• Keyser Soze
    10.2k
    Samo realno, a ne navijački.
    Livaja je (po mom mišljenju) najbolji igrač lige i stvarno se vidi da je španer ko šta mi imamo Petkovića s tim vicem u igri.

    Livaja je zabio 2 i pripremio 2 gola ovu sezonu.
    Majer je zabio 5 i pripremio 4 gola.
    marcio amoroso

    Bilo je perioda kad Petković nije mogao zabiti apsolutno nikom pa je igrao ispred nekih napadača koji su bili u boljoj formi, sad je obrnuto jebiga.

    Kažem, Majer je zaslužio poziv, ali konkurencija u vezi je pre jaka trenutno dok je Livaja pozvan kao krilo. Veća nepravda je pozivanje jebenog Mile Škorića umjesto Stanišića, a Majer je trebao prije More.
  • miro
    4.5k
    naravno da je pozvan kao ofenzivni vezni, nije ga sigurno zvao da igra krilo kraj Perišića i Oršića. Ponovit ću i za Čolaka - on je duplo slabiji igrač od Petka, a Petko je čak i u neku formu ušao. Majera je MORAO zvat. Majer čak ima i jebenu statistiku i ove godine i prošle (prošle je bio među najboljima u EL). Daj zamislite da takvog igrača imaju tovari, pa to bi bila opća pobuna da ga se ne zove. Nikola Moro je pozvan, ok, on je dobar igrač, ali temeljem čega je on prije Majera? Reprezentaciji kronično nedostaje kreativnosti, toga ovdje opet nema na popisu
  • marcio amoroso
    36.9k
    Znam da je teško, vrlo teško, ali bar pokušajte.

    Hajduk godinama igra skupine europskih natjecanja. U osmini finala je izbacio Chelsea.
    Livaja je izabran u najbolju momčad EL. Livaja ima duplo bolje brojke od Majera koji igra u Dinamu koji se jedva probio do četvrtog mjesta i ispao od Armenaca u prvom jebenom pretkolu.

    Majer dobija poziv, Livaja ne.
    Hajdukov forum to pravda.
    Ajde molim vas uzmite si minutu i to si zamislite.
  • Mortiis
    68
    Pa vidiš da je lik nov, ili trola ili je tovar.og1986

    Može li me netko od moderacije izbrisati. Ne banirati, nego baš izbrisati.
    Jer ako nisam trol, onda sam tovar.
    Hvala.
  • superhik
    11.1k
    Ako se pita SC, Livaja je ove sezone tek deveti igrač lige
    09s19buytmjreu6g.jpg
  • Dudu
    2.6k
    Livaju ne bih zvao, ali sam ocekivao da ce biti pozvan, zato sto je Dalic prije svega populist, a kao drugo los trener i takticar.
  • Keyser Soze
    10.2k
    Ma nije tu ni problem Livaja - Majer, ja ne znam po čemu je Moro pozvan ispred Majera? Da je popis isti, al bez More nego s Majerom nitko ne bi plakao za Morom i svi bi bili zadovoljni.
  • deda
    32.9k
    Da vam bacim soli na ranu. Meni je taj reprezentativni nogomet postao bezveze tak da me nije ni briga koga se zove. Ja bih najradije da ne zovu niti jednog našeg igrača pa da se mogu kao ljudi pripremiti za nama bitne tekme.
  • Neki tip
    21.3k
    Ako je tebi očekivano da je Livaja ispred Majera onda ionako nemamo šta raspravljati.marcio amoroso

    Ok.
  • Carrasco
    4.1k
    a i to što kažeš... ionako nas te stanke izje** ... svaki put kad smo na vrhuncu dođe reprezentacija...
  • miro
    4.5k
    do reprezentativnih tekmi Majer ni ne bude više naš igrač :sad:
  • xavier
    12.1k
    Ja bih najradije da ne zovu niti jednog našeg igrača pa da se mogu kao ljudi pripremiti za nama bitne tekme.deda

    Pa ja sam to napisao ne znam koliko puta. Nisam zapravo nikad shvatio tu potrebu "ugurati" svog igrača u reprezentaciju umjesto da za vrijeme pauze lijepo odmori i bude spreman za klub.
  • Dudu
    2.6k
    Rebić gospodski ima srebro sa Svjetskog Prvenstva, zna da to teško može nadmašiti, pa rekao izborniku da je redikul i nema pojma, za nagradu dobio dodatne dane godišnjeg odmora, a nitko ga ne naziva izdajicom jer ne želiš igrat za repku :lol:
  • LovroZG
    1.3k
    po čemu je Moro pozvan ispred Majeranamodi grebza

    Vjerojatno zato jer je jedan defenzivac, a drugi ofenzivac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.