• xavier
    11.1k
    Jel to sestra u hrvatskom dresu?Krizy

    Pitaš @Mali dioničar kao da ga je on slikao :cool:
  • Krizy
    35k
    Ma reko možda je provjerio već, aktivan je na temi "Guzice i sise" :rofl:
  • Eduardo
    17.1k
    Svi su nešto kreativni zadnjih dana :smile:

    Nakon 9 godina u Werderu u Slovan se vratio Theo Gebre Selassie.

  • Navijač Dinama
    7.3k
    U samo dvije večeri su sa Europskog prvenstva ispali redom: prvak svijeta,prvak Europe, viceprvak svijeta i viceprvak Europe.
  • Eduardo
    17.1k
    Na zadnja dva natjecanja nije se baš proslavio, ali svakako rezultati za respekt .

  • Nolifer
    6.4k
    I to se tak radi, znaš da si gotov i da ti je kraj i predaš kormilo drugom. A kod nas suprotnost...
  • Mali dioničar
    13.9k
    I to se tak radi, znaš da si gotov i da ti je kraj i predaš kormilo drugom. A kod nas suprotnost...bbbjura

    Nakon 15 godina čovjek predaje kormilo, a ti pišeš kao da je odradio jedan olimpijski ciklus.
  • Nolifer
    6.4k


    Pa odradio je svoje i bez puno priče odlazi i nisam napisao kao da je odradio ciklus
  • Eduardo
    17.1k
    Odradio čovjek 7 natjecanja, na zadnja dva doživio skoro pa debakl za njemačke standarde. Ok, 2018. je sigurno debakl - zadnji u skupini sa Švedskom, Meksikom i J.Korejom. Sad jedva prošao i ispao praktički bez ispaljenog metka.

    Dalić odradio dva natjecanja. Drugi na SP i ispao na EURO-u u KO fazi od Španjolske. Neusporedivo. Mislim, nisam Dalićev fan, ali kad je on to trebao znati da je gotov i predati kormilo?
  • Nolifer
    6.4k
    Točno, neusporedivo, htio sam reći zapravo, da je kod njih to išlo bolje nego kod nas. Naime u trećem mjesecu Low je ovo izjavio: "Odlučio sam se na ovaj korak svjesno, pun ponosa i neizmjerno zahvalan te uz neprekinutu motivaciju za Euro, kazao je njemački izbornik Joachim Löw, iako je ugovor imao do 2022. godine" . i Što se tiče ugovora slična situacija ko i sa Dalićem

    I oni su imali Ligu Nacija te sad ovaj Euro, a naš izbornik je danas mogao najaviti bar odlazak, jer ako je pogriješio, to je onda dovoljan razlog da se nešto pokrene kod nas. Zato sam rekao, da imam osjećaj da oni to bolje rade i nadam se da neće puno kalkulirat treba li ostat Dalić i dalje izbornik...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.