• Eduardo
    20.4k
    Riječani u svoje redove žele dovesti Niku Jankovića. On bi trebao biti jedan od dva igrača koji još moraju doći u Rijeku iz Maksimirske 128 nakon što su dogovoreni transferi Daniela Štefulja i Ivana Nevistića. Prvi, Roko Jurišić, nije se baš pokazao, a treći igrač u paketu iz Maksimirske 128 trebao bi biti Josip Šutalo.

    U slučaju da se transfer Jankovića realizira, a sve ide u tom smjeru, Dinamo će nastojati u ugovor ugraditi opciju prema kojoj će moći Jankovića vratiti na Maksimir u slučaju da za njega ponude ranije dogovoren fiksan iznos.

    Ovaj posao bio bi win – win – win za sve tri strane. Rijeka bi dobila talentiranog igrača na mjesto koje je jako važno u svakoj momčadi, a Dinamo bi se riješio opravdano nezadovoljnog igrača koji očekuje puno veću minutažu u prvoj momčadi, a sad ju neće dobiti.
  • flexXy
    2.3k
    Ako se budu slali Jankovic i Sutalo, mislim da je to znak da je Misko odustao od trazenja investitora i postaju nova Lokomotiva.
  • Bosna86
    11.7k
    S obzirom da je Olivari već počeo zbrajati imaginarne brojke, imam jednu malu zamolbu za sve forumaše... Kada vidite objavu vezano za kupnju/prodaju stavite u ovu temu i navedite izvor... to bi trebalo izgledati ovako: Igrač X novinar Y klub Z..... Na kraju prijelaznog roka ćemo zbrojiti sve provale i napraviti tablicu u kojoj ćemo poredati naše vrle sportske novinare
  • deda
    32.8k
    Hara navodno opet preuzima vodstvo ispred Jurića kao favorit za novog napadača Dinama.

    Jel se sjećate onog Hakšabanovića što smo ga spominjali s Lauritsenom? E dečko otišao u Rubin za 5 milja Eura.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Jako dobar igrač. Šteta da ga nismo doveli.
  • Krizy
    44.2k
    Znači Dinamove želje Hwang i Hakšabanović u Rubin, još i onaj Ramirez što sam ga nedavno spominjao kao igrača kojega bih želio vidjeti u Dinamu.

    Neki skaut radi kao dvostruki agent :chin:
  • Beowulf112
    332

    Nismo mogli.Vidim da transfermarkt spominje cak 6 milja eura.Sumnjam da smo mi nudili blizu toga.Mozda 2-3..rekord je rog od 5 milja ali je igrao u nasoj ligi..ocekivalo se da ce uspjet..ovako bacit 5-6 milja za nekog vani je dosta riskantno..mnogi propadnu i ne snadu se
  • Bosna86
    11.7k
    5c0cfgu09ydbmfmq.jpeg

    Ljetna sniženja su počela
  • Krizy
    44.2k
    Prema 24h, Dinamo će otkupiti Mišića za 1.3 milijuna eura.
  • vjeko1701
    8.6k
    Po meni dobar posao.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Po meni također. Mišić je jako dobar igrač i nakon bolesti polako dolazi na svoju radnu temperaturu.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ali u istom članku piše da se vraća Gojak i da odlazi Majer.

    Ja iskreno nemam pojma šta s Gojakom napravit. Može li ga se uopće prodat? Ima li ga smisla ostavit?
  • marcio amoroso
    36.8k

    Gojak je meni uvijek bio dobar i zahvalan igrač. Mislim ipak da je plan da ga se proda, ali ja osobno nebi imao ništa protiv da bude u kadru.
  • Dudu
    2.6k
    Istice mu ugovor za godinu dana, ne vjerujem da ga itko zeli, a ni da nama treba..
  • Kwedi
    3.8k
    Govorimo o igraču koji je kod Bjelice bio odličan, standardan u reprezentaciji... Čemu podcijenjivanje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions