• Eduardo
    20.4k
    Modrić je isto zabio na 4 velika natjecanja, nije za redom, ali nije za baciti :smile:

    2008 Euro, 2016 Euro, 2018 World Cup & 2020 Euro
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Na Parken može 25k gledatelja, za ulaz svaki navijač s 15 ili više navršenih godina mora pokazati dokaz o primljenom cjepivu protiv koronavirusa, certifikat o prijašnjoj zarazi ili negativni PCR/antigenski test koji nije stariji od 72 sata u vremenu ulaska na stadion.

    UEFA preporuča kako bi bilo najbolje obaviti test dan prije utakmice, a na stadionu ćete ga pokazati u tiskanom ili digitalnom obliku. Rezultati PCR testova iz inozemstva (počinjenih u navedenom vremenskom roku) također se prihvaćaju, ali moraju biti priloženi na danskom, engleskom ili nekom od skandinavskih jezika.

    Hrvatska se nazali na Danskoj žutoj listi država.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Ja sam kupio normalno kartu preko viagogo.
    Vjerojatno u neutralnom bloku, ali Boze moj.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    jel nosis kakvu krpu da moremo te prepoznat??? Mozda Dinamovu kakvu ili herceg-bosansku na kojem bi se bUgojno :razz: :naughty:
  • marcio amoroso
    36.8k

    Moja nacija i religija je Dinamo :strong:
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Perišić nas je samo usosio sa golom za 3:1 :lol:

    Ždrijeb je genijalan na ovoj strani, Španjolska, Francuska, Italija, Belgija.
  • Neki tip
    21.3k
    Ždrijeb je genijalan na ovoj strani, Španjolska, Francuska, Italija, Belgija.db-izbjeglica

    I to ako se zadržiš na ovogodišnjim papirnatim favoritima, a ispustiš aktualnog europskog prvaka te svjetskog doprvaka.

    Tamo glavni favoriti Englezi, Nijemci koji su ispali u skupini SP i dugo su neuvjerljivi te probuđeni Nizozemci kojih nije bilo na zadnja 2 natjecanja..
  • NORTE
    11.6k
    Na Parken može 25k gledateljaNavijač Dinama
    Bit će jako puno Hrvata, većinom vjerojatno dijaspora iz susjednih zemalja, a i iz Danske. Dalić konačno na punom stadionu s navijačima. U tome ćemo imat prednost, kao i to što su igrači proigrali, a Španjolci nisu ni sjena moćne Španjolske.
  • Neki tip
    21.3k
    Pa ipak, uvijek nam ostaje konstatirati da je "ova Španjolska smiješna" ili makar "nikad slabija". :blush:Neki tip sa Zapada

    Španjolci nisu ni sjena moćne Španjolske.NORTE

    :blush:
  • vjeko1701
    8.6k
    Pa dobro, to ne znači da se piše da su odron od ekipe, pa da ja kažem nikad slabiji Mirko Filipović, ne znači da mislim da bi ga moja pokojna baka mogla pretući.
  • NORTE
    11.6k
    to ne znači da se piše da su odron od ekipevjeko1701
    Upravo tako, samo više nemaju nekih velikih zvijezda kao prije.



    Nisam napisao ništa od toga što si ti posprdno naveo :blush:
    Uostalom, njihovi rezultati protiv Švedske i Poljske upravo potvrđuju sve što sam napisao.
  • Infinity
    16.5k
    Spanija je Spanija i s njima nikad nije bilo i nikad nece biti lako igrati, ali je isto tako cinjenica da su daleko od one mocne Spanija od prije 10 godina.

    Spanija je zadnji put prvu prepreku prosla jos 2012. kada su bili prvaci Europe. 2014. su ispali u grupi, 2016. u osmini finala, 2018. isto u osmini finala.

    Oni su u medjuvremenu gubili od Hrvatske na velikim natjecanjima, ali isto tako su svega tri mjeseca nakon finala SP koje je igrala Hrvatska nanijeli Hrvatskoj brutalan poraz.

    Ovakva Spanija je meni gora opcija nego da su na vrhuncu moci, jer ne znas sta mozes ocekivati od njih. Prolaz Hrvatske me ne bi iznenadio, kao ni to da oni uvale 3-4 komada.
  • NORTE
    11.6k
    cinjenica da su daleko od one mocne Spanija od prije 10 godina.Infinity
    :blush:
  • deda
    32.8k
    Nažalost i mi smo daleko od moćne Hrvatske :yikes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.