• Neki tip
    19.1k
    I to se tak radi, znaš da si gotov i da ti je kraj i predaš kormilo drugom. A kod nas suprotnost...bbbjura

    Nakon 15 godina čovjek predaje kormilo, a ti pišeš kao da je odradio jedan olimpijski ciklus.Mali dioničar

    Pa odradio je svoje i bez puno priče odlazi i nisam napisao kao da je odradio ciklusbbbjura

    Pa nisi morao doslovno napisati da je odradio ciklus da bi ostavio dojam kao da si to napisao.

    Uostalom, ako već cjepidlačimo, nije ni Dioničar napisao da si ti napisao.. već "kao da je.."

    Tip je vodio Njemačku na 7 (sedam) velikih natjecanja i potpuno je bespredmetno zaključiti da eto zna kad je kraj i da u tišini odlazi.. taj zaključak bi bio savršeno točan da je ovo 2014. ili 2016. godina. Ajd, može i 2018.
  • Nolifer
    6.5k


    Ne cjepidlačim ja, neg sam velim kaj sam mislio i to je to. Kužim kaj si htel reći
  • Mali dioničar
    14k
    je danas mogao najaviti bar odlazakbbbjura

    Low je u petnaestoj godini mandata "najavio" odlazak. Mislim da mu je i Manolić pomalo zavidan.
  • Nolifer
    6.5k
    Mislim da mu je i Manolić pomalo zavidan.Mali dioničar

    :rofl: :rofl:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kao netko tko živi u Njemačkoj mogu rec da su skoro svi sretni da Löw konačno odlazi.

    Duga je to priča kaj se dešava u Njemačkom Nogometu.

    Došlo je do toga da su dosta Navijača danas rekli bolje da kažem sve tekme Prvenstva bolje da izgubimo glavno da on ode.

    Smeta im i meni da se ide na koljena za BLM a nisu dostojni se sjetit 3 ubijenih Žena od strane jednog Islamista prošlog tjedna.

    Ond guranje neprirodnih formacija kao 3 u obrani a u klubovima svi igrači igraju sa 4 u obrani poznato ili te taktičke igre

    Ili stvaranje Fanclub Deutsche Nationalmannachaft tako da članovi budu privilegirani u vezi Ulaznica, prave navijače oni ne žele oni žele Obitelji da dođu na tekme a tekme protiv ekipa u rangu Malta najjeftinija ulaznica 50 Euro

    Moglo bi se tu dosta toga još reci
  • Neki tip
    19.1k
    prave navijače oni ne žele oni žele Obitelji da dođu na tekme a tekme protiv ekipa u rangu Malta najjeftinija ulaznica 50 EuroZGBhoy

    Nisam samo shvatio je li problem što "ne žele prave navijače", već obitelji ili što žele obitelji, a ulaznice su im skupe?
  • Eduardo
    17.3k
    ja ne shvaćam što Low ima sa svim tim što je kolega @ZGBhoy naveo, osim igre sa trojicom u zadnjoj liniji.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kratko da kažem žele Kazališnu Publiku koja sjedi i plješće ali toj publici je 50 Euro za Maltu previše
  • ZGBhoy
    1.7k


    Pa Löw je problem u smislu da nije ekipa nakon 2014 napredovala, da Taktički se pogubio , da je igrače gurao kojima nije mjesta u Repki a igrače kao Müllera,Boatenga kao krivce za ispadanje 2018 okrivio i odstranio da bi ih sad vratio pod pritiskom Javnosti.

    Smatrali su/smo da se već vidjelo 2016 da je Löw izgorio i da nema napredak ali Savez ga na silu gurao a i on je svoj inat svima gurao na štetu Repke
  • Eduardo
    17.3k
    ok, to se nije dalo iščitati iz gornjeg upisa. Sad je jasnije.
  • ZGBhoy
    1.7k
    da sad sam pročitao i vidio da nije bas jasno :ok:
  • Eduardo
    17.3k
    Koliko je istih trenera vodilo Dinamo i Hajduk? Ćiro, Ivić, Gračan, Zebec, Vlatko Marković, tko još?

  • Mali dioničar
    14k
    Koliko je istih trenera vodilo Dinamo i Hajduk? Ćiro, Ivić, Gračan, Zebec, Vlatko Marković, tko još?Eduardo

    Joško Skoblar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.