• Infinity
    15.5k
    Slobodan je i Boateng :cool:
  • Dautbegović1
    92
    Nizozemac još u igri
  • Ludovic IX
    6.1k
    Dilaver je postao opcija jer se boje da će na West ham sa jednim ili maksimalni dva zdrava stopera a nadaju se da dilaveru ne treba prilagodba
  • Eduardo
    18.1k
    Jel ovaj došao kod nas ili koji vrag?

  • BBB Sibenik
    4.1k
    Dosa je prošli tjedan koliko znam, samo jel ide Dinamo2 il juniorima prvo nez
  • Jurki
    9.7k

    Na koga mislis?
  • Eduardo
    18.1k
    na ovog Ekvadorca.
  • Jurki
    9.7k
    Aha na onog Morana desni bek.. hahah imamo bekova ko u prici.. mogli budu organizirati turnir u beli samo bekovi
  • Beowulf112
    301
    Ovo za jakica je jos jedan sramotan transfer u nizu...opet oni sa tim posudbama sa otkupom izvode...iskreno jakic je izrastao u jako dobrog igraca..i realno po meni mozda vrijedi i 7-8 milja eura..neznam di sam procitao posudba pa kao otkup za 3-4 milje..maahhh
  • Olmic
    3.1k



    A daj mi reci, šta je Dinamo mogao tu napravit? Znači igrač je inzistirao na transferu, a ne Dinamo. Jebe se njemu za Dinamo.. Ide tamo di je veća lova i di mu menadžer može malo veću pinku uzet.

    Npr kažeš mu da ne može ići, ovaj digne nos, ti ga kazniš prebaciš u drugu momčad i nastaviš mu plaćat 200,300 tisuća eura i kaj bi tek onda govorili. A tebi u momčadi se pojavi truli krumpir koji ti može razj.. sve.

    Jaka je odličan igrač, ali je u glavi propuh i na prvu ponudu ode on.. Ista stvar je bila sa Šunjićem..
  • marcio amoroso
    34k
    Odlične prezentacije Franjića i Ristovskog na mjestu stopera u sustavu sa 3 iza su očigledno dovele do toga da se novi stoper ne dovodi.

    Ademi će u tom sustavu vjerojatno zauzeti mjesto Jakića iz sinoćnje utakmice i to je to. Nitko znači više ne dolazi.
  • Smotanihaker
    630
    Kad se zbroje tri elementa, posudba, obvezni otkup ugovora, te bonusi za broj utakmica, koje bi u tih godinu dana u Eintrachtu trebao odigrati Jakić, Dinamo bi u sljedećih 365 dana trebao inkasirati sedam milijuna eura. U ugovoru je i klauzula po kojoj Modri imaju pravo i na 30 posto od buduće eventualne prodaje Jakića. Nakon isteka formalne posudbe, Jakić bi s Eintrachtom trebao potpisati ugovor do 2026. godine, uz plaću koja bi iznosila oko 800.000 eura godišnje.
  • SAS1987
    14k
    Meni je RIstovski iz utakmice u utakmicu bolji, pogotovo kao desni branič u formaciji 3-5-2. Jako sam zadovoljan.
  • immerwieder
    1.3k
    to je igral i na euru uglavnom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions