• xavier
    12.1k
    Nisam otvarao video, je li Mumija iz prve ruke opisao svoja sjećanja na dan kad je klub osnovan? 1911. je čak i on još bio mlad :cool:
  • markoli
    1.7k
    On je još u Koturašku ulazio s penzionerskim popustom. :lol:
  • Mr Blue
    4k
    Igrom slučaja, zadnje tri godine poprilično puno pratim belgijsku ligu, a posebno drugu ligu i Royal Union Saint-Gillioise. Radi se o vrlo zanimljivom klubu s kojim smo se inače susreli 1963. u osmini finala u Kupu velesajamskih gradova i čini mi se (ali nisam siguran) da je to jedini klub s kojim smo u ovom natjecanju odigrali treću utakmicu, majstoricu na neutralnom terenu u Grazu i pobijedili (1-0, 1-2, 3-2). Taj rezultat je inače upisan i na zidu u njihovom pubu u sklopu glavne tribine njihovog stadiona.

    Vratimo se na Niakatea... Po svemu što sam vidio radi se o jako dobrom napadaču. Bez obzira što je zabio 22 gola u drugoj belgijskoj ligi, morate znati da razlika u kvaliteti između prve i druge lige nije velika. Odnosno, da se bolje izrazim, razlika između najboljih drugoligaša i 70% prvoligaša je gotovo nepostojeća što najbolje pokazuje da u vrlo čudnom play-offu za europska mjesta Saint-Gilloise trenutno zauzima prvo mjesto bez poraza u skupini u kojoj igra s isključivo prvoligašima. Nažalost, nisu dobili licencu za Europu, tako da ništa od toga čak i da osvoje, ali Niakateu i društvu nije problem zabijati ni prvoligašima. Trust in Nenad. :strong:


    EDIT: Niakateov hat-trick ove sezone u kupu protiv Anderlechta, u gostima:
  • dinamo vitez
    295
    Sutra u 9 ujutro izvanredna pressica na temu statusa Generala Bjelice, prenose SN. Očekujem veliku svečanost i potpisivanje novog ugovora.
  • 000
    946
    Mislim da ce svecanost ipak pricekati posto putuju u Osijek sutra.
  • deda
    32.6k
    Možda je prees na brzinu pa se odmah sjeda u bus. Ne želim ni pomisliti da nije riječ o produžetku ugovora.
  • BluePhone67
    4k
    Bjelica potpisao novi ugovor do 2021 godine, cca milja eura neto godisnja placa i izbacena izlazna klauzula koja je iznosila prije 750 tisuca eura.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Trener kojem se revidira ugovor zbog činjenice da ga klub želi nagraditi i osigurati se od njegovog odlaska, a ne zbog toga da se podijeli čim viša otpremnina.
    Ajde, i to smo dočekali.
  • LovroZG
    1.3k
    SN piše da će Bjelici plaća bit milja eura, a 24Sata neslužbeno doznaje da će bit čak milja i pol eura. Svakako će imat veću plaću nego ijedan igrač što je po meni dobro. Sad sam treba tak nastavit. :smile:
  • BluePhone67
    4k
    SN piše da će Bjelici plaća bit milja eura, a 24Sata neslužbeno doznaje da će bit čak milja i pol eura. Svakako će imat veću plaću nego ijedan igrač što je po meni dobro. Sad sam treba tak nastavit.LovroZG

    U SN je navedena neto placa, a u 24 h najvjerojatnije bruto
  • The Undertaker
    5.2k
    Odlično je što je Bjelica produžio ugovor. Znamo da to kod trenera puno ne znači ali barem imamo neku sigurnost da će se sustavan i kvalitetan rad nastaviti. Nebitno je kolika mu je plaća. Za klub Dinamovog ranga najskuplji su jeftini početnici. Pristalica sam manje plaće a većeg bonusa za učinak jer nema besplatnog ručka, ali Bjelica je pokazao da zna. Mislim da nitko "normalan" ne želi drugog trenera ali, po gornjim upisima, ispada da je iz ekipe izvukao 100% i da Dinamo nema prostora za napredak. A ima, prvenstveno u napadačkom dijelu. Govori se da Dinamo ne može igrati jednom koncepcijom u EL a drugom u prvenstvu. Ako će se držati dosadašnjeg pravila da, uvjetno rečeno, jedna ekipa igra EL a druga HNL, onda, po meni, itekako može.
  • LovroZG
    1.3k
    Lako moguće. Iako, u oba se članka spominje da je ranije imo 700 000 € plaće.
  • BluePhone67
    4k
    Dinamo igra u Sesvetama za 1 maj.

    vepuz3npdmoid9ge.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.