• Mali dioničar
    15.6k
    očito je da je dobar dio igrača pozvan upravo kako bi grijao klupuxavier

    Naravno, samo većim brojem izmjena se ipak značajno širi krug igrača koji će upisati nastup.

    Pod upisati nastup ne mislim samo na garbage time nego zbilja dosta izbornika računa na veći broj igrača u smislu kombiniranja taktike.
  • xavier
    12.1k


    Je, ali mislim da ipak imaš cca 15 igrača među kojima biraš one koji će dobiti ozbiljne minute, a većina drugih na to može računati samo ako nešto krene kontra plana ili kao Talijanima u zadnjem kolu kad je sve bilo riješeno.
  • Olmic
    3.7k
    Mislim da će igrat Rebić umjesto Perišića i Čaleta umjesto Lovrena. Ostalo kao protiv Škota.


    Meni Rebić katastrofa, svakako bi prije probao s Brekalom ili Oršom
  • marcio amoroso
    36.8k
    Izađi mala, izađi mala, izađi bar na čas….

    Tu pjesmu navijači pjevaju u centru Kopenhagena…

    E muko moja :monkey:
  • flexXy
    2.3k

    Ja jos gledam sta ovi pjevaju, upisem u google tekst i izbaci mu tu tragediju od pjesme. Nisam mogao vjerovat na sta smo spali.
  • Infinity
    16.5k
    Smatrao sam sebe za nekog tko je poslusao sve glupe pjesme, al cak ni za tog pjevaca cuo nisam, a ne za pjesmu :lol:
  • Eduardo
    20.4k
    skini HRTi app.
  • Nolifer
    8.2k
    HRVATSKA: Livaković - Juranović, Vida, Ćaleta-Car, Gvardiol - Modrić, Brozović, Kovačić - Vlašić, Petković, Rebić

    ŠPANJOLSKA: Simon - Azpilicueta, Garcia, Laporte, Alba - Koke, Busquets, Pedri - Sarabia, Torres - Morata
  • Mali dioničar
    15.6k
    Na ovo sam već zaboravio...

  • db-izbjeglica
    15.5k
    Rebić je bio za k u zadnjih 35 nastupa za reprezentaciju, al danas to neće biti isti rebić, to će danas biti rapsodija!

    U zadnjih 40 nastupa 3 gola, danas će španjolcima 4 zabiti!
  • Mali dioničar
    15.6k


    Za naše nema koeficijenta ispod 5 da zabijaju gol.

    5 su Petković, Modrić, Vlašić i Kramarić.

    6 su Kovačić, Oršić i Rebić.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Zaboli me za koeficijente, nejasno je od kud rebiću toliki kredit kod izbornika i javnosti?

    Po kovačiću se sralo jer ne zabija, a čovjek zadnji vezni. Ovaj je ko fol napadač/krilo, što bi trebalo značiti opasnost po protivnički gol... Ima 3 gola za reprezentaciju u valjda preko 40 nastupa i dobija prilike i dalje.

    Zamislimo da oršić ima 40 nastupa za repku i 3 gola! Pa poziv više ne bi dobio i bilo bi apsolutno zasluženo!
  • Eduardo
    20.4k
    vrte ga na HRT-u malo malo, kao i Modrića protiv Turske.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Sarabia, Torres - Moratabbbjura

    Koliko su se namašali Sarabia i Morata i kakvi su kriminalci večeras ce nazalost izgledat ko Messi i Suarez...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.