• superhik
    11.1k
    Potpuno bezopasan, štoviše uz par velikih grešaka u zadnje tri utakmice u kojoj ekipa briljira i gdje treba igrati na njenoj razini. Mislim da je dobio dosta prilike za dokazivanje
  • marcio amoroso
    36.9k
    Šaranić također jako puno griješi.
  • superhik
    11.1k
    Kod njega pak mislim da previše gori od želje za dokazivanjem pa nije stabilan nego brzoplet na terenu. Ali ima dobra proigravanja i vidi se da je u pozadini tehnika koja se treba brusiti. Plus poraditi na stabilnosti u igri
  • Olmic
    3.7k
    Ovako nakon 3 utakmice

    Golmani: zagorac, Nevistić sigurni, čavlina 3. Golman i prvi golman dinamo 2, horkaš prodaja ( po meni ni blizu kvalitete za Dinamo) i realna prodaja Livakovića

    Desni bek: Stojke odličan, Moha tek stigao, tu stvarno ne znam koga bi otpisao..

    Lijevi bek: moubandjje dobar, štefulj neuvjerljiv. Po meni Leovac i moubandjje

    Stoperi: Ras Teo prvi par Perić Šutalo drugi par, Milić doviđenja. A i Perića bi prodao ako dođe dobra ponuda, ni sjena starog Perića. Tada bi i doveo igrača novog

    Zadnji vezni: Ademi, Franjić Jakić Mišić I bulat sigurni, Gojak prodaja ili nova posudba

    Prednji vezni: Majer Tolić Ivanušec. I prodaja 1/3 dovoljno za sezonu, a i mali Baturina je tu.
    Janković i Vasilj posudba ili Dinamo 2

    Desno krilo: Špika i Kastrati i ja zadovoljan, još eventualno to Ivanušec odigra, šaranić posudba ili Dinamo 2

    Lijevo krilo: Orša, Menalo i Čuže koji me ugodno iznenadio,ima dovoljno tekmi za svu trojicu . Atienwen prodaja, posudba.

    Špica:Petko, gavro, Čop

    Andrić otpis, Kulen napredak vidljiv, ali Čop je ispred. Posudba ili povratak u slučaju prodaje Petka
  • deda
    32.9k
    Klinci su posezali za efektnim i kompliciranim rješenjima da bi se dokazali pa je to izgledalo lošije. Igrati jednostavnije, to moraju učiti.
  • Carrasco
    4.1k
    Čop treća špica, a Mario Vasilj četvrta.
  • deda
    32.9k
    Vasilj nije špica, a četvrta će biti Kule
  • xavier
    12.1k
    Igrati jednostavnije, to moraju učiti.deda

    Deda, pričaš ko Yoda :cool:
  • Neki tip
    21.3k
    neki dan ga ja nazovem Pitijom, danas ti Yodom.. Budha je sljedeći :lol:
  • deda
    32.9k
    :pray:
  • Carrasco
    4.1k
    Kako nije špica, žario i palio u četvrtoj poljskoj ligi...
  • deda
    32.9k
    Pomiješao si kruške i jabuke. To nije taj
  • deda
    32.9k
    Naravno ja govorim o Vasilju koji je danas igrao, ne o nekom Vasilju koji nikad nije prošao pripreme
  • Nino Bule
    13.9k
    Spikic nakon danas mora bit prva opcija na desnom krilu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.