• Neki tip
    21.3k
    ma sve 5, samo me asociralo.. naravno da je činjenica da ova Španjolska nije "ona" Španjolska što je naslove osvajala..

    Ali eto, nekako me taj tvoj upis sjetio na ovaj gore moj i na misao koja me prati otkad dobismo tu Škotsku pa se zajebah i navratih na Zonu na ovu temu..

    Naime, ako nekako ipak prođemo Španjolsku, igrat ćemo protiv Francuske, smiješne ekipe koja jedva na neku kontru može zabiti, onda u polufinalu protiv Talijana koji nas nikad nisu dobili, a onda, ako izbacimo jadnike od Španjolaca, Francuza i Talijana, u finalu idemo npr. na Engleze ili Nijemce. Kod prvih je red na nas, a drugi nam leže..

    Ako izgubimo finale, bit će to jasan dokaz da su i Dalić i ova repka obični luzeri, zamisli, 2 finala zaredom izgubili.. kao što je i Klopp bio luzer. Još ako Oršu ne stavi u finalu, onda mu jpm.

    Naravno, ne brinem da bi osvajanjem EP išta bilo drugačije. Znamo da rezultati nisu nikakvo mjerilo ni znanja ni uspjeha, već je to naš osobni krojački metar. :blush:

    Ako mi mislimo da netko ne zna, onda taj ne zna čak i da osvoji EP i SP. Ako mi mislimo da netko zna, onda taj zna pa taman nekoć bio pomoćnik, a potom ništa nigdje.

    Ukratko, ništa osobno dragi @NORTE, samo moja greška da na Dinamovom forumu imah potrebu sudjelovati i na temi o reprezentaciji.

    Ne bum više takve falinge delal, ovo je Dinamov forum, kao takvog ga volim i samo kao takvog bum ga dalše i koristil. :)
  • deda
    32.8k
    Budimo realni, Hrvatska reprezentacija je velesila u nogometu, usudio bi se čak reći sila broj jedan u svijetu kad se gleda talent po glavi stanovnika, a mi navijači smo malo postali razmaženi.
  • NORTE
    11.6k
    Nažalost i mi smo daleko od moćne Hrvatske :yikes:deda
    Obrana je propusnija, nema Mandže, ali ima dobrih novih igrača. Generalno, dobri i opasni, samo ne treba previše lutati i izostavljati najbolje. Slovaci su si zabili dva autogola, Šveđani i Poljaci su im uzeli bod.


    Hrvatska reprezentacija je velesila u nogometu, usudio bi se čak reći sila broj jedan u svijetu kad se gleda talent po glavi stanovnikadeda
    :up:
  • The Undertaker
    5.5k
    A ja vam kažem da je više do škole i sustava nego do talenta.
  • deda
    32.8k
    Sigurno je i u tome dodatan razlog, pogotovo u Dinamu i Hajduku.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    a mi navijači smo malo postali razmaženi.deda

    Ljudi su nerealni, a ne razmaženi.
    Najlakše je prema drugima imati najviša očekivanja.

    Mislim, strašno teško je imati konstantu u vrhunskom sportu. Nijemci su sinoć skoro ispali, za dlaku su se izvukli, to bi im bilo drugo ispadanje u skupini u nizu. Halo, nacija od 80 milja ljudi, nogometna velesila.
  • xavier
    12.1k


    Da ne govorimo o jednim Englezima, koji sami sebe smatraju velesilom, a jedino konkretno što su napravili je bilo davne 1966. Pa onda Španjolci koji do sredine 00-ih nisu imali nikakvih značajnijih uspjeha. Pa Nizozemci...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Belgija je danas IN, a donedavno ih je Bosna trupala sa 4 komada.

    Usponi i padovi su najnormalnija stvar, ne treba raditi tragediju kad krene lošije.

    U slučaju ispadanja od Španjolske, uvjeren sam da će biti ekipe koja će prolijevati žuć.
  • NORTE
    11.6k
    Bilo je nerealno da je jedino Belgija sa zapada takva netalentirana nacija, srećom i to se promijenilo. Nije to bila neka "faza", oni su jednostavno bili sramotno loši, ali pojavila se generacija koja ih je odvela tamo gdje im je i mjesto, nadam se nepovratno. Jedino su im klubovi i dalje drugorazredni, stadioni također.
  • Eduardo
    20.4k
    Ne bum više takve falinge delal, ovo je Dinamov forum, kao takvog ga volim i samo kao takvog bum ga dalše i koristil. :)Neki tip sa Zapada

    Ne budi plačibaba, što bi Milanović rekao :sweat:

    Kad smo već kod Belgije... ljudi počistili grupu te kao prvi u skupini za nagradu dobili Portugal, hebeno :grimace:
  • Mali dioničar
    15.5k
    Belgija je danas IN, a donedavno ih je Bosna trupala sa 4 komada.db-izbjeglica

    80tih su bili vrlo dobri, a jedan Enzo Scifo mi je ostao u lošoj uspomeni jer je pokopao Dinamo igrajući za Auxerre. Guy Roux ga je uzeo nakon Dinamove pobjede 1:0 kod njih pa su u Maksimiru pregazili Dinamo 3:1.

    Reprezentacija Belgije igrala polufinale 1986. u Meksiku.

    90tih su hrvatski igrači bili serijski osvajači Zlatne kopačke u njihovom prvenstvu (Stanić, Špehar, Balaban), a za belgijsku reprezentaciju neko vrijeme igrali oni koji nisu mogli upasti u hrvatsku (Weber i Strupar).

    Tako da nam je svima jasno da se radi o ciklusima koji su normalni.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Pa očito nije, bilo je ekipe koja je nakon 0:1 poraza od engleske, na wembleyu bila katastrofičarski raspoložena.
  • Crusades1986
    12.7k
    Pa jedna Turska, čiji samo Istanbul ima 14 milijuna stanovnika (znači jedno 3,5 Hrvatske) i 3 "velika" nogometna kluba ne može proć skupinu na EURU, da nisu proširivali prvenstvo pitanje je da li bi se uopće kvalificirali. Nema ih na mapi jedno 10ak godina. U JAR-u, Rusiji i Brazilu ih nije ni bilo na prvenstvu.

    Mi smo propustili samo 2 velika natjecanja od samostalnosti, zadnja 3 natjecanja prolazimo skupinu, imamo jedno treće i jedno drugo mjesto, to nikako ne može biti slučajnost.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Vezano za Belgiju, po meni uz Talijane jedini uvjerljivi. A za Spaniju s slazem sa Infinityem, nije to vise ta moćna Del Busqueva repka koja je u tih nekoliko godina tamburala sve redom, ali i ovim se može desit da ih ide, panse desi blitz utakmice poput one 6-0 kad su nas razbili, i kad su prošle godine i njemce otresli 5-0 čini mi se.

    55-45% u korist Španjolske.
  • LovroZG
    1.3k
    Ova priča o ciklusima je skroz promašena. Svi imaju cikluse naravno, al nije bitan ciklus nego kvaliteta koju imaš na raspolaganju. Isto kao što bi Belgija prije 15 godina skakala od sreće jer se uopće kvalificirala, a danas bi im ispadanje bilo sramota, tako bi se i mi nekoć zadovoljili igranjem na prvenstvu, a danas bi realno ispadanje iz ove skupine bio neuspjeh.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.