• Mali dioničar
    15.6k
    Dosta žuči zbog Livaje "koji ima slabije brojke" od Majera, ali nitko nije rekao da i Ivanušec ima slabije brojke od Majera, a prema Krizyevom citatu momčadi eurolige Majer je imao bolje brojke od Ivanušeca i za popis za seniorski Euro pa nitko nije divljao jer je pozvan Ivanušec, a ne Majer.
  • Mali dioničar
    15.6k
    Toliko smo fokusirani na Hajduk da bi netko dobio srčani udar da osvoje naslov.

    Zvali su im njihovu ikonu za seriju utakmica koja uključuje i domaćinstvo na Poljudu, big deal u pm.

    Do prije 5 godina je Ćorić zvan na Euro 2016 pa smo preživjeli i takve poteze.
  • marcio amoroso
    36.9k

    Ne znam na koga misliš. Ako misliš na mene ja sam fokusiran na Dinamo ili na igrača Dinama koji doživljava nepravdu. Tu nepravdu opravdava dosta Dinamovih navijača. Sve je u tome. To što neke toliko ganja to pravedništvo da pravdaju i ono što se ne može opravdati nije moj problem.

    Da osvoje naslov nebi mi bilo drago, da. Šta je tu loše? Da bi nekima bilo svejedno mi je također i više nego jasno.
  • Mališan
    1.8k
    Ako je tebi očekivano da je Livaja ispred Majera onda ionako nemamo šta raspravljati.marcio amoroso

    Nevezano za temu, ali ovo nemamo što raspravljati u tijeku neke razmjene mišljenja mi je vrh. Bolje od toga mi je jedino "pametnome dosta" kad neko kaže. Instantno lupanje vratima i neoboriv argument kad neko to izgovori, jer svi ostali su intelektualno inferiorni uopće komunicirati s visočanstvom osobe koja je to napisala.
  • marcio amoroso
    36.9k

    Vidi. Kao prvo čovjeka znam osobno pa sam siguran da mi neće uzeti za zlo. Kao drugo sam siguran da mu ne treba odvjetnik. Kao treće ako ti se ne sviđa post preskočiš.
  • Dudu
    2.6k
    Pozitivna je stvar što nemamo širinu kao Francuzi, pucalo bi se na ulicama oko poziva :lol:
  • Mali dioničar
    15.6k
    Ne znam na koga misliš. Ako misliš na mene ja sam fokusiran na Dinamo ili na igrača Dinama koji doživljava nepravdu. Tu nepravdu opravdava dosta Dinamovih navijača. Sve je u tome. To što neke toliko ganja to pravedništvo da pravdaju i ono što se ne može opravdati nije moj problem.

    Da osvoje naslov nebi mi bilo drago, da. Šta je tu loše? Da bi nekima bilo svejedno mi je također i više nego jasno.
    marcio amoroso

    Imam identično mišljenje kao i ti, ali nogomet je momčadski sport gdje treba vidjeti kako će netko s nekime kliknuti. U tom kontekstu je jedan HNL teškaš (i po talentu i po kilaži) Petković otpao, a zamijenio ga je drugi - Livaja.

    Svjedoci smo da je Henry bio višak u Juventusu, a kralj u Arsenalu. Da Benzema nije pozvan u Rusiju koju su pregazili, a zvan je na Euro 2020 s kojeg su ispali od Švicarske.

    Nogomet nije matematika i hvala Bogu da nije, zato je i zanimljiv.

    Zato mi je više žao rezona za Stanišić igra za U-21 nego da li je zvao Livaju ili Petkovića ili Majera. To smo već komentirali, nevjerojatno je kako mladi igrači teško ulaze u A-reprezentaciju osim ako nisu Ante Ćorić ili Alen Halilović.

    A Majeru je (bila) nanošena nepravda i u Dinamu, dečko jednostavno i dan danas nekome djeluje kao flegma kojeg i nije briga. Meni ne, ali mnogima da.
  • Papastrumf
    12.5k
    Je li Majer trebao biti ispred Livaje? Definitivno je. Je li Majer trebao biti ispred Ivanuseca? Takodjer je. Je li ocekivano i po meni opravdano da je pozvao Livaju buduci da se utakmice igraju na poljudu? Takodjer mislim da je.
    Popis je ok. Nikada svi ne mogu biti zadovoljni, ali sto kolega gore kaze, sta bi da imamo sirinu kao Francuzi!? Rat bi nastao.
  • marcio amoroso
    36.9k

    Meni je jasno da izbornik nikada neće udovoljiti svima i da će uvijek biti ljudi kojima popis neće odgovarati.

    Samo mi nije jasno da se poziva dečko koji u slabijoj konkurenciji ima slabije brojke nauštrb našeg Dinamovca i da je to mnogima super.

    Ja imam svoje mišljenje i meni nije super. Naravno da nikom ne zamjeram i da respektiram svačije mišljenje.
  • Nino Bule
    13.9k
    Meni je veca nepravda od nepozivanja majera nepozivanje petkovica. Na majerovoj poziciji je jaka konkurencija, petkovic je specifican profil napadaca i valja ga zvat bar da bude na klupi da imas opciju mjenjat igru s njim. Dalic je svakako klaun pa me ne cudi da radi pizdarije.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Livaja cigane odlazi iz repke :point:
  • Mali dioničar
    15.6k
    nepozivanje petkovicaNino Bule

    Ako si vidio gestikulacije Modrića kad Petković ne vrati očiglednu povratnu i ne služi kao mantinela nego davi loptu, onda ti je vjerojatno jasno da je Modrić taj koji je rekao da se Petkovića malo ohladi. Čovjek svakodnevno gleda Benzemu kako igra iz prvog ili drugog dodira i sigurno mu se povraća kad vidi Petkovićev stil igre.

    Još kad u ekipi imaš i Kramarića koji je sklon igrati s puno dodira, dvojica su fakat previše.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Jedno pitanje..ovak iz glave.. da li je po vama mogao recimo Jakić prije More?
  • Nolifer
    8.2k
    O života ti. Čitam prethodne i ne vjerujem... I onda sam ja problem...

    Popis je takav kakav je. Stanišiću bi dao priliku, Majera je mogao ubacit i vidim da je na pretpozivu i kaj je tu je. Ima vremena
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.