• puxigadjurdja
    1.4k
    Ja im želim da do zadnjeg dana ostanu u borbi za naslov i uđu u grupnu fazu, ali s obzirom da je momčad još u stvaranju nekako sumnjam da će se dugo zadržati pri samom vrhu. U tom slučaju su i vodstvo i klupa do Božića bivši.
    U oba slučaja nas očekuje zanimljiva liga.
    S tovarima je doduše uvijek zanimljivo.
  • Nino Bule
    11.7k
    Ne zelim im nikakav ulazak u grupnu fazu a iz lige nek ispadnu
  • xavier
    11.2k
    Mene zanima ak Krovinović uopće potpiše za tovariju, kak će to izgledat na terenu. On igra desetku di im je Livaja. Hoće jedan od njih selit na krilo ili će Krovinovića povuć na veznogMališan

    Rekao bih da je Livaja više krilo nego "desetka".
  • Guinness
    2k
    Šta je sa Fossatijem, on se vraća kod njih ili ipak ne?
  • Dudu
    2.6k
    Rekao bih da je Livaja više krilo nego "desetka".xavier

    šta su onda Biuk i Sahiti, igraju s tri krila?! :D

    ja koliko sam upratio igra nešto između desetke i drugog napadača..

    Krovinović može igrat centralnog veznog, tako da vjerujem da će to i igrati, uz jednog primarnog defanzivca.
  • Infinity
    15.3k
    Ja mislim da njima prije svega treba jos jedan stoper. Mislim da nazad imaju jako dobra tri od cetiri igraca i kada bi doveli jos jednog stopera koji bi igrao s Vuskovicem ta obrana bi puno bolje izgledala.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Ja im želim da do zadnjeg dana ostanu u borbi za naslov i uđu u grupnu fazu,puxigadjurdja

    E vidiš ja im želim da ispadnu od prvog protivnika u ECL, a iz lige da ispadnu s ovim jednim bodom kojeg imaju. Nakon tog želim da se koprcaju u dugovima i da se ugase.
  • Neki tip
    19.6k
    kada bi doveli jos jednog stopera koji bi igrao s Vuskovicem ta obrana bi puno bolje izgledala.Infinity

    Misliš, još jednog stopera koji bi igrao s Elezom? :wink: Kako Vušković obrambeno izgleda, bolje im je da ga prodaju na temelju fizickih predispozicija, kad već ganjaju rezultat..
  • Mališan
    1.8k
    Misliš, još jednog stopera koji bi igrao s Elezom? :wink:Neki tip· sa Zapada

    Uzeo si mi misao, pa Elez je za valjda klasu bolji igrač od Vuškovića trenutno...
  • Infinity
    15.3k
    Mozda sam ih ja pomijesao, al prije dva dana mi je jedan djelovao dobro, drugi lose :lol: :lol: :lol:
  • Neki tip
    19.6k
    Dabro je Vuškovića izvrtio kod gola baš ko kakvog klinca u parku, onako kako odrasli ljudi dokazuju svoju "tehničku moć" u srazu s dječurlijom..

    Nit Vuškovića sudim na temelju (samo) toga nit sporim da je nekakav talent, ali jako daleko od gotovog stopera, kakav im sada treba..
  • marcio amoroso
    33.1k
    Elez je valjda tu loptu izgubio kad su primili gol. Osim toga je imao par užasnih reakcija. Na stranu sve to, ali onaj gol ide i Kaliniću na dušu.
  • deda
    28.7k
    Nitko ne spomine kako je Kačavenda radio malu djecu Atili Hunu
  • Neki tip
    19.6k
    nema spora, u njegov kut..
  • marcio amoroso
    33.1k
    Nitko ne spomine kako je Kačavenda radio malu djecu Atili Hunudeda

    Čak ni @Carrasco to ne spominje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.