• NORTE
    11.6k
    10 godina nakon smrti Tita NK Hajduk Split je u svojoj kino-dvorani to obilježio komemoracijom (na njoj je bio i kapetan Crvene Zvezde).
    9p9nf1fz0uuzcxfk.jpg

    9 dana kasnije izbili su veliki neredi u Maksimiru protiv Zvezde.
  • Kwedi
    3.8k


    Mi se tu natežemo oko pravnih slijedbenika Dinama i Građanskog dok fiumani, a sad i lege ko iz topa postaju stariji kak im ćeifne
  • masacusec
    3.6k
    10 godina nakon smrti Tita NK Hajduk Split je u svojoj kino-dvorani to obilježio komemoracijom (na njoj je bio i kapetan Crvene Zvezde).NORTE

    Oni štuju svoje idole.
  • deda
    32.8k
    Ante Erceg polomio prednje križne ligamente u koljenu. Operacija i pauza od nekoliko mjeseci.
  • NORTE
    11.6k
    Ako mu se već moralo dogoditi onda je najbolje sada kad im je gotova sezona i igraju jer moraju odigrat i vratit će se na početku nove sezone.
  • markoli
    1.7k
    Njega su baš kupili?
  • blue heart 72
    1.7k
    Koliko je meni poznato. Nisu ga kupili, krajem sezone mu istječe prosudba i nisu imali namjeru produžiti posudbu ili otkupiti ugovor
  • deda
    32.8k
    HNK Šibenik i Hrvatski nogometni savez potpisali su danas poslovnu suradnju o postavljanju hibridnog travnjaka na stadionu Šubićevac!

    Izvršni direktor HNS-a, Marijan Kustić, potpisao je ugovor s predsjednikom šibenskoga prvoligaša, Josipom Bulatom, odnosno predstavnicima vlasnika, kompanije FSI d.o.o., Franciscom Cardonom i Eduardom Zapatom, a Hrvatski nogometni savez predstavljali su i član Izvršnog odbora i predsjednik Komisije za infrastrukturu, Nenad Horvatić, odnosno voditeljica infrastrukture, Andrea Dokuš.

    Hrvatski nogometni savez raspisao je međunarodni natječaj za izgradnju i uređenje hibridnih travnjaka u Splitu, Šibeniku, Velikoj Gorici i Varaždinu. Nastavak je to hvalevrijednog projekta koji je započeo 2018. godine kad su hibridni travnjak HNS-a dobili stadioni u Kranjčevićevoj, Maksimiru, Puli, Zaprešiću i Koprivnici, što je uvelike doprinijelo kvalitetnijem nogometu u HT Prvoj ligi.

    “Nastavak ulaganja u infrastrukturu značajni je temelj u razvoju hrvatskog nogometa. Drago mi je da će Varaždin, Gorica, Šibenik i Hajduk uskoro dobiti nove hibridne travnjake i da će kvaliteta hrvatskog prvoligaškog nogometa time biti na još višoj razini. Ovo je još jedan dokaz da je Hrvatski nogometni savez uvijek spreman pomoći klubovima i da je ulaganje u bazu temelj uspjeha hrvatskog nogometa.”, istaknuo je Marijan Kustić.
  • Infinity
    16.5k
    Dinamo, Lokomotiva, Istra i Slaven su vec dobili. Rijeka je vec ranije sama uradila vrhunski travnjak. Varazdin, Gorica, Sibenik i Hajduk ce dobiti nove travnjake. Osijek radi novi stadion na koji ce postaviti novi travnjak, logicno. To je deset od deset trenutnih prvoligasa. Valjda u visi rang nece uci netko tko igra na komsijinoj njivi. Cvrsto se nadam da HNS uskoro siri ovaj projekt i na drugu ligu i da o ovim stvarima ubuduce ne moramo razmisljati.
  • Stihl
    3k
    Kad spominjes te travnjake. Kaj nije bila neka spika prije par godina kad je HNS htio gradit kamp, pa su odustali od toga i onda su tu lovu poceli trosit na travnjake?
  • Infinity
    16.5k
    Meni se cini da jest, zvuci mi dosta poznato ta tvoja prica. Mislim da se od UEFA-e tad dobio neki novac koji je morao biti utrosen na nesto pa se utrosio na terene. Neka, meni je draze da jeste tako. Odakle ce doci novac ovo ljeto? Ne znam. Vjerojatno direktno iz budzeta Saveza, a mozda se opet apliciralo za neki UEFA program.

    UEFA jako cesto ima programe preko kojih nudi novac za infrastrukturu, ali se to aplicira preko nacionalnog saveza. Daju se izvuci lijepi novci, pogotovo ako uzmes u obzir da imas teren kakav je na Poljudu pa sve sto napravis izgleda kao napredak.

    Prije tri godine savez je kod nas dobio od UEFA-e novac za 15 terena s umjetnom travom. Sema 50% UEFA (trava), 50% nogometni klub/lokalna zajednica (priprema terena). Od toga se napravila dva terena, a ostalih trinaest je negdje isparilo. I kad cemo opet dobiti tako nesto? Nikad. Prije 15tak godina se u Orasju napravio sasvim solidan stadion od UEFA-inih para koji je osobno otvorio Platini. Zelim reci da na sve jednostavno treba aplicirati, a kad dobijes onda ne treba biti lopov, pa ces sutra opet dobiti. Da se izganjati i teren i tribina i krov i oprema, sve moguce, ali sve ide preko nacionalnog saveza, ne mogu klubovi sami.
  • Carrasco
    4.1k
    Valjda u visi rang nece uci netko tko igra na komsijinoj njivi.Infinity

    Ulazi Dragovoljac ili Cibalia. Ostali nisu dobili licencu. 5 kola prije kraja Dragovoljac ima 8 bodova prednosti tako da vrlo vjerojatno ništa od komšijine njive iako se ja osobno ne bi bunio. Bila bi liga puno zanimljivija kad bi Cibalia ušla. Cibalia i Osijek na punom Pampasu, to bi bilo lijepo za vidjeti.
  • Bosna86
    11.7k
    Odakle ce doci novac ovo ljeto?Infinity

    Euro? :smile:
  • og1986
    2.9k


    Koliko se dobiva za prvake da odmah izračunamo :grin:
  • LovroZG
    1.3k
    Rudeš i Opatija još mogu dobit licencu, a Rudeš je na dva boda zaostatka i u puno boljoj formi je od HD-a.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.