• marcio amoroso
    36.8k
    I ja ne znam zašto jednog Gojaka nitko nebi želio? Pa čovjek je moderan vezni igrač i igra u oba pravca. Itekako ima klubova koji žele Gojaka, siguran sam u to.
  • LovroZG
    1.3k
    Ako stvarno otkupimo Mišića, za Gojaka jednostavno neće bit mjesta. Pored Ademija, Jakića, Franjića, Mišića i Bulata nema smisla još i Gojaka držat, makar bi bio zahvalna zamjena.

    A i vjerojatno smo računali na otkup Torina pa se sad ti novci od Gojakove prodaje moraju "nadoknadit".
  • Dudu
    2.6k
    Kad kažem da ga neće nitko, mislim za 6-7 milijuna eura koje se planiralo utržiti, ako će ga davati za milijun-dva, uzet će ga netko sigurno :D

    a što kaže Lovro ne vidim smisao produžavanja ugovora i zadržavanja u momčadi kad su Ademi i Jakić standardni, Franjić projekt kluba, plus kupio si Mišića i Bulata..

    Mišić po meni bolji igrač od njega, a Bulat i Franjić su potencijal da se uzmu za njih te cifre koje Gojak očito neće donijet.

    Definitivno bi najbolje bilo da Jurić procijeni da mu treba i isplati klauzulu hehe
  • marcio amoroso
    36.8k
    Definitivno bi najbolje bilo da Jurić procijeni da mu treba i isplati klauzulu heheDudu

    Možda bi se složio sa tobom kad bi taj novac uložili u momčad ili u infrastrukturu. Sve dok Bog dragi ne zna gdje novac nestaje ja navijam da se nitko tko nam može donijeti imalo koristi proda.
  • Bosna86
    11.7k
    Zaboravljate Burtona... Ogroman broj igrača na toj poziciji
  • Beowulf112
    332
    Gojak je vise nego korektan igrac.Nama je pokidao zivce u nekim tekmama jer je zicere fulao a to su bile bas napete tecke i sitnice su odlucivale.Sad mi pada napamer benfica.Ono je trebao pospremit.Ali ako stavis sastrane njegovu realizaciju on je sasvim dobar igrac.Cak i daje dosta golova za svoju poziciju.Samo eto pokidao nam je zivce u nekim kljucnim tekmama.
  • Smotanihaker
    702
    U SN piše da je Krznar prekrižio Hajrovića, Leovca i Čabraju. Znači dali smo 2 milijuna eura za beka kojeg se riješavamo nakon jedne polusezone. E moji skauti nesposobni.
  • deda
    32.8k
    Ovo za Čabija tak i tak nije bila lova za njega, nego za Špikića.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ako dva lijeva beka odlaze onda nam ostaje samo Štefulj. Franjić to isto može odigrati pa možda planiraju sa njim na beku.

    Edit: Hajrović je za Kastratija Ronaldo i Messi u jednom. Puno draže bi mi bilo da je precrtan Kastrati.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Da, i on je tu. Nemam ništa protiv da mu se da šansa.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Edit: Hajrović je za Kastratija Ronaldo i Messi u jednom. Puno draže bi mi bilo da je precrtan Kastrati.marcio amoroso

    Je, ali očigledno u Kastratiju vide potencijalni koji milijunčić od prodaje, Hajrović je “samo trošak”.
  • deda
    32.8k
    Izet nemre bežati 60 minuta :groan:
  • Mulec86
    394
    Mislim da ce se trazit jos jedan lijevi bek, skeptican sam sa Štefuljom, a i crnjom. Mozda bi ko neke zamjenske opcije bili idealni, ali mislim da nam treba klasa i sigurnost na boku jer inace nebu dobro
  • Beowulf112
    332
    Izet je medu najplacenijim igracima.To je glavni problem.Mislim da ima 850 ili 900 tisuca eura godisnje.A to igrama ne opravdava
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions