• BluePhone67
    4.1k
    Varaždin mi nije bio previše drag iz razloga što je osnovan kao klub s jakim "zaleđem" i preko noći je na margine gurnuo navijački Varteks u koji su dečki uložili jako puno volonterskog truda. No opet, Varaždin zaslužuje prvoligaša, a ekipa oko Varteksa si je malo previše dobra s Hajdukom za moj ukus. Mislim, sve ok, i jedni i drugi su klubovi koje de facto vode navijači i naravno da će se kao takvi podržavati, ali ta "javna ljubav" je po meni ipak otišla malo predaleko.

    Šteta Istre jer je u Puli čak postojala jezgra navijača, ali spajanja/preuzimanja klubova su napravila svoje što se tiče navijača, a vlasnici su se na žalost pokazali kako totalni promašaj.
    xavier

    Mozda sam i gotivio taj navijacki Varteks, al od kada su javno sa tovarima napravili medjusobnou suradnju i jedni drugima lizu jajca, od mene podrsku vise nemaju i scenarij da propadnu bi mi dalo jednu zadovoljstinu.
  • Infinity
    16.4k
    Mislim da taj Glover podcjenjuje HNL, tj. da vidi neki potencijal, ali da misli da ne treba puno uloziti, da je liga nejaka, da ce lako proci s jeftinim igracima, a da ce rezultat doci, kao i zarada. Ima srece sto ga nisu pustili u Hajduk, tovarija bi ga kostala glave.

    Isto mislim da su i iz Alavesa podcijenili HNL. Vidjeli su HNL kao razvojnu ligu, sto i jest, ali su mislili da je puno slabija. Jesen u Rudesu je to pokazala, kasnije su dosli sebi i odradili sjajno proljece. Imali su dobar i marketing, ali Rudes nije imao potencijal, mala jezgra navijaca. Oni da su u Istri napravili ono sto su na proljece u Rudesu danas bi Istra bila bolje pozicionirana, imala vise navijaca na tribinama i rekli bi da su osvjezenje. Mislim da tu ima malo sukoba s Gloverom i njegovim ljudima, tj. jedni drugima se mijesaju u posao i smetaju da tako kazem, a nitko para ne da i nastaje svadja i raspad.

    Ja i dalje mislim da Istra ima potencijala. Imaju fin stadion, veliki su grad, unatoc losim rezultatima ih se opet skupi 1.000-2.000 na tribinama, uz neke bolje igre bi usli barem u neki ligaski prosjek. Al oko tog kluba je previse zavrzlama, svi ti vlasnici su goli k* i da ih sutra kupi netko tko ce ih drzati daleko od dugovanja s ambicijama da se ne bore za opstanak, da barem jednom u pet godina napadnu Europu pa ju jednom u deset i izbore, bili bi sasvim OK klub za HNL, a i za svoje navijace koji bi ih podrzali u vecem broju.

    U svakom slucaju u ligi radije gledam njih nego Inter ili Rudes.
  • xavier
    12.1k
    U svakom slucaju u ligi radije gledam njih nego Inter ili Rudes.Infinity

    Intera je meni žao jer mi je od početka HNL-a, veći dio vremena bio veoma simpatičan klub, ali generalno uopće ne volim te zagrebačke kvartovske klubove u kontekstu prve lige. Mislim prvenstveno na sve ove koji nemaju domaći stadion na kojem mogu igrati prvu ligu nego svi igraju u Kranjči ili Maksimiru te nemaju skupinu vlastitih navijača nego se nadaju da će ih netko gledati zato što je u pitanju prva liga i igra se u Zagrebu.

    Iskreno, draži mi je onda Šibenik, Varaždin, Cibalia...
  • Infinity
    16.4k
    I ta Cibalia mi je tako precijenjena od ostatka drzave, a u Vinkovcima ne zanima nikoga, tj. cudna mi je situacija tamo. Imam rodbine tu jako puno, odem cesto u posjetu, svi oni navijaju i prate Cibaliju (uz Dinamo/rijetko Hajduk). Isto tako i njihovi poznanici koje sam upoznao. Cesto se potegne prica, svi sve znaju, al jednom prilikom sam bio tamo kad su bas protiv Dinama igrali i nece nitko da ide. Nece nitko na Dinamo, a da ne pricamo o ostalim utakmicama. Pogledaju utakmice s Dinamom, Hajdukom i Osijekom na TV-u, ostalo slabo. O posjeti stadionu ne razmisljaju, valjda se nema te navike ili sto vec.
  • Eduardo
    20.3k
    Volio bih da Istra kroz slijedeću sezonu dobije još jednu šansu da se stabilizira kao jedan solidan prvoligaš.

    Btw tovari se žalili u emisiju Stadion kako su previdjeli pokazati crveni karton za Osijek
  • deda
    32.7k
    Ovaj Krle kao vino, što stariji to bolji. 87 golova zabio, trenutno 8. na vječnoj ljestvici strijelaca HNL. Gol ga dijeli od Špehara, a samo dva od našeg uigravača prekida Nine Bule.
  • Infinity
    16.4k
    Kad spomenu Ninu. Jel se netko sjeca njegove izjave o Dinamu iz doba kad je igrao za Lokomotivu?
  • Eduardo
    20.3k
    O čemu se radi,koja izjava :chin:
  • Infinity
    16.4k
    Pa dok je igrao u Lokomotivi svaki igrac se gledao kao buduci Dinamov. Njega su upitali sto misli o tome i on je rekao da u svom zivotu ne bi mogao obuci dres Dinama, jer je veliki navijac Hajduka. Danas ne nosi dres, al sportska oprema mu je s grbom Dinama.
  • deda
    32.7k
    Znaš kako se veli, jebeš čovjeka koji ne mijenja mišljenje.
  • Infinity
    16.4k
    Ma mene to ne dira. Nije on nista popljuvao Dinamo, bio je u formi i pokusao se domaci svog Hajduka. Cak je i sam izjavio da se sam nudio, ali ga nisu uzeli.

    A kakve danas akcije slaze, neka nama njega.
  • 000
    946
    Pa dok je igrao u Lokomotivi svaki igrac se gledao kao buduci Dinamov. Njega su upitali sto misli o tome i on je rekao da u svom zivotu ne bi mogao obuci dres Dinama, jer je veliki navijac Hajduka. Danas ne nosi dres, al sportska oprema mu je s grbom Dinama.Infinity

    Malo mi je ovo nategnuto, posto je trebao jos ranije iz Kranjceviceve preci u Maksimir, ali se klubovi na kraju "nisu dogovorili".
  • Majki2111
    3.2k
    Jel zna neko ko je ova ekipa sa zastavama iz Gorice, dosta ih se skupilo u Zaprešiću, jel to familija od igrača ili?? Neočekivano mi to. Ima više Goričana nego Zaprešičana... Imaju i neke transparente isto...
  • deda
    32.7k
    Imaju Goričani navijače, bilo ih je stotinjak i na Maksimiru.
  • Majki2111
    3.2k
    Je nešto, nešto napola organizirano sad u Zaprešiću.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.