• marcio amoroso
    33.1k
    Tko god je stavio Moubandjea tu je debil neviđeni.
  • Infinity
    15.3k
    Moubandje je u zadnje vrijeme cak pruzao sasvim solidne partije dok je igrao na svojoj poziciji. Mogli su covjeka staviti na gol pa ga razapeti.

    Krznar je trebao uvesti Milica kad ga je vec vodio, ali se jos jednom pokazalo da je jako uzak krug igraca kojima vjeruje.

    Dobro je netko rekao, on sutra nece dobiti posao u Dragovoljcu. I ja razumijem da ozbiljan klub nece dati otkaz treneru dok mu nema spremnu zamjenu, ali se nadam da ce to biti rijeseno cim prije, mada sam sve vise uvjeren da on otkaz dobiti nece.

    Nama Bjelica sredi ekipu, igramo, pobjedjujemo i onda ju Jovicevic rasturi. Nije popularno za reci, ali nam nakon Jovicevica Mamic sredi ekipu, igramo, pobjedjujemo i onda ju Krznar rasturi. Tko ce biti treci spas, ako ce uopce biti?
  • marcio amoroso
    33.1k
    Ne branim Krznara, ali biti trener Dinama nije lako.
    Dinamo trenutno ima ove igrače u kadru na koje trenutno ozbiljno računa. Ove skroz mlađe neću brojati.

    -Livaković, Zagorac, Nevistić, Horkaš
    -Ristovski, Moharrami, Pinto
    -Theo, Lauritsen, Perić, Šutalo, Milić
    -Moubandje, Štefulj, Leovac, Franjić
    -Ademi, Jakić, Bulat, Gojak, Mišić, Majer, Tolić
    -Ivanušec, Kastrati, Špikić
    -Oršić, Menalo
    -Petković, Čop, Andrić, Kulenović, Jurić

    Za koliko igrača smo sigurni mi da će biti ovdje i nakon zimskog prelaznog roka. Znači nakon ovog i sljedećeg prelaznog roka.
    Da se moram kladiti ja bi rekao Zagorac, Theo, Ademi, Ristovski, Jakić, Tolić i Oršić.
    Siguran sam da ni trener ne zna više od 10 igrača sa kojim će raditi na proljeće. 10 od 33.
    Zamislite ostale klubove, zamislite jedan Bayern, možda imaju dva ili tri igrača na vagi. Evo zamislite jedan Fradi. Slobodno možete notirati njihov kadar sada i pogledati ga na proljeće. Sumnjam da će biti velika razlika.

    Jednostavno ta neizvjesnost, možda čak i nezalaganje kod nekih igrača u vrijeme mogucih transfera dovodi da te neki Šerif pojede.

    Jasno mi je da moramo prodavati, Morat ćemo prodavati tko god bude sjedio u upravi, ali mislim da se moramo jasnije pozicionirati oko kadra. Ove neizvjesnosti mislim da ne donose nikome ništa dobroga.
  • Bosna86
    11.6k
    Ne branim Krznara, ali biti trener Dinama nije lako.
    Dinamo trenutno ima ove igrače u kadru na koje trenutno ozbiljno računa. Ove skroz mlađe neću brojati.
    marcio amoroso

    Vjerovatno sportski direktor ne radi svoj posao :smile:
  • marcio amoroso
    33.1k

    Nije sve ni do sportskog. Vjeruj mi.
  • Neki tip
    19.6k
    Bome danas čak i u SN čereče i upravu i Krznara i igrače.

    Ne znam više na kojoj temi je pisalo nešto u stilu "ni riječi o debaklu" (valjda na temi same tekme), ali u svakom slučaju evo danas i njih:

    xln1ogtq4aol4ckr.jpg
    e055b79q6xc2e6py.jpg
  • Nino Bule
    11.7k
    Kakav god da kadar i pojacanja ima sheriff se morao dobit, to je klub razine tobola.
  • deda
    28.7k
    Prećera ga malo s Tobolom
  • NORTE
    9.5k
    sheriff se morao dobit, to je klub razine tobola.Nino Bule

    Sheriff je stalno prvak, 19 godina igra Europu, 4.put protiv dinama. Za Tobol nitko nikad nije čuo u Hrvatskoj. Tobolu je Hajduk 2. europski skalp u čitavoj povijesti Tobola. Sheriff već 15 godina ima kamp kakav danas nemaju ni najbolji klubovi sa zapada.
  • Bosna86
    11.6k
    vrqot60d986hdsyb.jpeg

    Od sezone 2014/2015, Dinamo je odigrao najviše europskih utakmica poslije Celtica
  • marcio amoroso
    33.1k

    Čak i nije deda. Tu su negdje po vrijednosti.
    Dinamo je deset puta vrijedniji od njih. Ako nas oni izbace to bi ti bilo kao da mi izbacimo City.
  • Carrasco
    4.1k
    Ma nije pretjerao, ma kakvi... jedni su ispali sa ukupnih 6-0 protiv Ziline u konferencijskoj ligi dok će drugi sigurno igrati u skupini LP ili EL.
  • Jaro
    5.9k
    Čak i nije deda. Tu su negdje po vrijednosti.

    a te TM vrijednosti imaju veze s cim tocno.. Apsolutno nikakav pokazatelj kvalitete i prave snage kluba...
    Na procijenjenu vrijednost igraca na TM djeluje i marketniski potencijal i hrpa nenogometnih cimbenika...
    Modriceva TM vrijednost je u slobodnom padu od 2015. - a znamo da je igracki tek tada poceo rasti, s vrhuncom 2018., i nebitno manjom formom zadnjih godina. Samo kaj et, 2015e je imao 29 i po matematici ne moze kasnije vrijediti vise...
    Takodjer - Sheriff godinama igra pretkola, prolazi, cak ubode i skupinu, dok je Tobol klub za koi je 99 % ekipe prvi put cula i ima kaj 2 nastupa u europi ikad...
  • marcio amoroso
    33.1k
    te TM vrijednosti imaju veze s cim tocno..Jaro

    S vrijednošću igrača i kluba.
    Na procijenjenu vrijednost igraca na TM djeluje i marketniski potencija[/quote

    Nije istina.
    Jaro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.