• marcio amoroso
    32.5k
    Čestitke upravi.NORTE

    Ja bi čestitao i navijačima. Već sutra protiv lokomotive se očekuje pomama za kartama kako bi se momčad motivirala za Sheriff. Protiv Sheriffa se očekuje obaranje ovogodišnje rekordne posjete od 4997 gledatelja protiv Legije. Dinamo će sigurno od svih sudionika playoffa imati najveću podršku. Takva nesebičnost se osjeti i na novčaniku pa si Dinamo može priuštiti trenera kojeg želi.
  • Mortiis
    68
    Upravo to. I sve nakon što se uprava izborila za testiranje po povlaštenoj cijeni od 99,99kn, a karta je online na samo dva klika. Tih online i nema previše, pošto su godišnjaci pokupovali sve raspoložive ulaznice.
  • Papastrumf
    10k
    Sta nije bolje provesti sat vremena u redu za kupit ulaznicu protiv lokomotive? Malo se podruzis s ljudima, upoznas nekog novog.
    Uprava radi na socijalizaciji navijaca. To ne bi bilo moguce da imamo godisnje i online prodaju.
  • NORTE
    9.3k
    kad već jest prodan mislim da je i bolje da ne igra tu drugu tekmu.Neki tip sa Zapada
    To je antiklupski potez, takvog ofenzivnog veznog ne imati barem na klupi ako zatreba da uvede klub u LP svojim potezima. Možda je dijelom i njegova krivnja, ako je htio odmah ići i ne pomoći, to ne znam.


    Ja bi čestitao i navijačima. Već sutra protiv lokomotive se očekuje pomama za kartamamarcio amoroso
    Igramo protiv Lokomotive. Neću na to ništa nadodat.


    Sta nije bolje provesti sat vremena u redu za kupit ulaznicu protiv lokomotive?
    Uprava radi na socijalizaciji navijaca.
    Papastrumf
    Budimo odgovorni. Vaš gnk.
  • Eduardo
    17.6k
    Možda je dijelom i njegova krivnja, ako je htio odmah ići i ne pomoći, to ne znam.NORTE

    Naravno da nije.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Igramo protiv Lokomotive.NORTE

    2 puta godišnje domaću utakmicu. Ja bi osobno bio ponosan na nas da nas je na toj tekmi 0, a na ostalim 15, 20 ili 25 tisuća. Pošto nije ni blizu tome, izlika ni blizu ne vrijedi.
  • deda
    28.1k
    Svih onih 100 tisuća što bi došlo na Zvezdu i što je danima pljuvalo sveudilj o svakočemu će sutra i u srijedu napuniti Maksimir. Garantiram. Ako ne bude tako režem si pimpek na komade od po pola metra. Obećavam.
  • blue heart 72
    1.4k
    Mi si doslovno pucamo u nogu. Nekako zaista polako sve više i više miriše na scenarij spaljene zemlje.
  • NORTE
    9.3k
    100 tisuća što bi došlo na Zvezdu i što je danima pljuvalo sveudilj o svakočemu će sutra i u srijedu napuniti Maksimirdeda

    Pa nije to isto. Zvezda nije Sheriff.
    S ovima igramo 4.put (8.tekma) u zadnjih 11 godina. S četnicima zadnji put prije 30 godina!

    Nakon neočekivanog i sramotnog 3:0 poraza u kojem je dinamo razbijen, prodaje najboljeg igrača, uz testiranje i redove očekivati ne znam kakvu posjetu nije realno.
  • deda
    28.1k
    Slažem se Norte. Dinamovi navijači su papci i pičkice. To će dokazati po ne znam koji put.
  • NORTE
    9.3k

    Mamićeva uprava 15 godina cvijeće, navijači u smeće!
  • Bosna86
    11.6k
    Mamićeva uprava 15 godina cvijeće, navijači u smećeNORTE

    Jedno ne isključuje drugo… Kao sto je gore netko napisao, nikome se ne da čekati sat vremena u redu za kartu, ali da dvije utakmice zaredom dođe bar 5k ljudi brzo bi se to promijenilo
  • markoli
    1.7k
    Evo neka Majer ponovi Badelja iz 2012. i uvede nas u Ligu prvaka.
  • Ludovic IX
    5.5k
    S obzirom na sve, Iskreno žao mi je što n igramo tu konferencijsku ligu. Tam bi prošli do četvrt finala uz puno manje muke a uz malo sreće i polufinale/finale. Naravno uz bolju igru. Ove godine, EL neće bit lako za bit prvi ili drugi. Istina, treće nam nosi tu ECL i možda to četvrtfinale/polufinale ali sve to na dugom štapu..
  • Ludovic IX
    5.5k
    P.s. boli me kara za novce ..ako nemaju da plate igrače/jacuzzie/golfove, nek prodaju i igramo sa juniorima. Neće dinamo propast ako ne bude prvak sezonu ili dve. Čak bi mu dugoročni možda i koristilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.