• xavier
    12.1k


    Najveći je apsurd da su nam i nakon odlaska Rakitića najbolji igrači koncentrirani na sredini terena. Modrić je naravno tu apsolutni broj 1, Kovačić je dobar, Brozović se vratio nakon onog lošeg izdanja protiv Engleza, Vlašić je jako dobar.

    No zato mi se napadači nikako nisu svidjeli. Petković nekako nije potpuno "unutra". Kramarić više energije troši na pametovanje nego na igru, a Rebića neću uopće komentirati. Svaka čast dečku na energiji, ali jednostavno nema potrebnu kvalitetu.

    Na desnom boku imamo Juranovića koji je definitivno poboljšanje u odnosu na Vrsaljka (koji realno nije ni trebao biti ovdje jer jednostavno uopće ne igra), ali realno ni on nije klasa za ovu razinu nogometa.
  • deda
    32.8k
    Isto tako je paradoks da ta naša ultrakvalitetna sredina protiv ozbiljnih protivnika nije u stanju spojiti 2 dupla pasa već je maksmimum dometa dovući loptu na beka ili krilo koje će centrirati u 16. Ja bih rekao da je jednostavno slabo radi na uigravanju na treninzima.
  • Dudu
    2.6k
    Šta mislite hoće li se Luka oprostiti nakon Eura i da li bi trebao?
  • Jaro
    7.5k
    samo je nastavio sto radi u Chelseau zadnje 2 godine...
    Napokon i u repki ima normalnu/sebi prilagodjenu ulogu...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Možda ne bi bilo loše izbjeći švede u 1/8 finala, igra se u Kopenhagenu, praktički bi još jednom igrali protiv domaćina.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Ja mislim da Petko u reprezentaciji igra pod nekim grčom i sa manjkom samopouzdanja. Primjetio sam to jučer na onoj lopti koja je išla prema korner zastavici u prvom poluvremenu. Onakvu loptu on u Dinamu štopa i napada stopera. Jučer pokušava da dobije aut tako da ne dira loptu i na kraju ga stoper pogađa i oni dobijaju aut.
    Jednostavno detalj gdje čovjek vidi da mu fali samopouzdanja i da igra ispod svojih mogućnosti.
  • xavier
    12.1k
    Možda ne bi bilo loše izbjeći švede u 1/8 finala, igra se u Kopenhagenu, praktički bi još jednom igrali protiv domaćina.db-izbjeglica

    A to bi vrlo vjerojatno značilo da igramo protiv Španjolaca. Daj ipak bolje Šveđane.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    On je kao trener nula i to svi koji se kuže u nogomet znaju. Ako se netko ne kuži onda možda ima nekog u taboru reprezentacije koji će mu reći kakav je trener.marcio amoroso
    ovo pričam već skoro dvi godine.

    Petković nekako nije potpuno "unutra".xavier

    Takav je cijelu sezonu. Ali slozit cemo se da opet i kad nije u formi zasigurno donosi više igri nego da je sad Livaja tu i slični..
  • xavier
    12.1k
    Takav je cijelu sezonu. Ali slozit cemo se da opet i kad nije u formi zasigurno donosi više igri nego da je sad Livaja tu i slični..Navijač Dinama

    Stvarno ne razumijem kakve sad Livaja ima veze s ovim :yikes:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    pa koment sekcija na svim mrezama koja pljuje Petkovicevih 9 golova i o tome kako on nije trebao biti pozvan jer je ovaj ipak imao bolju polu sezonu samim time je i više nego zaslužio poziv, jasnije?
  • xavier
    12.1k


    To su gluposti, ali nemaju veze s ovim što sam napisao, a to je da Petković stvarno djeluje nekako odsutan na cijelom prvenstvu do sada. No po meni je i dalje prvi napadač jer nemamo boljeg.
  • Nolifer
    8.2k


    Slažem se sa tobom kolega @xavier, mene samo zanima, jer nisam vidio nigdje razlog, zašto jedan Ante Budimir sjedi na klupi? U Španjolskoj je hit prvenstva, a ovdje prikovan za klupu i čini mi se da je on taj pravi golgeter koji nam treba, još da se i Krama probudi i to je to
  • Eduardo
    20.4k
    Meni je Petko jučer bio jako dobar. Radio je točno ono što nam je trebalo, sve ono što Rebić ne može. Primi, zagradi, odigra. Čak je jako brzo odigravao, bez previše pimplanja. Odlično se nadopunjavao s veznim redom. Ja sam zadovoljan njegovim nastupom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.