• Nolifer
    6.4k
    Dodig i Čila u četvrtfinalu, bili bolji od Amera Rajeev Rama i Francis Tiafoea

    (6-3, 7-5). :victory: :clap:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    BERMUDA, mala otočna država u Atlantskom oceanu sa 70 tisuća stanovnika, osvojila je prvo olimpijsko zlato. Za to je zaslužna Flora Duffy, koja je slavila u triatlonuEduardo

    Još im to nije prva medalja u povijesti, imaju još jednu broncu :lol:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Bilo bi top da imamo hr finale u parovima, kumovi protiv prvog para toura... Pa kom opanci, kom najkice...
  • zgšd
    156
    Poraz od australije... Vec unaprijed upisana 2 boda s nase strane.. Meni nije jasno kak ovaj tucak moze uopce zamislit medalju kao tam neki cilj, igra katastrofa i to vec duze vrijeme.. Za nas je i cetvrfinale uspjeh, ako uopce dodemo do cetvrtog mjesta u skupini..
  • Nolifer
    6.4k
    I poraz Done Vekić od 2-0 :cry:
  • jp23
    2.2k
    Više mi je žao njene kolegice sa kojom je trebala igrati u paru, a odustala je jer joj je to bilo previše
  • immerwieder
    1.2k
    kumovi u polufinalu
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Uf, kako su izvukli dva tiebreaka u nizu.
    Maestralno, još su i kolumbijci ispali, al nećemo ništa coprati.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Kumovi idu jako. :clap:

    Inače čudi me da nemamo svoju riječ za tie-break.
    Pripetavanje?

    I da još dodam, Kovačević je taaako iritantan.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    13 igra, al sad ima i supertiebreak :lol:
    Kovačević je užas, najjače mi je što koristi izraz "Mi" u tenisu :sweat:
  • Mali Zeus
    9.2k
    30 svi. :rofl:

    "Nama je ovo zadnja šansa da nešto napravimo."

    Da Bruno, njih dvojica i ti. :strong:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jbt kako je ovaj trap izjednačen.

    Glasnović u kvalifikacijama ima 73/75 pogodaka i to je dovoljno za 6. mjesto u poretku, koje je ujedno i drugo, jer 5 natjecatelja ima 74/75 pogodaka.

    Doslovno sve stane u jedan hitac. :sweat:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Zapravo, gleda se tko ima duži niz pogodaka, tako da ukupan skor nije ključan.

    Nije isto imati 24/25 u seriji, ako si promašio prvi/zadnji hitac ili dvanaesti hitac.
  • Eduardo
    17.2k
    Čilić igrao jako loše prvi set. Nakon toga odličan, Ivan također super. Na kraju zaslužena pobjeda.

    Kumovi u 1/2 finalu, braća u finalu :strong: kažu još nisu forsirali, JBT u 5h su veslali, uključio sam se na 1000m.

    Također, treba spomenuti britansku mušku štafetu 4x200m slobodno. Brutalna završnica i na kraju im svjetski rekord izmakne za 0.03 sec...
  • vafenss
    233
    Evo i Mektica i Pavica u polufinalu,imamo osiguranu najmanje 1 medalju iz tenisa, jos da nam decki omoguce hrvatsko finale...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.