• jp23
    2.7k
    Nije najavio ništa, ja sam započeo diskusiju jer me iskreno zanimalo kog se vidi kao njegovog nasljednika. Ugovor mu ističe nakon svjetskog prvenstva u Kataru, a pitanje je hoće li ga produljivati, kako će završiti ovaj Euro i naredne kvalifikacije za Katar
  • Mali dioničar
    15.5k
    kog se vidi kao njegovog nasljednika.jp23

    Ja bih nekog hard core pragmatika kojeg zanima isključivo rezultat. Tipa Bišćan, Bjelica, a od stranaca Kek ili Halilhodžić. Iako je Vaha vjerojatno već svoju karijeru odradio.
  • xavier
    12.1k


    Nisam ni ja rekao da ne bih tako nekog, dapače, samo kažem da u HNS-u obično ne idu tom linijom.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    sad pisem napamet ali sjecam se kad je dosao dalic da je prica bila da ima 900k eura godisnje, sad je to vjerovatno malo podebljanoNino Bule

    Ma nije, sjećam se da je na SP 2018 bio jedan od najslabije plaćenih izbornika. Znam da je izbornik Islanda bio plaćen više.
  • Papastrumf
    12.5k
    Dalic je na pocetku imao 250.000€, kao i vecina nasih izbornika. Nakon SP-a su mu digli na milju.
  • Eduardo
    20.4k
    Pa koliko je Low bio izbornik kod Nijemaca?Baneki

    15 godina.

    Ja bih nekog hard core pragmatika kojeg zanima isključivo rezultat. Tipa Bišćan, Bjelica, a od stranaca Kek ili Halilhodžić.Mali dioničar

    Po meni vjerojatno Bišćan. Mislim da je to "sure bet" nakon odlaska Dalića. Što se tiče stranaca, da, Kek svakako.
  • Eduardo
    20.4k
    DAILYMAIL

    England's opponents Croatia 'will NOT take a knee ahead of their Euro 2020 opener at Wembley on Sunday'... insisting they don't need to because the anti-racism gesture is NOT required by UEFA.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Zapravo sam iznenađen koliko englezi također negativno gledaju na to, uglavnom pozdravljaju odluku naše reprezentacije.
  • Infinity
    16.5k
    Kad oni misle stati s tim? Da se klecalo jednom onda bi bilo simbolicno. Klece prije svake utakmice pa je to postalo rutina. Jednog dana kad prestanu klecati javit ce se neka zatucana budala koja ce reci kako im vise nije stalo.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Čak su ih navijači izviždali u dvije zadnje utakmice.
  • Jaro
    7.5k
    To klecanje kod njih uopce vise nema smisao kojo je imao onaj igrac am.nogometa . tad je to bio protest. Sad u EPL sudac da znak za klecanje, pa svi kleknu i super su si.
    Onda je Wilfried Zaha odlucio da vise nece klecati...
    Englezima je vec pun k toga jer je postalo uobicajeni folklor, povezuju s BLM pokretom koji pak dosta njih smatra cistim politickim pokretom i slicno...
  • masacusec
    3.6k
    Fakat ne vidim razlog zakaj bi klečali....
  • Dudu
    2.6k
    oni i Ameri su najveci rasisti, zato i klece. Ali dzabe im, znaju svi pricu :D
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Besmisleno skroz, ajd da stave neki natpis na dres ili slično, al ovo. Misle klečati dok ne nestane rasizma u svijetu ili što?
  • markoli
    1.7k
    Ovo klečanje je virtue signalling i ništa drugo. Respekt za Zahu koji je rekao da neće klečati jer je to postala obično prenemaganje i moda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.