• deda
    32.7k
    Dino Skender novi
  • markoli
    1.7k
    Zekic lapapa sa Osijekom, otkaz.BluePhone67

    Već je neko vrijeme to visilo u zraku...
  • vjeko1701
    8.4k
    Nažalost Gorica je porazom od Lokomotive najvjerojatnije izgubila šanse za izboriti europu. Koje bi klubove iz HNLa voljeli vidjeti u europi na ljeto?
  • reziser
    6.8k


    volio bi da ljestvica ostane ovakva kakva je :halo:
  • vjeko1701
    8.4k
    Znači Dinamo A, Kvarnerski Dinamo, Dravski Dinamo i Dinamotiva u europu :P :P (barem prema južnim frendovima.)
  • deda
    32.7k
    Ja bi Goricu umjesto Lokosa jedino no to će biti teško.
  • xavier
    12.1k
    Ni ja ne želim Lokomotivu u Europi, a osim toga mi je svejedno za druge klubove. Ne zanimaju me.
  • vjeko1701
    8.4k
    Najviše gledam kroz to tko može najviše pružiti u europi pa da nekako zadržimo to 15. mjesto u onoj sezoni kad se mjenja sustav natjecanja i uvodi EL2 gdje bi to moglo biti poprilično bitno. Realno, mislim da nam najveće šanse daju tzv "velika četvorka" mada mislim da bi Gorica sa ovim sustavom igre bez nekih prodaja mogla doći barem do PO i ne biti ništa slabija od Hajduka.
  • deda
    32.7k
    Kad bi gledali čisto vjerojatnost prolaska nekih ozbiljnih protivnika, onda svakako velika četvorka. S druge strane što Xavi kaže boli me briga jer nikog od njih nisam ni gledao ovo proljeće osim u utakmicama Dinama.
  • deda
    32.7k
    Vjeko, teško ćemo obranit to 15. mjesto. Jako, jako teško. Jedino ako dvojica uđu u grupe.
  • vjeko1701
    8.4k
    Pa da Rijeka kojaje nositelj do PO dobi nekog prolaznog ili se Osijek konačno probije nekako do grupe. Jbt, čak i Hajduk tu i tamo treba po zakonu velikih brojeva ući u tu grupu mada nakon Benfike, želim im ispadanje od prvih Luksemburžana koji naiđu.
  • Kwedi
    3.8k
    dinamo, rijeku, hajduk i osijek.


    al jebe mi se za one koji će ući,kad bu opet dinamo tak i tak potegnuo za euro koeficijente
  • Infinity
    16.4k
    I ja bih zbog koeficijenta volio vidjeti Dinamo, Rijeku, Osijek i Hajduk. I tu bih cak najmanje ocekivao od Hajduka, al opet je veca mogucnost da ce na ljeto bolju ekipu imati Hajduk nego Gorica ili Lokosi i da ce prema tome Hajduk napraviti vise.

    Rijeka mi je nekako u padu, mada je najblize Dinamu, al nekako kao da su ispuhali, a steta je jer imaju dobar koeficijent. Osijek je i dalje na nacionalnom, al mislim da ce ih krenuti. Imali su pretprosle sezone fin nastup, ove sezone im se potrefila ekipa koja je dovela hrpu kvalitetnih igraca i opet su imali neke sanse protiv njih, al jbg. Mirisem i njima Stuttgart/Ajax. Jednom ce progulit, mozda vec na ljeto.

    I bilo bi lijepo da udju cak tri kluba. I zamislite tovari jedini izvise :lol: Mogli bi se okrenuti Torcida kupi i Turniru cetiri kafica :cool:
  • LovroZG
    1.3k
    Lokomotiva ima odličnu momčad te trenera i na ljeto neće puno mijenjat momčad, pa bi oni mogli bit bolja opcija od Hajduka koji stalno neš mijenja.
    Od Osijeka na ljeto očekujem ofenzivu jer drugo mjesto vodi u kvale za LP. A i Rijeka neće puno prodavat.

    Btw, 15. mjesto će više ovisit o tome kakvu će sezonu imat Ciprani i dal će se Grcima opet neko od jačih klubova zajebavat u Europi zbog prvenstva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.