• BluePhone67
    3.9k
    uorthddheo166smi.jpg
    gzcfst2iwn7yf6s3.jpg

    Sn 15.04.2019
  • 000
    946
    Strašnu statistiku ima Bjelica. Baš me zanima koje igrače pikira za prijelazni rok, treba nam stepenica više na svim razinama.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ma Bjelica je jackpot za nas. Čovjek ima sve.
  • davidinamo
    362
    Bjelica je Trenercina, šteta zbog izgubljene utakmice protiv rijeke, mogli smo bit neporaženi.
    Ali to će on sljedeću sezonu popraviti :cool:
  • deda
    32.6k
    Što mislite koliku uopće Bjelica ima plaću?
  • marcio amoroso
    36.4k
    700 netto, tako sam negdje pročitao.
  • xavier
    12k
    700 netto, tako sam negdje pročitao.marcio amoroso

    Da, tako je negdje pisalo.
  • deda
    32.6k
    Vrijedi svake lipe. Dignut na milju, milju i dvjesto na pet godina.
  • BluePhone67
    3.9k
    Mislim da ugovor ima do 2020 tako da o ugovoru se vec moze pregovarat sa njime.
  • Infinity
    16.3k
    Bjelica je potpisao na dvije godine, tj. do ljeta 2020. Svaka cast njemu, al mozda je bolje imati ugovor na dvije godine pa ga produzavati, nego mu dati veliki ugovor na pet godina i onda za godinu pojest g*. To je trener, oni odlaze, dobijaju otkaze, ne bih da mu se mora isplatiti 3-4 milijuna eura nakon losih rezultata. Sve ima svoje, al ovo je Dinamo, klub s klimavom klupom, iako bih ja prvi zelio nekog dugovjecnog, al ispusit ce se bezveze pare jer se nekome digao, a jos gore ce biti prisilno zadrzavanje da ga se ne bi moralo isplatiti, a rezultati k*. Nakon tri sezone kad mognemo dati objektivniju ocjenu bi se moglo razmisliti o dugorocnom ugovoru. Eto vam Dalic prvi primjer sta se moze dogoditi.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Za mene Dalić nije klasa Bjelice. Dalić je za mene jedan srećković kojem se potrefilo sve što se moglo potrefiti. Osim toga kad slušam Bjelicu i Dalića imam osjećaj da slušam čovjeka koji je fakultetski obrazovan i čovjeka koji je na „štelu” završio srednju. Nemam ništa protiv Dalića i svaka mu čast na uspjehu ali on i Bjelica su mi nebo i zemlja.
  • xavier
    12k
    Koliko god mi Bjelica bio drag jer vodi klub (mislim na dio na terenu naravno) točno na način kako mislim da bi trebao, slažem se s @Infinity jer ugovor ionako nije garancija ničeg. Ako trener u nekom trenutku više nije zadovoljan u klubu, neće ga ugovor u konačnici zadržati, a ako ga klub više neće željeti, onda je dugi ugovor samo uteg (ili kako je to u Dinamu bilo u prošlosti, način da se opere dodatna lova).

    Naravno da u ovom trenutku izgleda nevjerojatno da ga klub ne bi želio za godinu, pet ili deset, ali stvari se u nogometu jako brzo okrenu, a kad izgubiš povjerenje svlačionice, onda više nema nazad.

    No ja sam svakako za što je moguće duži kontinuitet trenera jer samo tako možeš do uspjeha. Bjelica nije dugo tu, ali je jedan od rijetkih koji je dobio momčad po svojim željama i odmah se vide rezultati.
  • xavier
    12k


    Moram priznati da Dalića ni ja, usprkos tom drugom mjestu na svijetu, ne vidim kao top trenera.

    Napokon, bio je i Ćiro treći pa meni nikad nije bio ni blizu top trenerima...
  • Infinity
    16.3k
    Dalica ja ne smatram ni trenerom kojeg bih pozelio prije recimo Ivankovica. Isto mislim da je imao srece, a spomenuo sam ga cisto onako da se sjetimo svih onih molitvi da Dalic ostane. Al ruku na srce, koliko je on tad imao srece, tako je sad nema. Mi volimo misliti da smo velika nogometna nacija, al bas i nismo, rezultati ne dolaze tako cesto i taj jedan uspjeh nas vrlo lako zasiti. Igraci su zasiceni i nemaju vise toliko motiva. Mislim da se mozda jos poneki igrac htio oprostiti, ali da ga se namolilo da ostane. Bit ce muke u ovim utakmicama s ekipama koja su srednja zalost, al mozda opet proradi neki naboj na iducem prvenstvu pa bude rezultata. I mislim da bi moglo biti vise sanse s novim trenerom, al ajde, mi smo nacija koja lako pada na ono 'zaduzio nas' pa dajmo Dalicu priliku da na Euru ode do zlata. Mozda uspije.
  • LovroZG
    1.3k
    Nemojte pretjerivat sad, nije Dalić neka random budala kojoj se posrećilo. On je odličan motivator i kad se pogledaju njegovi potezi tijekom tekmi vidi se da odlično analizira igru. Treba mu odat priznanje za to.
    S druge strane, nije on ni neka svjetska klasa jer je u nekim tekmama (prije svega Danska i Rusija) pokazo da može skroz fulat s taktikom.

    Što se tiče Bjelice, on se iskazo i igrama, i taktičkim zamislima, i razvojem igrača, pa i igračima na čijem je dolasku inzistiro. Baš mu se teško može nać neka veća zamjerka i ak nastavi ovak i sljedeće sezone mislim da može dobit duži ugovor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.