• Infinity
    16.5k
    Zašto kao udruga ne bi mogli kupiti klub, npr. Olimpiju? Zašto Mandarić može a Dinamo ne može?The Undertaker

    Nisam siguran jel to moguce, al moze se mozda osnovati tvrtka kojom upravlja Dinamo, a koja bi bila vlasnik drugog kluba. Tako je npr. tvrtka 'Stadion Rujevica' upravitelj stadiona Rujevica, a HNK Rijeka vuce konce u Stadion Rujevica. Mozda grijesim, ne znam.
  • Bosna86
    11.7k
    Osijek je na razini na kojoj jest zbog preoblikovanja, a ne zbog transfera dva dečkića.Mali dioničar

    Da ih Dinamo nije kupio, oni ne bi dočekali Mađare jer bi već bili u drugoj ligi…

    A Bulat isto tako… Mi imamo 5 igrača na njegovoj poziciji… Nitko im ne bi dao tolike pare kao Dinamo
  • The Undertaker
    5.5k
    Transferi u prošlosti koji su se dogovarali na skupovima HDZ-a ne mogu se gledati kao čisto poslovna ulaganja. Uvijek je tu bilo i dosta politike. Mislim, i danas ima toga ali manje jer su srezali financiranje klubova od strane države ili lokalne samouprave. Pomogneš Osijeku ili Gorici ili Hajduku sa nekim transferom igrača koji ti možda i ne treba a dobiješ mir oko Lokomotive, promjenu sudačke organizacije i slično.
    Nema besplatnog ručka.
  • Krizy
    44.3k
    Zašto kao udruga ne bi mogli kupiti klub, npr. Olimpiju? Zašto Mandarić može a Dinamo ne može?The Undertaker

    Teško da bi to navijači Olimpije dopustili čak i da se može. Zamisli da to želi Real ili Bayern napraviti s Dinamom.. Jedino neki manji klub kao filijalu, tipa Bravo ili tako neki.
  • vjeko1701
    8.6k
    Baš to, neki manji, možda čak i drugoligaš koji nam je geograsfki bliski. Njegovi se neće žaliti jer bez nas nisu bili ni u prvoj ligi a sa igračima iz dinamovog viška i s onima za kaljenje, mislim da ni naslovi prvaka ne bi bili van dometa, euroska natjecanja bi sigurno igrali.

    Da se razmišlja dugoročno, ne vidim ni zašto se ne bi možda složio i osnovao novi "bratski klub" pa ga malo po malo dizati po ligama, čak se može zvati i Dinamo i još ga ustanoviš kao klub hrvatskog iseljeništva u sloveniji, imaš kampove za klince iz slovenije i austrije, dovedeš ga u prvu ligu i još se nitko ne može žaliti da si im klub pretvorio u filijalu.
  • The Undertaker
    5.5k
    Olimpiju sam uzeo samo kao primjer. Iako, mislim da si tu u krivu. Ako bi Olimpija kopirala Dinamov model, igrala uspješno Europu (KL), osvajala titule u Sloveniji, zašto navijači ne bi podržali takvog vlasnika?
  • Infinity
    16.5k
    Neki nizeligas iz Ljubljane bi meni bio prioritet. Prvo sto imas klub koji ne zanima vecu masu ljudi i ne kupujes probleme. Onda imas klub u velikoj sredini u kojoj moze dobrim radom privuci veci broj djece nego u nekoj manjoj sredini. Naravno da mozes pokupovati sve ono ostalo sto valja u drugim sredinama.
  • deda
    32.8k
    Taj Bravo bi bio idealan po meni.
  • Dudu
    2.6k
    Poslije priprema poredas igrace i prozivas Bravo Kule, ajmo Bravo Burton, Bravo i ti Milicu :lol:
  • deda
    32.8k
    Hehe, još uzmemo neki Napredak i to je to. Bravo Kule, bravo Burton, Bravo Miliću, Kastrati Napredak i ti Čabraja Napredak. :lol:
  • Neki tip
    21.3k
    Pa nastavak:

    Hajroviću, tebi Sloboda. :smile:
  • Infinity
    16.5k
    Mozda je i Rudar za neke rjesenje.
  • Neki tip
    21.3k
    Marin može tamo
  • marcio amoroso
    36.8k
    S obzirom na zastupljenost svih država bivše juge u našem kadru je Jedinstvo možda rješenje za nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions