• deda
    32.7k
    Samo ti zezaj, to je jedini stadion u HNL koji je ove godine bio dvaput rasprodan.
  • Infinity
    16.4k
    I da dodamo da je na njegovih 3.000 stolica stalo 4.000 ljudi i opet nisu zauzeli sve stolice.
  • deda
    32.7k
    Ne možeš ti spriječit ljude da kupuju po dvije ulaznice za sebe. :lol:
  • xavier
    12.1k
    Ja ostajem pri stavu da apsolutno ne vjerujem u te gluposti (za Kantridu, a posebno za Goricu) dok ne vidim da su stvarno počeli graditi tribine. Mene fascinira koliko naši novinari teže senzacijama i kako su iz nečeg što je u sferi "voljeli bi", "mogli bi", "bili bi dobro", spremni složiti priču kao da je sve gotova stvar.
  • Infinity
    16.4k
    Kinezi su prije par mjeseci bili u Srbiji gdje se najavio nacionalni stadion. Tamo se masa pali s jednim velikim stadionom za Zvezdu i Partizan, te da na njemu igra reprezentacija. Ovaj put su cak spominjali Staru Pazovu i da to bude cisto nacionalni stadion od mislim 60.000 mjesta.

    Aktivno pratim gradnju stadiona sirom Europe, pa tako i u Srbiji, al od kad su Kinezi otisli o tome se vise i ne pise, a da ne pricamo o tome da se nesto radi.

    Daj Boze da bude nesto u Rijeci, al tesko. Ovo u Gorici je suludo i bolje da ne bude.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Možda bi i Kinezi htjeli izgraditi, ali da ga netko drugi plati. Ko Most.
  • deda
    32.7k
    Ovaj Inter je totalno bolesna momčad. Nemam riječi.
  • Eduardo
    20.3k
    Hoće li Cvitanović dočekati kraj sezone na klupi Istre ili će ovi mijenjati još jednom?
    Očito da je tamo problem malo dublji od trenera...

    Gorica napokon počela skupljati bodove kod kuće, da su to radili malo češće tijekom sezone mogli su bez problema biti drugi
  • davidinamo
    362

    Nadam se da istra ispada sljedeću sezonu, dodjeli su oni i predzadnje mjesto više, kao i HSV
    Bolje da igra Šibenik ili Varaždin u prvoj ligi, po meni
  • deda
    32.7k
    Igrat će onaj koji bude imao dosta para.
  • xavier
    12.1k
    Varaždin mi nije bio previše drag iz razloga što je osnovan kao klub s jakim "zaleđem" i preko noći je na margine gurnuo navijački Varteks u koji su dečki uložili jako puno volonterskog truda. No opet, Varaždin zaslužuje prvoligaša, a ekipa oko Varteksa si je malo previše dobra s Hajdukom za moj ukus. Mislim, sve ok, i jedni i drugi su klubovi koje de facto vode navijači i naravno da će se kao takvi podržavati, ali ta "javna ljubav" je po meni ipak otišla malo predaleko.

    Šteta Istre jer je u Puli čak postojala jezgra navijača, ali spajanja/preuzimanja klubova su napravila svoje što se tiče navijača, a vlasnici su se na žalost pokazali kako totalni promašaj.
  • deda
    32.7k
    Uopće mi nije jasan taj koncept s kojim su Baski uletjeli. Prvo u Rudeš, a i sada u Istri. Čak ovo što rade u Istri mi se čini kao još veća travestija.
  • xavier
    12.1k


    Ma ne mislim čak toliko na njih koliko na Glovera za kojeg i dalje ne razumijem kako je točno mislio da će to funkcionirati, a onda su došli ovi koji to vide isključivo kao pogon za igrače koji im nisu u prvom (a bome ni u drugom) planu.
  • deda
    32.7k
    Glover je valjda očekivao 5 tisuća ljudi po tekmi i prihod od marketinga. Za ove ne kužim. Iako je broj reklama u subotu bio abnormalan, pa su možda počeli raditi nešto na marketingu. Ali kadrovska politika im nema ni glave ni repa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.