• xavier
    12k
    Imamo trenutno 3 napadača, a igramo u formaciji s jednim...ne znam kakvu priliku tu može očekivati još jedan osim ako je stvarno klasa ili ako prodamo dvojicu.
  • dinamo vitez
    295
    Andrić je zamjena za Budimira, ne možeš baš očekivat da će sve trojica bit reprezentativna klasa. Bjelica je rekao da mu uvijek trebaju tri napadača i to treba poštivati, on im najbolje dozira minutažu, utakmica je puno. Samim time, ako se jedan proda, mora doći zamjena.
  • reziser
    6.8k

    osobno sam bio protiv dovođenja i andića i belog
    i dalje mislim da to nisu igrači za dinamo
  • LovroZG
    1.3k
    Mierez je bistar ko argentinsko podzemlje. Čovjek je nakon jedne polusezone zaključio da više nema smisla igrat u Istri i htio ostat u Alavesu. Vratio se tek kad je skužio da ga ovi stvarno planiraju ostavit u B momčadi koja igra 4. španjolsku. Da ne kažem da im se vratio skroz nespreman pa mu je ono jučer mislim bio tek prvi start ove polusezone.

    Nije baš karakter, a navodno je otkupna cijena dvije milje...
  • xavier
    12k
    Sjetite me, koji je ono Hajdukovac svojevremeno izjavio da osjeća kako je "prerastao HNL" nakon što je zabio nekoliko golova (ne u jednoj utakmici nego ukupno)?
  • 000
    946
    Hm,... Koji nije?!
  • Eduardo
    20.1k
    Tino Sven Sušić?

    EDIT: ipak mali Balić (oči ćaćine)?
  • The Undertaker
    5.2k
    Ivan Jakov Džoni?
  • marcio amoroso
    36.4k
    Imam puno povjerenje u Bjelicu što se tiče skautiranja novih igrača. Ja mislim da će ići Olmo, Ademi, Gojak. Možda još Livaković. Na njima se može uzeti i lijep novac. Lesković, Kadzior, Andrić su igrači koje bi isto pustio. Musi ugovor ističe. Bit će tu dosta novih lica sljedeće sezone. Napustit će nas bar 5, 6 igrača.
  • The Undertaker
    5.2k
    Vrijeme je i da Stojke ode. 23 godine,, EL u nogama. Ako ga sad ne uvale, neće nikad. Moglo bi nam pofalit i desnih bekova.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Pitanje je hoće li biti zainteresiranih za njega i koliko se njemu ide. Lik je iz Maribora, u ZG se lijepo živi. Mislim da ima i lijepu kintu tu. Ne znam.
  • deda
    32.6k
    Stojko će postat legenda Dinama :wink:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Momak je definitivno napredovao pod Bjelicom. Nije neka ekstra klasa ali nije ni rupa kakvom ga se nekada prikazuje. Ja nebi imao ništa protiv toga da ga gledam i dalje u Dinamu.
  • deda
    32.6k
    Pa on je realno kapacitet igrača kojeg u Dinamu možeš gledat na dugi rok. Da je bolji već bi se prodao, da je lošiji bio bi u Lokosima ili Rudešu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Pa neka grupa igrača i treba uvijek biti tu na duži rok. Ja bi volio da Stojanović, Dilaver, Theo, Leovac, Oršić, Gavranović ostanu tu dugo. U nekim su godinama zrelim, već lijepo i zaradili i neka ih tu kod nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.