• Guinness
    2.2k
    Valjda će više ove sezone ispast inter (rudeš je već siguran putnik) a ući netko van Zg... Nadam se šibenik i varaždin
  • LovroZG
    1.3k
    Ma nemaju drugoligaši kvalitete da izbace prvoligaše. Šibenik će jedino uć umjesto Rudeša, al morat će se dobrano pojačat ak ne žele ispast odma.
  • Eduardo
    20.3k
    Kakvog su ovo KILLERA ovi iz Gorice opet iskopali? Mogao bi to biti zanimljiv tandem u paru s Poljakom. Zanimljiv klub za pogledati i popratit tu i tamo. Evo i Čabraja im je dobio je poziv za U-21 reprezentaciju. Bilo bi ih zanimljivo vidjeti u EU natjecanjima.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Čabraja odlično igra, bar ono što sam ja gledao Goricu.
  • Eduardo
    20.3k
    I to pokriva jako dobro dvije pozicije što nije mala stvar.
  • BluePhone67
    4.1k
    Heber "odlazi" iz Rijeke za 2,5-3 milje eura u MLS. Ne znam gdje ce Misko nadoknaditi gubitak od potecijalnih i trazenih 8 milja na ovom igracu ili je ipak shvatio na vrijeme da tu pricu moze prodati jedino ZM koji nije glup da ga toliko plati, ali je zato uvijek za dogovore i talove.
  • BluePhone67
    4.1k
    slxozsi5ucny7fwf.jpg

    I ova Loksa uvijek mora najebat, sada i Hajduku bodove mora dati, mada nisu niti odigrali sa njima. VL danas, se malo zajebo u tablici i bodovima.
  • Infinity
    16.4k
    Prvih put nakon 25 kola upadnu na peto mjesto, al nije dovoljno, guraj ih odmah na cetvrto :lol:
  • Mr Anderson
    8.2k

    Za Hebera je i 3 milje super posao
  • Eduardo
    20.3k
    On je meni jako dobar i zanimljiiv igrač koji itekako može biti koristan i u EU utakmicama, ali ozljede su njegov najveći problem.
  • Eduardo
    20.3k
    Ode Heber u New York City Football Club.
  • 000
    946
    Dobar, posten igrac. Nisam bio za njegov dolazak u Dinamo, stoga mu sretno u karijeri.
    A Rijeka je dobila trenera sa mudima da ubacuje klince u igru. Mozda je silom prilika, ali vjerojatno jedini ispravan put u nasim uvjetima.
  • Eduardo
    20.3k
    Iz Uefinog programa Forward povučeno je 1.3 milijuna dolara za projekt uvođenja VAR-sustava, čija primjena počinje od proljetnog dijela natjecateljske godine 2019./2020.
  • BluePhone67
    4.1k
    Zekic lapapa sa Osijekom, otkaz.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.