• xavier
    11.4k
    Nevistić jednostavno mora negdje. Stvarno bi bilo suludo da golmana kojeg si platio 3 milijuna eura zakopaš na klupu.
  • Papastrumf
    10.6k
    To, to. Moze jos koja reciklaza.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Jadni su oni i njihova transfer politika.
    Odu Stojanović, Gvardiol, Jakić, Majer i Gavran, a dođu Dilaver i Čop.

    40 milijuna dobiješ, a uložiš pola milijuna.
    Nek se jebu sa krađama više.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Doslovno sam jedva čekao da ode iz Dinama jer je bio užas od negdje sredine druge sezone u Dinamu i onda ga vrate jer su nesposobni... Zašto ja pratim Dinamo uopće kad mi namjerno ovako trgaju živce.
  • Dudu
    2.6k
    Toliko je bio dobar u Rizesporu da su mu isplatili sve pare, pa raskinuli ugovor, samo da ode iz kluba što prije haha

    - Rizespor je raskinuo ugovor s njim i platio mu za sljedeću sezonu, samo da ode. Po mojim informacijama dali su mu 600 tisuća eura. Od Dinama, ako imam dobre podatke, dobiva 500 tisuća eura po sezoni, dakle odlično će zaraditi.
  • Kwedi
    3.8k
    Ispada kao da se vratio Dino Drpić, Leonard Mesarić ili Lee Addy, a ne igrač iz prvih 11 koji je izborio proljeće u Europi i u drugoj sezoni skoro proljeće iz Lige prvaka.
  • xyz
    840


    Ulagalo se na zimu, ali loše. Za 10 mil eura se dovedu 3-4 pojačanja koja odmah rade razliku, a ne Čabraja, Štefulj, Jurić, treći golman i sl. Sportska politika kluba radi jako loše - transferi ulazni loši, previše igrača pod velikim ugovorima koji nisu za Dinamo. Ja čak i nisam da se sada dovode novi igrači. Prvo treba počistiti sav taj višak za što će trebati barem još dva prijelazna roka uz uvjet da se ne dovode novi poluigrači. Momčad ima kvalitetu za osvojiti HNL što je prvi cilj, a u europa ligi se nadam prezimljavanju.
  • IstokKa96
    611
    Dinamov navijac nikad i ni sa cime nece biti zadovoljan, samo je pitanje trenutka iskazivanja kolicine frustracija.
  • jp23
    2.3k
    Meni je zanimljivo vidjeti od tolikih nagađanja kojeg stopera dovodimo, da vratimo nazad 'najisplativije rješenje', Dilavera. Koji iako je pao u formi, je potjeran bio zbog dobrih odnosa sa Bjelicom što nije odgovaralo zokiju.

    Mislim zasad pojačanja krucijalna su nam povratak Leovca u prvu momčad, Dilaver nakon godinu dana avanture u Turskoj (ako i toliko). Duju veličanstvenog ne trebamo spominjati, Čabraja došo, odradio pokoju utakmicu i produžio dalje, Štefulj došao, odradio koliko, dvije utakmice i ozljedio se, Jurić došao, poslan na posudbu, vraćen nazad zbog odlaska Gavranovića.

    I dakako 3 milijuna eura za trećeg golmana najbolji deal stoljeća.

    Rekao bih da si trgamo živce jer pokušavamo naći smisao u radu Dinamove uprave i u smjeru Dinamove transfer politike.

    Edit: izmjena posljednje rečenice
  • Markelo
    2.5k
    Dinamo proda igrača koji mu je bio višak, pa ga za godinu dana vrati kao "pojačanje". Hehehe.

    Kako je krenulo, očekujem sljedeće ljeto Soudanija i Fernadesa nazad. Pa šta, ti likovi su izborili ligu prvaka protiv Rb Salzburga, ovi nisu mogli protiv Šerifa. Dakle, pojačanja su
  • Jaro
    6.1k
    Bolje onda Viduku, Marica, Prosineckog i Simica - oni su Celtic izbacili...
  • deda
    29.5k
    Idemo dalje

    E-HfLFSXoAMQ71F?format=jpg&name=large
  • rob ljubavi
    791
    Koja smijurija, pa ovo je strašno.

    Bar nam Livaković ostaje onda
  • marcio amoroso
    33.8k
    Za 10 mil eura sexyz

    Meni je zanimljivo da se stalno proteže tih potrošenih 10 milijuna eura. Kojih crnih 10 milijuna?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions