• Navijač Dinama
    8.4k
    slažem se. Ja ocekujem njega i Gvardiola na Sp da budu stoperski tandem.
  • og1986
    2.9k
    Ne znam je li rečeno, ali dalić pod hitno mora mijenjati pomoćnike. Kada vidim Ladića i corluku kako su još zbunjeniji iza njega padne mi mrak na oči.
  • jp23
    2.7k
    Je li itko gledao Europeo danas, i intervju sa Dalićem?
  • Olmic
    3.7k
    gledao. Ništa posebno nije rekao
  • Nolifer
    8.2k
    e, kad ovo vidim, pitam se, gdje je nestao čovjek...

  • Eduardo
    20.4k
    Dalić o Rebiću;

    „Koji je to neuspjeh u ove tri godine? Mi smo u mom mandatu imali 15 poraza. Gubili smo od velikih reprezentacija, prvaka svijeta i prvaka Europe. Moja mrlja je poraz 6:0 u Elcheu i dva poraza od Mađarske i Slovenije. To je moja mrlja i moj neuspjeh, ništa drugo", rekao je Dalić o prozivci koju mu je Rebić jučer uputio pa dodao:

    „Poštujem da svatko kaže ono što ima, ali ja bih da sam to rekao ili napisao, ostavio to za cijeli život. Ne bih brisao. Tko sam ja da zatvaram vrata reprezentacije bilo kome? Nikad nisam nikome zatvorio vrata i neću",
  • Dudu
    2.6k
    Nikola Kalinić na aparatima haha
  • Neki tip
    21.3k
    Nikola Kalinić na aparatima hahaDudu

    Ha, istini za volju, nekoliko puta je rekao da su mu vrata otvorena i da je na njemu (čitaj - nek se ispriča (suigračima, javnosti i Daliću)).
  • Nolifer
    8.2k
    Najžalosnije od svega, što su prije Eura se kleli da su motivirani, da su puni elana i željni igre i onda kad dođe taj čas, repka, velko natjecanje, sukobi ''velikih ega'' nemir i šta sve ne, onda se zapitaš... Nije bilo sloge, zajedništva, onog duha iz 2018, nit će ga ikad više bit. Ok, napravili smo tad rezultat, ali Liga nacija je isto bila pokazatelj tih nekih sitnica koje mi nismo vidjeli, ali jesmo i to na terenu tada. Tako da mi je istinski žao kad vidim ove klipove, kak svi naši rasturaju u svojim klubovima, a kad dođu u repku, onda glume nešto...
  • deda
    32.9k
    Znao sam i prije, ali vjerujem da sad i šira javnost uviđa. Jednostavno ne vidim kako bi Dalić mogao ostati izbornikom nakon što stvari polako isplivavaju na površinu.
  • Jaro
    7.5k
    pa dalic ocito ni nije izbornik...
    po nekim izjavama i potezima igraca - oni sami nesto dogovaraju...
  • Eduardo
    20.4k
    Nije bilo sloge, zajedništva, onog duha iz 2018, nit će ga ikad više bit.bbbjura

    Po čemu to tako sigurno tvrdiš?
  • deda
    32.9k
    Svi smo mi nažalost potrošni, tako se i međuljudski odnosi s vremenom potroše. Dalić je za mene bivši jer nema ni rezultat, ni igru, ni atmosferu.
  • Eduardo
    20.4k
    naravno deda, ali isto tako dođu drugi ljudi, mlađi, nova pozitivna energija, nova velika natjecanja, nova euforija, nove dobre igre i rezultati i stvara se novi duh, atmosfera i pozitiva.

    To se može dogoditi već u Kataru.
  • Pop corn
    8.5k
    Nije bilo sloge, zajedništva, onog duha iz 2018, nit će ga ikad više bit.bbbjura

    Tak se i 1998. govorilo da više nikad neće biti uspjeha na Svjetskom prvenstvu pa je došla 2018.

    A da je ušla ona lopta Kramaricu za 4:3 otišli bi opet van kao nakon Škotske, napili ko guzice i stvorili atmosferu da bi danas letjeli protiv Švicarske. Nije atmosfera matematika, već trenutak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.