• Smotanihaker
    702
    ZAGREB Redovi Bijelih mogli bi sljedećih dana biti bogatiji za barem dva mlada igrača Dinama, koji dolaze na posudbu ili su dio ranijeg još nerealiziranog dogovora i »duga« Modrih u »paketu« transfera Nevistića i Štefulja u Maksimir.







    Kao prinove spominju se Bernard Karrica, Martin Baturina i Niko Janković. Riječ je o igračima druge momčadi Modrih, talentima i mladim reprezentativcima. Karicca je lijevokrilni 20-godišnji napadač i mladi albanski reprezentativac, Martin Baturina vezni igrač i U-18 reprezentivac, brat Roka, koji je iz Dinama prešao u Ferencvaroš, a 19-godišnji Janković veliki talent na poziciji ofenzivnog veznog.



    Inače, u Dinamu II je do sada igrao Tomislav Turčin kao posuđeni igrač Rijeke, kojem je istekla posudba
  • deda
    32.8k
    Kako da ne Baturina
  • Beowulf112
    332
    Pa ako je cista posudba zasto ne.Vjerojatno bi dobili potrebnu priliku tamo.Ovima je isao ca andrijasevic.Neznam oce li im ostat muric.Treba im neko da igra.A budzet pokusavaju jos srezat
  • Carrasco
    4.1k
    Još najbolje da tek tako poklone najveceg talenta... normalno da je cista posudba pa nisu valjda toliko nenormalni...
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Jankovic ce vjer biti bonus igrac kojeg u Rijeci ocekuju. Zamjena za Andrijasevica.
  • Kwedi
    3.8k
    LokoRI
  • deda
    32.8k
    Kod lokosa imamo trenutno samo Gjiru.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Kad se kupuju igrači onda se pod račun daju oni koji su nepotrebni, a ne najveći talenti kluba. Nemam ništa protiv posudbe tih igrača, ali sve osim posudbi je pucanj sebi u nogu.
  • Kwedi
    3.8k
    A kad kupujemo nepotrebno i onda dajemo Rijeci da Miško ne talasa radi mira u kući?

    Meni je sve ovo zadnjih deset godina s Rijekom degutantno.

    Šleper igrača poklonjen ili kupljeno nepotrebno.
  • marcio amoroso
    36.8k
    A kad kupujemo nepotrebno i onda dajemo Rijeci da Miško ne talasa radi mira u kući?Kwedi

    Na koga točno misliš?

    Meni je sve ovo zadnjih deset godina s Rijekom degutantno.Kwedi

    Meni također.
  • Kwedi
    3.8k
    Na koga točno misliš?marcio amoroso

    Štefulj i Nevistić u smislu kupovine.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Štefulj i Nevistić u smislu kupovine.Kwedi

    Za Štefulja se i slažem jer će teško biti za ovakav Dinamo, ali za Nevistića se ne slažem. Odigrao je odličnu polusezonu i u EL branio vrhunski. Nama je Livaković na odlasku pa mi je kupovina Nevistića apsolutno ok.
  • Papastrumf
    12.5k
    Nevistic po mom misljenju sasvim logican odabir.
    Stefulj mi nije niti za Rijeku, kamoli za dinamo.
  • xavier
    12.1k
    Štefulj je sasvim nepotrebna kupnja, a Nevistić je golman za kojeg se čini da itekako ima potencijala. Hoće li postati odličan igrač za Dinamo ili neće, to je jako teško znati.
  • Beowulf112
    332

    Jos da smanji pacere i da bude konkretniji kod istrcavanja .Livi ga sije u tome.Nekad me zadivi s obranama a nekad tako jeftino reagira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions