, jer cjepivo ipak nije eliksir života i vječne mladosti...
  • Neki tip
    19.6k
    Tako da, i potpuno cijepljeni umiru,Jaro

    A ne, od covida nitko ne umire.. ni cijepljeni ni necijepljeni.

    Od raka se umire. Od srčanog udara se umire. Od posljedica prometnih nesreća se umire.

    Pa je u prošloj godini bilo xy umrlih od karcinoma dojke/pluća/xy.

    Samo od covida ljudi su - MRTVI! 3 mrtva danas. 70 mrtvih ovaj mjesec. Xyz mrtvih u svijetu.

    Tako je valjda groznije, neizbježnije, strašnije.
  • Mališan
    1.8k
    Pitanje - na kojoj lokaciji u Zagrebu se može testirati u popodnevnim satima i kakva su iskustva? Hvala
  • xavier
    11.2k


    A možeš u svim ovim privatnim laboratorijima. Mislim da popodne ne rade ni Štampar ni Zarazna.
  • Mališan
    1.8k
    Ma to znam, samo me zanimaju iskustva ako neko zbog posla se češće testira pa jel zna u kojoj je veća/manja gužva i viša/niža cijena i slično
  • xavier
    11.2k


    To ne znam, nisam se baš imao potrebe testirati.
  • og1986
    2.9k
    Jutarnji piše kako cjepivo pfizera nakon 6-8 mjeseci je manje učinkovito od moderne. Duplo manje antitijela.
    Navodno su bila istraživanja u Belgiji, Izraelu i SAD-u.

    To naravno najviše pogađa starije osobe jer im jako pada imunitet te se razmišlja da se ubrza treća doza. Naravno, to je pokvarilo planove mnogim zemljama koje su se pouzdale u Pfizer te se traže još neka druga rješenja. A u južnoj Africi novi spoj korone, ima karakteristike beta i delta soja.

    Tako da ako netko planira se cijepiti neka uzme modernu.
  • Baneki
    731


    Ne znam je li u našim medijima bila ova vijest za modernu. Provjerava li netko kod nas kao Japanci?

    1.6m Moderna doses withdrawn in Japan over contamination
  • Infinity
    15.3k
    U regionu se siri vijest da je Moderna najjaca i da ju treba forsirati. Nisam nikakav teoreticar zavjera, al moram se nasmijati toj slucajnosti.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Hrvatski navijači WHU su toliko društveno angažirani da komentiraju na twitter profilu ministra zdravstva.

  • r1oma
    1.5k

    0hol2i6etkcc7sho.jpg
    "Navijaci WHU iz Hrvatske" :monkey: :rofl:
  • Krizy
    37.8k
    Također poznati kao navijači Hajduka :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.