• db-izbjeglica
    12.6k
    Btw sad kad ispadne i dinamo, i cigani :lol:
  • Papastrumf
    9.4k

    Zasto bi zabranila gledatelje? To bi bio presedan!
    Gostujuci su ionako zabranjeni.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Utakmica koja će odrediti ovu generaciju Dinama. U slučaju prolaska će definitivno kandidirati za najveću ikada.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Zato sto je utakmica ne visokog, nego najvišeg mogućeg rizika. Samo je sreća da je tamo prva pa oni mogu prvi da zajebu :rofl:
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ko djeca ste. Boli me racku za zvezde i te nacionalističke spike. 30 godina skoro od rata prošlo. Kolko dugo nam zvezda mora bit crvena krpa?
  • Eduardo
    17.2k
    Nego, ima onih koji će navijati protiv? Mislim, hipotetsko pitanje koje se provlačilo ovdje nekoliko puta baš u kontekstu ovog dvoboja sada je bliže realnom nego ikada.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Partizan je bio 97-e i razumljivo mi je bilo sve onda. I ja sam čekao 4 sata za ulazanicu, bio 3 sata prije utakmice već na tribini i to je bila velika utakmica. Ovo je samo još jedna tekma za mene..

    Veća mi je stoput ova protiv Tottenhama lani
  • Nolifer
    6.5k
    Ko djeca ste. Boli me racku za zvezde i te nacionalističke spike. 30 godina skoro od rata prošlo. Kolko dugo nam zvezda mora bit crvena krpa?Ludovic IX

    Baš tako, slažem se :up:
  • martens
    323
    Moze li se uvest neka kvota postova dnevno ili nesto slicno za ove bbbjure i slicne? Decko kolje
  • NORTE
    9k
    Ma ko ih jebe zapravo...
    Sad je jasno da nema prodaje igrača kakva god ponuda došla.
  • Mali dioničar
    14k
    Ako njih prođemo bit će mi draže od onog preokreta protiv Tottenhama.namodi grebza

    Hahaah, kakav Tottenham.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Veća mi je stoput ova protiv Tottenhama laniLudovic IX

    Nije uopće bitno što je veće, normalno da je tottenham veća razina, to je klub koji je koju sezonu ranije igrao finale LP, a dinamo ih je eliminirao u KO fazi europskog natjecanja .

    Međutim, potencijalna utakmica sa đipsijima sa sobom nosi hrpu van nogometnih konotacija, htjeli-ne htjeli, tako je. Šta ja znam, završio je i falklandski rat još i prije pa opet utakmica između argentine i engleske sa sobom nosi svašta.

    Meni ta pompa ne smeta, više me smeta što će sigurno biti kazni zbog skandiranja, što je debilno, pustite ljude nek galame što god hoće. Također, valja voditi računa i o mogućim provokacijama i raznim podmetanjima. svi znamo o kome se radi, od njih možeš očekivati doslovno sve. Dam se kladiti da će u Zagreb preko kluba pokušati prošvercati kojekakav šlham na tribine.
  • dzg7
    229
    Jel bi prva trebala bit u bg ili ZG?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.