• Nino Bule
    13.4k
    Ja se samo nadam da ce krznar imat muda i stavit sutala a ne perica
  • xavier
    12k
    Protiv Sheriffa očekujem dosta navijača, možda čak i 15 tisuća jer je već kasno ljeto a tekma donosi Ligu prvaka.NORTE

    Bojim se da su se šire mase gledatelja toliko nabrijale na Zvezdu da im je Sheriff sad "bezveze i nezanimljiv".

    No ajde, utakmica je krajem 8. mjeseca, godišnji će uglavnom biti gotovi pa se možda skupi dosta ljudi. Još kad bi stavili online prodaju...
  • Guinness
    2.2k
    Još kad bi stavili online prodaju...xavier

    a nije kasno ni za godišnje...
  • xavier
    12k


    Slažem se :up:
  • SAS1987
    14.7k
    nije kasno ni za godišnje...Guinness

    Poslati im hrpu mailova za godisnje i online prodaju. Ja sam im jucer pisao :grin:
  • Jaro
    7.3k
    GAVRANOVIĆ OTIŠAO IZ DINAMA
    Mario Gavranović napušta Dinamo. Dogovorio je sve detalje osobnog ugovora s Kayserisporom, potpisat će na dvije godine, a Dinamo će dobiti dva i pol milijuna eura odštete. Ostaje još samo da 31-godišnji švicarski reprezentativac odradi liječnički pregled.

    ???
  • Bosna86
    11.6k
    Najveći problem kod našeg ulaska u ligu prvaka su 4 milje kuna koje će niza rasa dobiti… Ako može ikako da se te pare radije bace u Savu, nego da oni to dobiju
  • og1986
    2.9k
    To svaki klub po 4 milijuna ili se dijeli ?
  • Bosna86
    11.6k
    Svaki u HNL
  • Gelipter
    3.7k
    Sad će im s 4 milje u džepu biti još lakše mrziti Dinamo. Najbolje da taj novac ulože u osnivanje ogranaka društva zavisti i mržnje prema Dinamu. Ok, pretjerujem, ali stvarno ne mogu probaviti to njihovo licemjerje iz sezone u sezonu.
  • Papastrumf
    12.2k
    Ne kuzim, sto bi trebali? Poceti navijati za dinamo jer dobiju 4 milje kuna Uefinih nagrada na racun dinamovih uspjeha?
  • Bosna86
    11.6k
    Ne kuzim, sto bi trebali? Poceti navijati za dinamo jer dobiju 4 milje kuna Uefinih nagrada na racun dinamovih uspjeha?Papastrumf

    Mislim da je to dovoljno donacija da u onom njihovom parku bude ocrtano malo d uz poruku zahvale najvećem donatoru… Ne moraju navijati ali može to
  • Gelipter
    3.7k
    ne bi trebali naravno, ali iskazivati toliku količinu kompleksa i isticati upravo nas kao glavne krivce za njihovo višegodišnje st(r)anje dok im se svake godine donira fakat je jadno.
  • Kwedi
    3.8k
    Tko ističe? Forumi, komentari koji su gnojilište trolova?
    I isti ti trolovi (kao i naši trolovi) seru po svemu kaj im je u klubu. Ovisno kak se kome digne taj dan.

    Nije se nikom nikaj doniralo već dobivaju svi klubovi sukladno pravilima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.