• vjeko1701
    5.9k
    Mislim da bi u tom dvoboju, ako do njega dođe, i najveći hajdukovci navijali za nas.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    i krv svoju za plavu boju.

    isprike nema, diži sve kaj hoda. mobilizacija.
  • marcio amoroso
    31.4k
    @Navijač Dinama
    Daj čovječe pripazi na riječnik. Obrisao sam ti post.
  • ses86
    23
    Valjda treba "dic sve kaj hoda" za srijedu i dat podrsku deckima da izbore "najveću utakmicu u zadnjih 30 godina"
  • superhik
    9.7k
    Teško je ne podleći euforiji oko ovog, ali idemo korak po korak.
    Srijeda Legija, pa onda teško gostovanje tamo, pa solidna Gorica.
  • Bosna86
    11.1k
    Nisi mu trebao dirati upis… Ako dođe do te utakmice, gaziti će se preko mrtvih da se dođe do karte, neće biti problem otići testirati se, a vjerovatno ni platiti ulaznicu ma koliko koštala… I sve je to normalno, samo jako puno govori o nama kao navijačima Dinama
  • reziser
    5.8k
    I ako dođe do te utakmice, opet će se par dana pisati o stadionu, ruglu, treba novi stadion, blabla

    I onda sve po starome.... Vječita tema... Stadion :vomit:
  • deda
    26.3k
    Uz ovakvu uzjebanost prosječnog Dinamovog i Zvezdinog navijača uopće se ne bih čudio da netko kiksne u 3. kolu i da nečeg o čemu će se pričati idućih 20 dana neće ni biti.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    pa da živim u ZG ili bližoj okolici, isao bi na svaku tekmu bez obzira na protivnika, ali ne živim ni u Hrvatskoj, i nije toliko jednostavno koliko ti možda misliš da jest, kontaš?
  • xavier
    11k
    I naravno da je Zvezda izvučena u sezoni kad nema istočne tribine i kad nisu pustili godišnje u prodaju. Najviše mi je žao onih koji ne propuštaju ni Istru ili HD, a sad će se za ulaznicu morati boriti s onima koji su na stadionu zadnji put bili valjda kad smo igrali protiv Reala.
  • xavier
    11k
    Uz ovakvu uzjebanost prosječnog Dinamovog i Zvezdinog navijača uopće se ne bih čudio da netko kiksne u 3. kolu i da nečeg o čemu će se pričati idućih 20 dana neće ni biti.deda

    To je sasvim realna opcija jer svi pišu kao da protivnika u ovom kolu ni nema.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Oni koji su bili na Legiji imaju sigurnu kartu protiv cigana. To bi bio potez. Napuniš stadion protiv Legije bez problema.
  • xavier
    11k


    Legia je usred godišnjih odmora. Mislim da bi ipak "pravednije" bilo da recimo prvi dan mogu kupovati oni koji imaju godišnju iz zadnje sezone kad su se prodavale.
  • Papastrumf
    9.1k

    Prednost pri kupovini za one koji su bili na Legiji, kad već nema godišnjih.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Ili tako nešto. Jednostavno se moraju odvojiti ti derbi navijači od onih koji su stalni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.