• markoli
    1.6k
    Harry Potter = Haris Lončar :rofl:
  • Fanboy
    2.1k

    Jel se sjećaš otprilike prije tih 15-ak godina kada si nabavio trilogiju Gospodara koliko se onda cijena kretala? Pitam čist iz znatiželje, jer mi se isto već dulji period čini da su općenito knjige otišle cijenovno u nebo...
  • Cosey
    411
    Meke korice, Algoritam, trilogija Gospodara Prstenova, sveukupno 90 kn.
    Ako se ne varam prodavale su se uz Jutarnji list.

    Tvrdoukoričene, naravno, puno skuplje.
  • Markelo
    2.3k
    Imam knjige Harry potter od Algoritma, čak su neke i prvo izdanje. Nisam ni znao da su sada tolike cijene
  • markoli
    1.6k
    Bile su cca. 150 kn komad čini mi se. Hobit je bio oko 130 kn.

    Ova nova izdanja od Lumena su 555 kn za trilogiju, inače 219 kn po knjizi.
  • Gelipter
    3.3k
    kad si već krenul s Tarantinom, možda da pogledaš ak nisi Reservoir dogs njegov prvi film ili Jackie Brown za koji osobno smatram da je odličan, a uvijek je nekak po strani kad se govori o njegovim filmovima. Tarantino ima specifičan stil i rukopis i dosta je ljudi kojima se ne sviđa njegova estetika iako je jedan od najpopularnijih i ekstravagantnijih redatelja u povijesti filma. Ja kod njega osobno volim prirodni humor, pričanje priče, uvrnutost, političku nekorektnost, uvijek odlične glumce, način snimanja, kadrove, glazbu...
  • znajdatevolimja
    154


    Fala puno na preporuci. Več mi je više ljudi reklo da pogledam Reservoir dogs tak da svakako ću pogledat.
  • smog
    236
    za vas koji volite čitati
    Emir Imamović Pirke - Jel neko vidio djevojčice, kurve, ratne zločince -
    Andrew Davidson - vodoriga
    David Benioff - Grad lopova
    Željko Malnar - U potrazi za staklenim gradom
    Jan Guillou - Put u Jeruzalem / Vitez templar / Kraljevstvo na kraju puta - ima i četvrta završna...
  • Cosey
    411
    Jackie Brown za koji osobno smatram da je odličanGelipter

    Realno, jako podcijenjen film. Meni osobno njegov najkvalitetniji.
  • Dino
    2.1k
    Ekipa, moze pomoc…jel zna neko kak se zove horor film u kojem zenska uzima tijela mladih od sebe i tak zivi “ispocetka” odnosno zauvijek.
  • Mali dioničar
    13.4k
    zenska uzima tijela mladih od sebe i tak zivi “ispocetka”Dino

    Memoari Žuži Jelinek?
  • Dino
    2.1k

    Hvala na pomoci al nije taj :lol:
  • Mali dioničar
    13.4k
    Ma nemam pojma, horore baš ne gledam.

    Gledam sad na Netflixu seriju o životu Carlosa Teveza. Super scenarij, loša gluma i režija.
  • Dino
    2.1k
    Ekipa, moze pomoc…jel zna neko kak se zove horor film u kojem zenska uzima tijela mladih od sebe i tak zivi “ispocetka” odnosno zauvijek.Dino

    Naso sam, Kljuc tajni je ime.
  • Infinity
    14.9k
    Imas isto tako neki slican horor. Preporuka da pogledas, ako se netko sjeti naziva. Neki bijelci shvate kako su tijela crnaca izdrzljivija i onda njih iskoriste za novog sebe. Presadjuju mozgove. Malo je rasisticki, svaki put kad netko od njih 'postane' crnac odmah je posluga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.