• NORTE
    8.9k
    Eintracht
    Marseille
    Rapid
  • NORTE
    8.9k
    On jednostavno nema srama da bi podnio ostavku za ovaj neuspjeh, nepostojanje igre i onaj sramotni poraz. Ima podršku iz Međugorja i to je to.
  • Baneki
    713
    Ima posao iz snova, iz njegove perspektive sve je OK!
  • Infinity
    15.2k
    Kad dadnes ostavku onda ides kuci bez kune. Kad dobijes otkaz onda ti isplate puni ugovor. Recimo da nema podrsku i da zna da je na tankom ledu i zasto bi davao otkaz kad ce kroz mjesec dana dobiti i otkaz i pare.
  • Dudu
    2.6k
    q5gz92m47scvdet7.jpg

    Rjesenje je bilo jednostavno, prije potpisa dugogodisnjeg ugovora provesti anketu kod najstrastvenijih navijaca, svi argumenti napisani tada, pokazali se se apsolutno tocni sada. Volio bih da nije tako, al ocito znamo i mi ovdje nekog vraga :cool:
  • NORTE
    8.9k

    Da je dobio otkaz nakon 1:1 s Legiom (kwedi je tad popljuvao takvu ideju) sad bi lako moguće čekali ždrijeb LP. Klub se ne bi osramotio u jebenoj Moldaviji i zaradio bi više para. Sad ima lošeg trenera, EL, zabilježio sramotan poraz i ispadanje, manje para i još treba isplatit pomoćnog trenera bez igre. Čestitke upravi. Srećom pa smo u Hnl-u vodeći na tablici...
  • Infinity
    15.2k
    Zaboravimo li cinjenicu da je Damir trener, 1-1 s Legijom nije bas za otkaza. Jbga, na kraju se proslo.

    Meni je za otkaza bilo 0-2 s Belupom, ali i ukupni dojam na ulasku u sezonu.

    Ja ne znam na koji nacin se Damir isplati Mamicima sve i da mu oni sastavljaju ekipu. Dinamo nema rezultata, nema igru, vrijednost igraca pada i sta dobijes s tom neznalicom na klupi? Pa ostetio je klub za desetine milijuna eura, kako kroz UEFA nagrade tako kroz vrijednost igraca.

    Jedini razlog zasto je Damir tu je mozda njegova placa. Mozda je jeftin, a tu kod mene se zna reci kako ono jeftino na kraju uvijek bude skupo. Tako je i nama jeftini Damir ispao prilicno skup. Da si dao treneru 2m eura danas bi imao 15m vise od nagrada i imao bi vecu sansu da zaradis jos koji.
  • masacusec
    3k
    Ljudi pa zar ne kužite da s kvalitetnim, autoritativnim, beskompromisnim trenerom (kao što su Bjelica, Vaha, Kek), minimizira se i guši utjecaj mamića na vođenje?!
    Priznali-ne priznali, taj utjecaj još uvelike perzistira!
  • vjeko1701
    5.9k
    Stvar je da realno nijedan rezultat s početka sezone prije utakmice s Sheriffom samo po sebi nije baš za otkaz, čak i taj SB da je bio izolirani incident.
  • immerwieder
    1.2k
    uz ovog klimavca niti Orijent u kupu nije bez šanse
  • Neki tip
    19k
    Iz retrospektive mi se čini da smo zapravo prošli uvlas isto ko i Osijek, kojem smo se rugali nakon CSKA.

    Potcijenili solidnog (ali ništa više od toga) protivnika koji nas je ubio u prvoj tekmi. U drugoj izašli s nekom kakti odlučnošću dokazati da je sve bio sam loš dan i nadom u preokret, ali završi remijem i rutinskim prolaskom gostiju.

    Tko je kriv u prvom slučaju? A ispali igrači. Dobili bukvicu, kažnjeni, išpotani i medijski.

    U drugom? Samo Krznar.

    Nije mi namjera vagati u kojem slučaju kakav je omjer čije krivice, već mislim da odjeci ova dva okršaja, odnosno 4 utakmice, podosta govore upravo o autoritetima trenera o kojima je riječ.
  • NORTE
    8.9k

    Samo što je ovaj naš očajan cijelu sezonu, a on je zadužen za ekipu. Istu onu koja je izbacila Tottenham... Slaven Belupo, Rijeka, Legia, Sheriff - to nije jedna tekma, niti jedan suparnik. Neki bi tu zasluženo dodali i Valur i Goricu i Lokomotivu.

    Ja sam prvi ovdje napisao da su i Legia i Sheriff za ovaj dinamo plitak potok. Ovaj pomoćni nas je doslovno utopio u plitkom potoku (iako u rukama ima jahtu a ne splav).
  • Neki tip
    19k
    ma ne pada mi na pamet usporedbom s Bjelicom braniti Krznara, nije to smisao posta..

    A još manje tvrditi da su Bjelica i Krznar isti, pa svima je tu sve jasno, već i kroz ovaj primjer ukazati na to da Krznar naprosto sa sobom ne donosi ni približnu karizmu Bjelice, onu vrstu "zaštite" koju trener uživa čak i kad evidentno pogriješi u pripremi.
  • superhik
    10.2k
    Nakon jučerašnje utakmice onako iz glave mi pada nekoliko stvari koje se moraju napraviti.

    Napraviti još jučer

    • Promijeniti trenera, ali ne po principu da se trener mijenja tek toliko da bi se mijenjao. Dovesti trenera s vizijom, znanjem i iskustvom (u Hrvatskoj ne vidim takvog koji bi mogao doći odmah)
    • Dovesti kondicijske i skauting stručnjake u stručni stožer
    • Riješiti se viškova iz rostera koji su dobili priliku, a nisu je iskoristili i pojačati ga (sad se pokazalo da nam je roster zapravo slab)
    • Uvesti godišnje i online prodaju za sve utakmice

    Kratkoročni planovi

    • Stvoriti momčad koja će moći trpjeti stalne rotacije kako bi mogla izdržati tempo EL – HNL (za to je potreban jači roster)
    • Poboljšati marketing
    • Krenuti s rebrandingom kluba
    • Promijeniti odnos prema publici/navijačima (dio rebranding strategije)

    Dugoročni planovi

    • Smjena kompletne uprave
    • Stadion + novi trening kamp za školu nogometa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.