• Infinity
    16.4k
    Mozda Ceska i Danska totalno podbace, mada je to tesko ocekivati. Moze se i preko njih ugurati. S Ciprom se moze tuci, oni svakako nece imati puno predstavnika, tanki su i sve ovisi o HR predstavnicima. Grcka ako ponovi posljednje dvije sezone bit ce dobro. Al HNL bi morao jace od ove sezone da ih u tom slucaju pretekne. Jednostavno su nuzni rezultati vise klubova i tad ce se moci odrzati ta pozicija. Lako je Austriji kad RBS siluje po EL svake sezone. Dinamo nije na toj razini.
  • vjeko1701
    8.4k
    Nadamo se samo jos, mislim da bi Dinamo mogao barem svake druge ovako nesto ko ove, barem prolaz grupe...
  • LovroZG
    1.3k
    Trebali bi se dogodit tektonski poremećaji da Danci spuše tri i pol, a Česi četiri boda prednosti pred nama. Ja se više uzdam u slabiju sezonu Ciprana i Grka + našu dobru sezonu. Računam da će Osijek napravit mali remont i da Rijeka neće puno prodavat(jer ni nema koga osim Župarića i Čolaka za prodat). Mogo bi se neko od njih ugurat.
  • vjeko1701
    8.4k
    Jedino da svi cesi i danci poispadaju u prvim tekmama uz dva poraza.

    Rijeka, a ne znam, kolko god im uz sve okolnosti dobro ide u HNLu, nekako mi jednostavno nije to dosta ni cvrsto, kompaktno a ni ubojito za dalje od PO, posebno ako nalete na nekog jakog nositelja. Ajde nek ostane i oporavi se Gorgon, procvate Muric, oporavi se i vrati na staro Tomecak. Fali im ubojita spica, jos jedan siguran stoper i kreativac u vezi...

    Kek je imao mana i mozda se ispuhao al je njegov nogomet bio savrsen za tekme protiv jakih ekipa u europi.
  • deda
    32.7k
    Kako bi se zvao hajduk da igra u španjolskoj ligi?

    Rekreativo
  • Infinity
    16.4k
    Kako bi se zvao hajduk da igra u španjolskoj ligi?

    Rekreativo
    deda

    Ako pogledamo i navijacki faktor, vjerojatno bi bili iz Pamplone.
  • Eduardo
    20.3k
    Jel to Miško napokon upecao Kineze da se Kantrida izgradi? Bilo bi mi drago. Uz novu Kantridu, novi Osijekov stadion i eventualno naš novi HNL bi dobio sasvim novo ruho.
  • xavier
    12.1k


    Kako sam napisao na Rijekinoj temi, TIEC je prvenstveno građevinska firma koja je istina povezana s kineskom vladom i do sad su imali nekoliko projekata gdje je vlada financirala izgradnju određenih građevina kako bi "otvorila" neko tržište.

    Međutim, to je uvijek bilo u manje razvijenim dijelovima svijeta. Do sad to nisu radili u Europi...
  • 000
    946
    Međutim, to je uvijek bilo u manje razvijenim dijelovima svijeta.xavier

    Znaci ipak ima sanse :cool:
  • xavier
    12.1k
    Znaci ipak ima sanse :cool:Cavalera

    :sweat:
  • deda
    32.7k
    Sam da ne naprave stadion od 30 iljada negdje u Brinju ili Pupelici zbog sklonosti investiranja u nerazvijene krajeve. :rofl:
  • xavier
    12.1k
    Evo, kažu da u Gorici ide kapacitet 30.000...taman koliko im treba :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.