• Dragon1Warrior123
    3k
    Sretan uskrs ljudi :D
  • The Undertaker
    4.6k
    Sretan Uskrs svima!
  • 000
    942
    FFhE9Op.jpg

    Britki Dinamov branic iz sampionske generacije 1982. danas slavi rodjendan. Cestitke
  • 000
    942
    lWlqIgb.jpg
    7ilAYSN.jpg

    I jedna za kolegu @Nat Murdo, on ce znati vise o tematici :smile:

    VlQjIga.jpg

    Samo izostavimo Dicksona i stavimo bjegunca.
  • Hipo
    406
    Dinamo igra tekmu u tuzli za 100 godina slobode.

    Sutra cemo saznat datum.
  • deda
    29.7k
    Meni se Horkašev razvoj ove godine nikako ne dopada.
  • reziser
    6.5k

    najgore bi bilo da sad ode nekamo
    prvo bi ga poslali negdje na posudbu, gdje nebi branio nego bi propadao.
    ali, novci, roditelji, čine čuda
    vidjet ćemo
  • deda
    29.7k
    Ma smiješno je o tome uopće govoriti. Golman druge momčadi Dinama u Schalke. Možda to ipak pokazuje koja smo mi velesila za Germane. :wink:
  • reziser
    6.5k

    tko zna di bi on završio da potpiše za shalke...
  • marcio amoroso
    34k
    Meni je uvijek draži golman koji ne brani nešto nemoguce ali i ne prima pacerske golove, takav je otprilike Livaković. Horkaš mi upada u ovu drugu skupinu, skine 3 penala pa zapliva lijepo. Mlad je još i može izrasti u vrhunskog golmana ali nešto pretjerano oduševljen s njim bas i nisam.
  • reziser
    6.5k
    baš čitam tekst o Ježini kako je nestao
    a puno je iskusniji golman od Horkaša
    ako nekog zanima teks, tu je
    ježina
  • deda
    29.7k
    Svaki igrač u razvojnoj dobi mora igrati, a golman pogotovo. Sjedenje na klupi je smrt talenta. Bilo gdje, bilo kako, ali braniti moraš. Sa 26-27 kad dosegneš neku razinu možeš postati i rezerva, ali tada znaš već koji ti je kapacitet.
  • xavier
    11.4k
    Svaki igrač u razvojnoj dobi mora igrati, a golman pogotovo.deda

    Apsolutno, a kako kažeš, kod golmana je to posebno nezgodno jer igrača uvijek možeš imati na klupi pa ga za početak uvoditi zadnjih 45, 30 ili 15 minuta, ovisno o potrebi. Za golmana tako nešto baš i nije opcija. Mislim možeš to raditi, ali ne bih rekao da je baš produktivno.
  • deda
    29.7k
    Marcio, jel ovi "tvoji" Germani znaju da kod nas nema razgovora ispod 2 milje Eura :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.